Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Alain

/ #2127 smecheri....

2013-03-20 15:52

Deci, ce sa-ti spun, multi dintre noi am inteles situatia cu ani buni in urma - ca un rezumat, pe care cred ca l-ati deslusit si voi, pot sa-ti reconfirm ca aici a existat o clica de smecheri care au devenit patroni nu numai pe Oltchim, dar si pe trei sferturi din oras...

...pur si simplu nu am avut ce face, poate si din lipsa de verticalitate, din lasitate...

...disperarea este insa ca acesti oameni implicati in aceste suveici de capusare, sunt inca pe pozitii si ne sfideaza, ba mai mult, fac pe victimele

personal, chiar am avut o colaborare buna cu cei de la Pitesti si am un respect deosebit fata de munca oamenilor de acolo - sincer imi doresc sa vina vremurile in care sa putem relua colaborarea;

in ceea ce priveste desfasurarea miting-ului de ieri, sa zicem ca a fost o lipsa de comunicare la nivel de lideri, care s-a propagat pana in randurile angajatilor - chiar nu vreau sa dezvolt;

 

@un cane : bine ca incepurati voi acum cu bascalia

 

in ceea ce priveste treaba cu hartiile inventate, ce sa zic, asta e o boala grea de tot, dusa la perfectiune de onor ex-conducerea, se faceau hartii si intre colegi de birou.... ce vremuri, bleach;