Sa invatam altundeva nu in scoala 7!!
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Sa invatam altundeva nu in scoala 7!!
|
Musafir |
#12011-09-01 23:14Nu prea cred k o sa aiba succes,dar am semnat:) |
|
| |
![]() Autorul acestei petitii |
#2 Re:2011-09-01 23:20incercarea moarte nare...plus ca daca strangem un numar relativ mare de semnaturi-eu imi iau angajamentul ca merg cu lista de semnaturi la doamna directoare,insotit de inca o persoana,si o punem macar la curent,incercam sa scoatem o concesie..ptr asta avem nevoie de semnaturi...faceti reclama petitiei !!!sa ajunga la urechile tuturor!! |
|
| |
|
blabla |
#32011-09-01 23:58mancaiar lepra de boracimi. |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)
2011-09-02 00:56- Date of removal: 2011-09-02
- Motivul eliminării:
|
MusafirNepoftit |
#5 #12011-09-02 01:001) v-am gasit eu locatie: pe camp sau la puscarie ; 2) va puteti trezi si voi ca orice om normal de dimineata; 3) va plangeti ca niste p###e ca trebuie sa mai mergeti inca 100 de metrii pana in cina.Intr-adevar e un efort fizic extraordinar sa va treziti la ora 7 si sa va deplasati 100m in plus, dar totusi "riscul de a fi talharit sau hartuit" la ora 7 dimineata este extrem de ridicat deci trebuie sa aveti grija cum calcati. |
|
| |
|
Musafir |
#6 Re: #12011-09-02 01:01+Lasati pizda aia suferintelor. |
|
| |
|
Musafir |
#7 Re: Re: #12011-09-02 01:02curvelor. |
|
| |
|
Musafir |
#8 Re: Re: Re: #12011-09-02 01:02Dezbracarea. |
|
| |
|
Musafir |
#9 Re: Re: Re: Re: #12011-09-02 01:02doar cele peste 16 ani. |
|
| |
|
Musafir |
#10 Re: Re: Re: Re: Re: #12011-09-02 01:03Si cu himenu intact. |
|
| |
|
Musafir |
#112011-09-02 01:06daca se sterg comenturile vin dupa tine anca ca stiu unde stai ;) |
|
| |
|
Musafir |
#12 Re:2011-09-02 01:08Nu pune in pericol integritatea corporala fetei...ca face o petitie noua iar. STOP punerea in pericol a intergritatii a oamenilor din nichita. |
|
| |
![]() Autorul acestei petitii |
#13 Re: Re:2011-09-02 01:16de fapt daca citeai vedeai ca suntem de acord sa invatam la 7 dimineata... |
|
| |
|
sebastian ioan Autorul acestei petitii |
#14 Re:2011-09-02 09:25daca comentariile ar fi fost sterse nu de anca ar fi fost ci de administratorul acestei petitii:d
numai bine! |
|
| |
|
Musafir |
#152011-09-02 14:45schimbare!!! eu zic sa nu va prezentati la sc, mai ales cei de clsa 10-a...sa nu intre la ore, nu va poate exmatricula nimei, 10 cls sunt obligatorii. |
|
| |
|
anca s1 |
#17 Subiect2011-09-02 19:50care vine dupa mine?nici macar nu sterg eu commurile:-??.si nu eu am facut petitia ;) |
|
| |
|
<3 |
#18 Re: #12011-09-03 08:09Chiar k esti nepoftit asa k taci! |
|
| |
|
Tananana |
#19 Intrebare2011-09-03 13:57De cate semnaturi este nevoie? |
|
| |
|
sebastian ioan Autorul acestei petitii |
#20 Re: Intrebare2011-09-03 16:51nu exista un numar minim de semnaturi pentru aceasta petitie.strangem cat mai multe pana in ziua in care mergem la inspectorat sa discutam(undeva saptamana asta,inca nu stim exact cand,va fi postat un anunt aici)... |
|
| |
|
Musafir |
#21 Re: Re: #12011-09-03 21:37Taci am zis. |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)
2011-09-04 13:46- Date of removal: 2011-09-04
- Motivul eliminării:
|
Mata |
#232011-09-04 22:55vaiiii ce sa iti povestesc .da scoala aia ce are e chiar frumoasa :-?? Figuranti :-j _|_ pt voi :* |
|
| |
|
Inna |
#24 Re: #12011-09-04 23:03#5: MusafirNepoftit - #1 Corecttttttttt ! :X
|
|
| |
|
Musafir |
#25 Re: #12011-09-05 17:20nu a zis nimeni ca e ora prea devreme sau ca este prea mult de mers.plus ca scoala 7 nu este la cina.cea de la cina este scoala 23:)) asa ca nu e vorba de 7 dimineata ca sa mergem la scoala,ci de ora 19 30 seara...iar scoala 7 este pe gageni,inspre vega...putin mai inainte. |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie
