Ieșirea României din Organizația Mondială a Sănătății
Ieșirea României din Organizația Mondială a Sănătății / Anunțuri / Propaganda OMS; hidroxiclorochina și remdesivirul - leacuri pentru covid / Comentarii
|
Musafir |
#12020-08-08 18:22De ce nu se trateaza cu Hidroxiclorochina??!! |
|
| |
|
Musafir |
#22020-08-08 19:16Nu am cunostinte de medicină sau farmacie, dar cred ca medicii care au ieșit în fața si au spus că hidroxiclorochina dă rezultate bune, au dreptate si trebuie sa tinem cont de sfaturile lor. Eu una nu am incredere in reprezentanții OMS, care mint cu nerusinare. Vestea era bună daca in loc de remdesivir ar fi adus hidroxiclorochina. |
|
| |
|
Musafir |
#3 Michael2020-08-12 21:04ORICE MEDICAMENT TESTAT SI RECUNOACUT SI DE ALTE CORPURI MEDICALE DINAFARA ROMANIEI SUNT BINEVENITE IN LOCUL VACCINURILOR DIN TOATA LUMEA CARE AU LEGATURA CU BILL GATES PHARMA GAVI...ETC. |
|
| |
|
Musafir |
#4 Hidroxiclorochina2020-08-12 21:09Hidroxiclorochina nu aduce bani BigPharmei si nu conecteaza la Agenda30 si nici la ID2020. E IEFTINA si la indemana oricarui stat CARE vrea sa isi PROTEJEZE poporul. In Romania din pacate guvernul isi vinde poporul pe nimic il ofera Cobai.pe banii lui experimentelor injectabile ale Pharmei. Fortat. Nu e despre sanatate vorba poporul nu conteaza....Totul e despre Bani si Interese GeoPolitice.
|
|
| |
|
Musafir |
#52020-08-29 21:51 |
|
| |
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie