Trebuie înregistrată Biserica Monstrului Zburator de Spaghete
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Trebuie înregistrată Biserica Monstrului Zburator de Spaghete
|
Musafir |
#12015-12-26 13:28I'm a true pastafarian |
|
| |
|
Mehoia |
#32015-12-26 13:46Sunt de acord cu aceasta ideie. trebuie o biserica de acest gen pentru numai asa se pot ingrasa fratii si surorile noastre in Domnul. Si ma gandeam cum ca in timpul slujbei fratii si suroriile sa manance cate o portie de spaghete si la iesire din cladire sa impartim cate o portie de spaghete cu sos calde celor de pe strada ca o masa de dragoste pentru toata lumea AMIN ~! |
|
| |
|
Ionut george |
#4 Re:2015-12-26 13:50Spagete pt toti infometatii din lume !!! |
|
| |
|
Musafir |
#52015-12-26 14:16Pastafarian till death, man! |
|
| |
|
Nu conteaza |
#62015-12-26 14:30Cine semneaza o astfel de aberatie? Reveniti cu picioarele pe pamant si lasati monsti.............. |
|
| |
|
Musafir |
#72016-04-29 13:48Ca biet reverend pastafarian |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie