Petitieonline.com

Ieșirea României din Organizația Mondială a Sănătății

Ieșirea României din Organizația Mondială a Sănătății / Anunțuri / Despre covid-19 / Comentarii


Musafir

#1

2020-05-09 09:46

Atat timp cat OMS este mina-n mina cu corporatiile farmaceutice si manipuleaza opinia publica prin munciuna si falsuri cred ca este urgenta iesirea dintr-un organism care nu aduce nici un beneficiu omului.
Concret SUA,Franta, Marea Britanie au sistat finantarea OMS .


Musafir

#2

2020-07-28 00:50

Unde sa semnez?

Musafir

#3

2020-07-28 00:52

Unde sa semnez? Petiție mai simpla și concret! Semnătura la început! Nu găsesc sa semnez!