Salvati apicultura romaneasca de impostorul Ioan Ursu

Ciucur

/ #34 Semnez si eu.

2013-04-29 19:47

Cine lucreaza cu albine isi da seama ca stupul magic e pentru cei creduli si fara experienta.
Are preponderent dezavantaje, tot ce se face in acest stup se poate face si in ceilalti mult mai simplu. De-a lungul istoriei s-a dovedit ca nu se poate face performanta intr-un domeniu decat cu lucruri dedicate si ca nu poti face chestii extraordinare in mai multe directii cu acelasi obiect.
Eu nu cred ca dl. Ursu vrea sa castige foarte multi bani ci cred ca e atat de concentrat pe micile lui detalii (erori) incat nu vede poza de ansamblu. De asemenea la cata reclama isi face si cata alergatura are, cheltuieste mult si vrea sa recupereze din vanzarea stupilor. Si eu cred ca fiecare face ce vrea cu banii lui, insa atunci cand e corect informat. Dl. Ursu a gresit flagrant vehiculand sume astronomice ca venit intr-un an de zile, dezinformeaza in continuare si evita sa prezinte date clare. Pentru asta am semnat petitia. Nu e corect sa blamezi initiatorul petitiei aruncand cu noroi in el. Pur si simplu semnezi sau nu.