STEAUA TREBUIE SĂ EXISTE,STEAUA VA EXISTA.
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția STEAUA TREBUIE SĂ EXISTE,STEAUA VA EXISTA.
Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)
2015-03-04 12:04- Date of removal: 2015-03-04
- Motivul eliminării:
Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)
2015-03-04 12:28- Date of removal: 2015-03-04
- Motivul eliminării:
|
Musafir |
#32015-03-04 12:43Steaua nu este a armatei!!!Steaua are patron,presedinte si multi suprteri!!! |
|
| |
|
Musafir |
#42015-03-04 12:44STEAUA LIBERA |
|
| |
|
roby |
#52015-03-04 12:48Steaua inseamna deminitate si onoare Nu valize si dosare!! Steaua Free |
|
| |
|
Musafir |
#62015-03-04 12:50Steaua nu este FCSB |
|
| |
|
Musafir |
#72015-03-04 12:50STEAUA TB SA RAMANA STEAUA ... NU ALTE DENUMIRI SAU ALTE CULORII ... BAFTA . |
|
| |
|
Musafir |
#82015-03-04 12:53HAI STEAUA |
|
| |
|
Musafir |
#92015-03-04 12:55Sustin aceasta petitie |
|
| |
|
Musafir |
#102015-03-04 12:56Doamne ajută! |
|
| |
|
Freedom Nord |
#112015-03-04 12:57Muie fcsb! Doar Steaua Bucuresti! |
|
| |
|
Musafir |
#122015-03-04 12:58Steaua merita emblema |
|
| |
|
Musafir |
#132015-03-04 13:00UN CLUB CURAT MAI PRESUS DE TOATE! ! ! |
|
| |
|
Musafir |
#142015-03-04 13:00Sa le luam armata pe cric. |
|
| |
|
Musafir |
#152015-03-04 13:01Ne vrem clubul, numele și sigla înapoi !!! |
|
| |
|
Musafir |
#162015-03-04 13:04Faceti ceva ca STEAUA SA RAMANA STEAUA in continuare, nu luati bucuria milioanelor de romani !!!! |
|
| |
|
Musafir |
#172015-03-04 13:04HAI STEAUA BUCURESTI , UNICA SI SINGURA STEA O ROMANIEI . |
|
| |
|
Musafir |
#182015-03-04 13:10steaua e una singura si toti stim care e asa ca armata ar trebui sa o lase mai moale cu sigla si culori si mai stiu eu ce ca daca nu era becali acum nu mai aveam despre ce discuta |
|
| |
|
Musafir |
#192015-03-04 13:10Steaua Libera |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)
2015-03-04 13:15- Date of removal: 2015-03-04
- Motivul eliminării:
|
Musafir |
#212015-03-04 13:18Vreau STEAUA nu FCSB |
|
| |
|
Musafir |
#222015-03-04 13:22Totdeauna Steaua!!!! |
|
| |
|
Musafir |
#232015-03-04 13:22Sa speram ca aceasta situatie se va rezolva. |
|
| |
|
Musafir |
#242015-03-04 13:23Steaua e numai una si asa trebuie sa se numesca Steaua Bucuresti. Forza Steaua |
|
| |
|
Musafir |
#252015-03-04 13:28Steaua nu va muri forza campioni |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie