Petitieonline.com

Nu mai dorim încă un an de şcoală online! "Pandemia a provocat cea mai distructivă perturbare a educației din istorie"

Nu mai dorim încă un an de şcoală online! "Pandemia a provocat cea mai distructivă perturbare a educației din istorie" / Anunțuri / Sondaj privind trecerea in online la 6 la mie !!! / Comentarii


Musafir

#1

2021-09-29 10:07

Nu sunt pentru online!

Musafir

#2

2021-10-07 08:13

Stimata dna Gavril,

Nu aveti mustrari de constiinta ca, prin propaganda facuta pentru mentinerea scolilor deschise, ati contribuit la imbolnavirea atator copii, dintre care unii sunt in spital cu forme grave?