Noi nu am votat pe 29 Iulie 2012.
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Noi nu am votat pe 29 Iulie 2012.
|
Musafir |
#12012-07-29 20:40Nu am votat la referendum si nici rude si prieteni. |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)
2012-07-30 19:04- Date of removal: 2012-07-31
- Motivul eliminării: Inappropiate content
Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)
2012-07-31 01:30- Date of removal: 2012-07-31
- Motivul eliminării: Inappropiaate content
|
Musafir |
#42012-07-31 20:43 |
|
| |
|
Musafir |
#52012-08-01 01:21Scotetil pe crin cu tot cu pat :-)) si micul Titulescu la puscarie langa Nastase |
|
| |
|
Musafir |
#62012-08-01 07:27Eu, personal, sunt de părere ca ar trebui sa ne suprapunem inclusiv CNP-ul peste listele de la BEC pe care am înțeles ca PDL-ul le va scana si le va rula printr-un soft de verificare a votului multiplu - pentru a proba daca au votat in locul nostru. Cine știe, poate vom afla ca de fapt nu numai ca ne-au votat dar au făcut-o si de mai multe ori, si pe la Olt, si pe la Vrancea, ETC.?!? Sunt aproape convins ca de fapt nu au avut decât aceleași 5 - 5,5 milioane de voturi reale de la Geoana-"Mihaela, dragostea mea" :-) |
|
| |
|
Musafir |
#72012-08-01 09:52Eu nu am votat, nici sotul meu, nici cumnatii mei, nici nepoatele mele. Suntem multi si am vrea sa fim siguri ca nu a votat altcineva in locul nostru. |
|
| |
|
Tiberiu Margarit |
#8 grup pe Facebook2012-08-01 11:40Am creat un grup pe Facebook : "SUNT VIU DAR N-AM FOST LA REFERENDUM", un grup in care ii rog sa intre pe toti cei care au participat pasiv la acest referendum, din fata televizorului. Va rog sa dati link-ul tuturor celor care stiti ca n-au participat pt a ni se alatura. Multumesc. |
|
| |
|
Musafir |
#92012-08-01 14:37N-am votat pt. ca n-am fost de acord cu lovitura de stat dat de Parlament pt. demiterea Presedintelui ales, Traian Basescu |
|
| |
|
alegator care nu a votat |
#102012-08-01 14:40N-am fost la referendum pt. ca n-am fost de acord cu demiterea Presedintelui ales pentru un mandat pentru 5 ani. Nu vine o majoritate in Parlament sa faca haos in tara. |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)
2012-08-01 15:00- Date of removal: 2012-08-01
- Motivul eliminării: inappropiate content
![]() Anonymous |
#122012-08-01 15:29Pentru votantul Pandrea :aveti internetul la dispozitie pentru orice postare in sensul dorit de dvs. Lasati-ne pe noi in pace. |
|
| |
|
Musafir |
#132012-08-01 19:01Nu am votat pentru ca nu am vrut sa particip la lovitura de stat. |
|
| |
|
Musafir |
#142012-08-01 21:46+3 |
|
| |
|
Musafir |
#152012-08-02 01:54Nu am votat la referendumul din 29 iulie 2012 . |
|
| |
|
Musafir |
#162012-08-02 21:43eu si familia mea NU avem incredere in Guvernul Ponta |
|
| |
|
Musafir |
#172012-08-04 11:05Vrem demiterea / demisia celor vinovati; si nu numai demiterea / demisia... http://www.petitieonline.com/apel_pentru_sesizarea_procuraturii http://www.petitieonline.com/miscarea_pentru_apararea_statului_de_drept_din_romania |
|
| |
![]() Anonymous |
#18 eu2014-02-09 20:02A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS. ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!! :))) ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!! basistii sunt si putini si prosti !!! basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci :Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :))) basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi ! basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :))) |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie
