Reluarea învăţământului normal (nu online!, nu cu mască!) din septembrie 2020
Reluarea învăţământului normal (nu online!, nu cu mască!) din septembrie 2020 / Anunțuri / DEMONSTRAŢIE NAŢIONALĂ 23 AUGUST 2020 / Comentarii
|
Musafir |
#12020-07-23 20:10E foarte bine ca organizati o demonstratie pentru dreptul copiilor si tinerilor la educatie adevarata. Vreau sa remarc totusi ca 23 august e o data a tradarii nationale, o data fatidica romanilor si deci ceva care ar putea avea un impact negativ. Nu mi-o luati in nume de rau pentru ca eu iubesc Romania si pe romani, dar ii urasc pe tradatori, cozile de topor si mai cu sema pe leprele venetice care au facut si fac atat de mult Romaniei si romanilor.
Cu stima V Aurelian |
|
| |
|
Musafir |
#2 Re:2020-09-18 04:02Fiecare zi din ultimele 6 luni a fost una fatidică. 23 august 1944 poate nu a fost cea mai reuşită zi din istoria noastră, dar 23 august 2020 a fost o zi în care demonstraţia cu baloane albe cu mesaje pentru revenirea la şcoala normală a avut un impact.
Mulţumesc oricum pentru feedback! Cu stimă, Sorin Bălan |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie