Catre conducerea postului tv Antena 1

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Catre conducerea postului tv Antena 1


Musafir

#201 VA RUGAM INCA O DATA , AFISATI REZULTATELE VOTURILOR PE CARE ATAT VA CRAMPONATI SA LE ARATATI!!Re:

2014-03-09 18:47

#1: -

VA RUGAM INCA O DATA , AFISATI REZULTATELE VOTURILOR PE CARE  ATAT VA CRAMPONATI SA LE ARATATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ESTE  ABSOLUT NORMAL SA VEDEM SI NOI SI CONCURENTII  PROCENTAJELE SI LOCURILE!!!!!! SI DIN ACEST MOTIV SE CREEAZA ATATEA DISENSIUNI  IN CASA  IAR PE NOI VOTANTII  NE FACETI SA CREDEM CA  MASLUITI VOTURILE!!! FITI CORECTI ASA CUM SUNTEM SI NOI!!! ARUNCATI PRIN ACEASTA  ATITUDINE  O UMBRA DE INDOIALA SI ASUPRA CASTIGATORILOR SI NU ESTE CORECT!!!!!!!!!!!!!!


Musafir

#202

2014-03-09 18:47

VA RUGAM INCA O DATA , AFISATI REZULTATELE VOTURILOR PE CARE ATAT VA CRAMPONATI SA LE ARATATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ESTE ABSOLUT NORMAL SA VEDEM SI NOI SI CONCURENTII PROCENTAJELE SI LOCURILE!!!!!! SI DIN ACEST MOTIV SE CREEAZA ATATEA DISENSIUNI IN CASA IAR PE NOI VOTANTII NE FACETI SA CREDEM CA MASLUITI VOTURILE!!! FITI CORECTI ASA CUM SUNTEM SI NOI!!! ARUNCATI PRIN ACEASTA ATITUDINE O UMBRA DE INDOIALA SI ASUPRA CASTIGATORILOR SI NU ESTE CORECT!!!!!!!!!!!!!!

Musafir

#203 ATENTIONARE PRODUCATORI

2014-03-09 18:48

VA RUGAM INCA O DATA , AFISATI REZULTATELE VOTURILOR PE CARE ATAT VA CRAMPONATI SA LE ARATATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ESTE ABSOLUT NORMAL SA VEDEM SI NOI SI CONCURENTII PROCENTAJELE SI LOCURILE!!!!!! SI DIN ACEST MOTIV SE CREEAZA ATATEA DISENSIUNI IN CASA IAR PE NOI VOTANTII NE FACETI SA CREDEM CA MASLUITI VOTURILE!!! FITI CORECTI ASA CUM SUNTEM SI NOI!!! ARUNCATI PRIN ACEASTA ATITUDINE O UMBRA DE INDOIALA SI ASUPRA CASTIGATORILOR SI NU ESTE CORECT!!!!!!!!!!!!!!

Musafir

#204

2014-03-09 18:56

Raymond nu are cei 7 ani de acasa, si nu merita sa stea in competitie. nU are niciun drept sa injure , doar pentru simplul fapt ca e invidiod ca lumea nu il mai sustina...va pup Mirela si salut si staful :) si votez Oana & Vio <3
EMA

#205 MASURI URGENTE

2014-03-09 18:58

Va rugam respectuos sa se ia masuri imediate impotriva concurentului Raymond care in timpul galei de sambata a avut indolenta de a ma jigni intr-un mod execrabil.Sunt unul din miile sau sutele de mii care dau viata acestei emisiuni, fara rating - ul pe care il facem noi, acesta emisiune nu ar mai fi existat iar ei(concurentii) nu si-ar mai fi putut arata caracterele infecte.
Va rog, in aceasi masura, sa luati masuri si impotriva concurentei Costantina care a avut nesabuinta, de altfel cunoscuta si fara de mirare, sa numeasca aceasta tara o tara de victime. Daca nu le face placere celor doi sa locuiasca si sa iubeasca aceasta tara, granitele sunt libere si pot pleca oricand intr-o tara de calai, unde cu siguranta se vor incadra mult mai bine.
Sa va fie rusine pentru acest comportament inadecvat pentru un cavaler si domnisoara

GREBLA????? OANA ESTE O GREBLA dupa spusele lui Raymond! Dl Raymond stie ce este o grebla? O grebla este o ustensila agricola folosita de stramosii nostri si chiar in prezent de oameni muncitori, harnici, ustensila fara de care dl Raymond nu ar putea imbuca un colt de paine.

Cuvintele sunt de prisos, speram sa se ia atitudine si DA RECUNOSC AM FOST O VICTIMA, O VICTIMA A VOASTRA, LASANDU-MA INSELATA DE VOI, RAYMOND SI CONSTANTINA,SI ACORDANDU-VA INCREDERE PANA LA UN MOMENT CAND TU RAYMOND M-AI AMENINTAT CU ARMA LA CAP IAR IN MOMENTUL ACELA M-AM TRAZIT LA REALITATE. MULTUMESC!

Musafir

#206

2014-03-09 18:58

raimond si constantina sunt exagerat de obraznici si vulgari in emisiunea Mireasa pentru fiul meu

Musafir

#207

2014-03-09 19:07

sA E IA CAT MAI REPEDE IN SEAMA HOTARAREA NOASTRA MA UIT LA ACEASTA EMISIUNE DE LA INCEPUTUL SWOULUID

Musafir

#208

2014-03-09 19:18

Va rugam sa fie eliminați din competiția mpfm3 concurentii Raymond, constantina, traian , gina si Marianita deoarece in data de 8 Martie a adus injurii publicului telespectator atit cit si concurentei Oana. Au înjurat si au huiduit ca la ușa cortului in timpul emisiunii de ieri. Va rog sa fie eliminați din competiție . Noi plătim abonament tv si ne uitam pe ce post dorim nu ca sa ne spună concurentii Traian , constantina si Raymond sa schimbam canalu . Sa fie eliminați

Musafir

#209

2014-03-09 19:18

urat din partea lor ce au facut,ce se antampla cand
o sa fie votat si grigore pe primu loc ?ai da an cap

Musafir

#210

2014-03-09 19:27

Ray chiar vb ff urat la adresa noastra si nu e prima oara sa se ia masuri impotriva lui ptr ca prea se crede buricul pamantului ...sa-i fie rusine

Musafir

#211

2014-03-09 19:35

SUNT COMPLET DEZAMAGITASI REVOLTATA !
SE IMPUN MASURI DRASTICE .
NU VA PUTETI PERMITE SA NU TINETI CONT DE TELESPECTATORI .

Musafir

#212

2014-03-09 19:38

sper sa se ia masuri

Musafir

#213

2014-03-09 19:51

cat timp au fost pe primul loc ,au fost buni romanii,acum daca a iesit Oana pe primul loc,ne trimite sa ne impuscam,rusine sa le fie la amandoi...Vrem sa fie descalificati.....

Musafir

#214 Re:

2014-03-09 19:53

#175: Pentru lady Oana si sustinatorii ei !!@@ -

nu noi am jignit ci am fost jigniti de educatul si inteligentul de Ray se vede ce fel de caracter are. si-au dat arama pe fata daca au picat de pe locul 1 ...invidiosi rautaciosi care injura ca la usa cortului......afara cu ei nerusinati

 


Musafir

#215

2014-03-09 20:12

este inadmisibil asa un conportament ,este o violenta verbala asupra unor telespectatori fideli care urmaresc acest post.....si as vrea sa mentionez noi telespectetorii nu sintem nici orbi surzi sau fara discernamint
Musafir

#216 RUSINE!

2014-03-09 20:14

Rusine sa va fie dragi concurenti.O intrebare pertinenta pun si eu,Dragi producatori nu auziti ce injurii vi se aduc?Este de neconceput ca apar la tv astfel de persoane,este absolut de de acceptat...pentru ce sa ne impuscam in cap? Pentru ce sa suportam atatea? Pentru ce sa platim abonament? sa fim injurati probabil...nu stiu ce sa mai cred legat de aceasta emisune,dar o sanctiune severa ar schimba putin lucrurile!

Musafir

#217

2014-03-09 20:17

va rugam sa luati masuri pt ce sufera unii concurenti grigore a fost traumatizat de catre traian . i s-au indesat tigari in gura pt ca a refuzat sa joace carti la munte

Musafir

#218

2014-03-09 20:21

Intrucit regulile sint valabile pentru toti concurentii,atunci toti trebuie sa le respecte.Daca nu i se tolerau mai demult,nu se ajungea aici.Pedeapsa sa fie invatatura de minte

Musafir

#219

2014-03-09 20:24

Nu mai promovati incultura......
Gabriela

#220

2014-03-09 20:31

Se spune ca rezultatul muncii tale te reprezinta. Eu refuz sa cred ca acesti concurenti (Raymond, Constantina si compania) va reprezinta. Prin faptul ca li se permite un asemenea comportament dati de inteles ca ii sustineti. E normal sa existe discutii intre oameni cu personalitati diferite, dar sa se ajunga la asemenea jigniri e inadmisibil.

Nu e de mirare ca pe doamna Mirela o jignesc ziaristii, daca niste tineri isi permit sa vorbeasca in asemenea hal in fata ei. Exact ca la scoala, pana la urma depinde de profesor cum stapaneste o clasa de elevi.

Spre informarea lui Raymond exista si oameni cu scoala care mai urmaresc aceasta emisiune (programatori spre exemplu). Scoala inseamna in cazul asta: facultate, ani multi de munca si studiu individual, continuu. Poate datorita oamenilor care inca nu au plecat din tara, desi salariile sunt mai mari in afara in acest domeniu, isi permit oameni ca el (Raymond) sa stea fara sa munceasca(doar sa cerseasca cadouri la TV). Doar sunt alti fraieri care muncesc si care dintr-un salariu de peste 1000 euro platesc taxe si impozite, sa beneficieze revoltatii si nemultumitii...

Rusine si tie Gina, te-am votat, dar ai un caracter care lasa de dorit. Probabil de aceea ai tacut, fiindca ti s-a spus ca vorbesti prost si fara rost. Nu e de mirare ca pana la varsta ta nu ai avut un prieten. Sunt femei care nu gatesc, dar sunt femei de cariera cu care poti iesi in societate.

Despre Constantina nu am cuvinte...cu mana in pantalonii 'logodnicului'. Sau poate chilotii... Eu chiar am vazut oameni de etnie roma muncitori (tot respectul), dar degeaba s-a suparat cand au zis fetele despre ea ca e tiganca. Comportamentul o caracterizeaza. S-a dus in Grecia, caci aici nu o mai lua nici un barbat din etnia lor la cat era de neserioasa.

Pacat ca sunteti tineri si ar trebui sa aveti si alte preocupari la varsta voastra. Alti oameni nu au ce manca, iar voi nu apreciati banutii cheltuiti pe cadouri, flori si voturi. Pacat ca banii va intuneca sufletul. Cand erati pe primele locuri nu erau aranjate voturile, atunci nu ati injurat publicul?

DATORITA PUBLICULUI EXISTATI !!!! Asa cum e el, cu oameni de toate categoriile. Nu cred ca voi sunteti elita societatii ca sa aveti atatea aere.


Musafir

#221

2014-03-09 20:37

In ultimele secunde ale galei de sambata, Laurentiu a categorisit show-ul ca fiind unul INFECT !

Musafir

#222

2014-03-09 21:11

FELICITARI PT. INITIATIVA

Musafir

#223 Re: luați măsuri împotriva lui ray.nu se poate așa ceva.sa se impuse el in cap.

2014-03-09 21:38

#2: -  

 

ll

Musafir

#224

2014-03-09 21:39

intr-un concurs trebuie sa stii sa si pierzi

Musafir

#225 Re:

2014-03-09 21:40

#1: -  

Ll

 ști