Catre conducerea postului tv Antena 1

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Catre conducerea postului tv Antena 1


Musafir

#1

2014-03-09 07:08

Noi, telespectatorii am fost jigniti si huiduiti de acesti tineri needucati care se vad mari vedete tv , pentru ca am sustinut bunul simt si fairplayul Oanei .


Musafir

#2

2014-03-09 07:14

Scrie un comentariu...

Musafir

#3

2014-03-09 07:31

sant de acord cu cererea d voastra,si ma simt f jignita!sant fan,emisiunii d voastra,si fac un efort mare,sa pot urmarii acest show,tinand cont ca in tara in care ma flu este razboi,doresc sa ma detasez de situatie,si ma delectez urmarind emisiunea d voastra!..in schimb,primesc injurii si jigniri!Pacat,[santem in postul pastelui]si auzim injurii ,jigniri..etc!PROPUN ELIMINIREA DIN CONCURS,PT TOTI CEI CARE JIGNESC SI UMILESC TELESPECTATORII!


Musafir

#4

2014-03-09 07:55

Cărora nu le mai place în emisiune poate să sară gardul si să o ia la pas până acasă.

Musafir

#5

2014-03-09 08:23

D-na Vaida a scapat total emisiunea de sub control.Concurentii Raimo Tanta,Andrei,Cristina,Laur,Corina, nu au ce cauta la o asemenea emisiune care are tangenta directa cu telespectatorii.Noi platin abonament,vream emisiune de bun simt nu o tiganiada ca asta.Sa va fie rusine sa ne supuneti la o asemenea mizerie !!!M-ati pierdut definitiv de telespectator si ui asa o sa fie scoasa emisiunea din grila daca nu se iau masuri.Jenanta emisiune !!!!!
Cristina

#6 Raimond si Oana ( subiectul )

2014-03-09 08:24

Doamne , vai aveti de gand sa-i sariti in cap lui Rey , cati concurenti nu au jicnit , si voi la-ti gasit numai pe Raimond (si ce nu spune adevarul despre Oana ). Termina-ti cu prostia asta de petitie , nu-si are rostu` . Sigur va luat o masura in privinta lui Rey , cum sau luat si in privinta lui Andrei ,Traian ...etc. Nu trebuie sa faceti voi atat zarva din nimic.. sau faceti asta doar ca nu-l suportati si vreti sa plece..

Musafir

#7

2014-03-09 08:25

Asemenea comportamente din partea lui Ray Constantina Traian Corina si Iuliana numai intr-o scoala de corectie intalnesti .Suntem indignati daca nu luati atitudine veti pierde sustinatori ai emisiunii.Nu ne place astfel de comportament!Imi pare rau ca l-am sustinut odata pe Raymond! Ei sunt suparati ca nu mai ies primii ,nu ca nu se tine cont de dreptate ,dar la cate jigniri a adresat Ray telespectatorilor merita sa fie pedepsit !!!!!! La fel Traian ,Iuliana si Corina ,acelasi comportament!!!Ar trebui sa le crape obrazul!!!!! RUSINE !!!!

Musafir

#8

2014-03-09 08:48

Sambata,la sfarsitul galei,am simtit un rau fizic,este inadmisibila atitudinea lui Raymond(care nu face niciodata economie de injurii la adresa noastra)dar si aceea a lui Traian(care huiduia ca pe maidan)Daca nu se va lua atitudine din partea stafului,voi alege sa nu mai fiu telespectator al acestei emisiuni
34

#9 9

2014-03-09 08:57

eu nu ma simt jighnit .... eu nu am votat oana ....chiar sunt niste retardati aia care au votato pe terminata aia ,care a venit la tv sa se de-a in spectacol .....am vazut filmari,a fost si pe la alte emisiuni, next diva...fata vrea sa fie diva .....are dreptate constantina cu masina casa etc etc ...pacat de viorel.....asa ca impuscati-va bai astea care o votati pe aia sunteti la fel ca ea de aia nu da tara asta inaite ca e plina de oameni ca voi care cauta numai carcota

Musafir

#10

2014-03-09 09:03

M-am simtit jignita de atitudinea lui Raymond,Constantina,Traie,Corina si Iuliana.Va rog sa luati masuri.Dupa emisiune Tina,Gina si Marianita au adus jigniri catre telespectatori si staff.Daca Tina nu mai este mireasa saptamanii,voturile au fost masluite de catre staff.RUSINEEE!NU STIU SA PIARDA.

Musafir

#11

2014-03-09 09:19

am fost revoltat de ce s-a intamplat aseara, sa fiu injurat de un neica nimeni,asa ceva nu este posibil,luati masuri

Musafir

#12

2014-03-09 09:25

Vă rugăm să luaţi măsuri în legătură cu concurentul Raymond ne-am săturat să fim Insultaţi noi telespectatori acestei emisiuni .
Valy

#13

2014-03-09 09:35

Dragii mei, Mirela nu are nici o vina in toata povestea asta,ce trebuia sa faca?Sa inceapa si ea cu injurii, sa-i ia la bataie?? Intradevar atitudinea lui Ray si Traian a fost foarte urata,lipsa de bun simt, imaturitate etc...multi telespectatori fideli al acestui show matrimonial s-au simtit jicniti.Daca nici dupa atata timp ei nu realizeaza ca sunt intr-un reality show transmis pe un post de televiziune, atunci sa plece acasa si sa foloseasca limbajul urat si huiduieli cu cei care le permit.Sper sa se ia masuri in privinta lor.
morenalike

#14

2014-03-09 09:38

Asa ceva este inadmisibil intr-o emisiune televizata in direct!!!Sa va fie rusine!!Raymond si nu numai!!!
Lavi

#15 Re: Raimond si Oana ( subiectul )

2014-03-09 09:46

#6: Cristina - Raimond si Oana ( subiectul )

Imi pare rau daca tu consideri ca cineva ii sare in cap la Raymond daca tie ti se pare demn si de laudat comportamentul lui , mai ales dupa incheierea emisiunii http://www.youtube.com/watch?v=AX2WQV940Lg  imi pare sincer rau ca este apreciat un astfel de comportament..... nu este vorba ca a spus sau nu adevarul despre Oana ci faptul ca nu este permis un asemenea comportament si limbaj mai ales la o emisiune tv. Daca in momentul cand ii sunt trimise haine, flori si alte atentii romanii sunt bun si acum cand nu totul iese cum doreste el romanii nu mai sunt buni inseamna ca lui putin ii pasa de oamenii din afara competitiei si urmareste strict interesul si castigul lui.


Musafir

#16

2014-03-09 09:51

Felicitari pentru aceasta initiativa !

Musafir

#17

2014-03-09 09:57

Mi se par penibili acesti concurenti cu jignirile lor si mi se par penibili cei care ii sustin,asta spune multe despre caracterul acestor oameni!Cine se aseamana, se aduna!!!

Musafir

#18

2014-03-09 09:57

nu sunt de acord cu comportamentul concurentilor: rey, tina si traian!!
Elena

#19 Elena Ciorba

2014-03-09 10:02

Inadmisibil comportamentul unor concurenti, motiv pentru care doresc ca acea Comisie disciplinara sa ia atitudine.Cuplul Constantina -Ray nu merita respectul si admiratia ''impuscatilor'' iar clanul Iuliana-Traian-Corina este de mai mare rusinea.Trist.Se presupune ca aceasta emisiune ar fi educativa , insa dovedste contrariul :mitocania, minciuna , proastele maniere , sunt la mare cinste.

Musafir

#20

2014-03-09 10:05

nu este normal sa fim tratati in asa hal ca si telespectatori si ca oameni in primul rand daca considerati ca asta e normal atunci noi f multi ne vom retrage atat la abonati cat si ca telespectatorii acestui post, ar tb sa-i supravegheati m aten sa vedeti modul lor de manifestare inclusiv din punct de vedere sexual aici ma refer la tina si ray

Musafir

#21

2014-03-09 10:07

Stau cu speranta in suflet ca,conducerea acestei emisiuni matrimoniale,sa tina cont si de parerile noastre a telespectatorilor.Avand in vedere ca aceasta emisiune este difuzata la orele de varf din zi,ne este cert ca sunt o multime de minori care arunca privirea la acesti tineri la televizor,supararea mea este: pe langa faptul ca nu au un vocabular cizelat,un exemplu demn de urmat,nici pozitiile in care stau in timpul emisiunilor in direct nu-i onoreaza.Ne-am saturat de atatea jigniri,injurii si lipsa de respect.S-au expus la tv cu buna stiinta iar noi telespectatorii suntem deranjati de vocabularul anumitor concurenti,cum ar fi: Reymond,Constatina,Traian etc Cu speranta ca, Comisia de decizie sa tina cont si de telespectatori si sa ne respecte,dorim sa fie drastic penalizati concurentii mentionati mai sus.Cu multa stima si respect: Cosmin!

Musafir

#22

2014-03-09 10:09

Concuretii Mpfm 3 Traian, Ray ,Laurentiu , Constantina,Marianita ar trebui sanctionati pentru vocabularul foarte urat la adresa Oanei si a telespectatorilor . Noi nu platim antena play ca sa le auzim lor toate injuraturile , cuvintele urate si manifestati care nu isi au locul la o astfel de emisiune care e urmarita de la copii pana la batrani

Musafir

#23

2014-03-09 10:09

nu sunt de accord cu lipsa de respect a concurentilor,la adresa lor,dar si a telespectatorilor.

Musafir

#24

2014-03-09 10:10

Va rog sa dati materialul in care Constantina si Marianita puneau la cale cu Gina, Silvia, apoi a mers la patul Cristinei si al Corinei sa le propuna sa mearga la club sa faca materiale Oana, Constantina a zis; sa se vada curva, rusine Constantina, cand tu erai pe primul loc nu erau tot facute erau voturile?
Va rugam sa luati masuri.
Bv Oana ca nu ai cazut in capcana lor, bv Cristina ca nu te-ai lasat influentata de aceste fete fara scrupule. rusineeeeeeeeeee

Musafir

#25

2014-03-09 10:11

urat din partea lui ray as vrea sa fie eliminat din competitie MULTUMESC