Catre conducerea postului tv Antena 1

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Catre conducerea postului tv Antena 1


Musafir

#151

2014-03-09 14:46

Toata tigania voteaza piranda si raymond...o sa ii scoatem noi afara pe tiganii aia imputiti..incepand cu marianita si laurentiu
Brasoveni

#152 Oana -curva e din Bacau

2014-03-09 14:46

Doar o curva din Bacau..ce atita comedie!Sustinem Ray si Tanta tiganca..De ce -ca sa moara shoarbele,adica curvele!

Musafir

#153

2014-03-09 14:51

BUNA ZIUA,MA NUMESC ENE RODICA,SUNT DIN CALARASI DAR LOCUIESC IN ITALIA,VA URMARESC ZI DE ZI SI CA FIDEL TELESPECTATOR IMI DORESC CA DE ACUM INAINTE SA SE IA MASURI DRASTICE ASUPRA CONCURENTILOR CARE NU STIU SA RESPECTE,IN PRIMUL RAND CONCURENTELE CARE S-AU DUS LA ACEASTA EMISIUNE PENTRU A SE CASATORI NU A FI JICNITE IN ULTIMUL HAL CUM A FACUT CONCURENTUL RAY LA ADRESA OANEI SI IN AL DOILEA RAND NOI TELESPECTATORI CARE NU AVEM NICI O VINA DOAR ACEEA DE A VA URMARI ZI DE ZI SI DE A SUSTINE PE CINEVA ANUME.
TIN SA SPUN CA AM FOST SUSTINATOARE RAY-TINA FOARTE MULT TIMP DAR ACUM CUM AM VAZUT ADEVARUL LOR CARACTER SUSTIN DI TOT SUFLETUL OANA-VIO SI NU NUMAI EU CI SI PRIETENII MEI DE ORIGINE ITALIANA CARE SUNT IN NR F MARE SI VA URMARESC ODATA CU MINE EU TREBUIND SA LA TRADUC CEEA CE SE SPUNE.VA PUP VIO,OANA SI D-NA AURELIA O DOAMNA ADEVARATA ,SIMPLA SI CU UN SUFLET DE AUR!!!

Musafir

#154

2014-03-09 14:55

Să se pună stop jignirilor concurenților, atăt la adresa rivalilor din competiție, căt și la adresa noastră a telespectatorilor. Încă o mare rugăminte: lăsați voturile așa cum sunt ele, reale. Vrem să vedem cum se schimbă ele, în funcție de ceea ce ne livrează concurenții, zi de zi! Vă rog!

Musafir

#155 Re: Oana -curva e din Bacau

2014-03-09 15:00

#152: Brasoveni - Oana -curva e di

logic ca-i sustineti,doar si voi sunteti din satra tinei,se vede ce gramatica aveti!Si ce crezi tu ca tina e virgina???????????eu cred ca e cea mai mare curva de acolo,nu uita a fost cu un grec,ea nu vb greaca,el nu vb romana,deci se intelegeau doar prin sex.Asta e curva!!!!!!!!!!!!

musafir

#156

2014-03-09 15:02

ray eliminat.nu permiteti asemenea tineri in concurs.a depasit masura
Andreea

#157

2014-03-09 15:03

Voi nu ganditi...cine putea sa infiinteze petitie si sa o semneze decat sustinotarii Oanei...eu ma uit la emisiune de cand era Nora pt mama...unii oameni vor descalificare lui Ray si Tina ...Corina si Traian pt ca simt amenintare ...sunt convinsi ca Oana va fi eliminata daca ei sunt in concurs...va faceti de ras oamenilor ...sunteti jalnici...si sunt de acor cu ce a zis Ray in emisiunea de aseara...

Musafir

#158

2014-03-09 15:03

urit urit ca permiteti un asemenea comportament ca a liu rey sa ijure in direct la o emisiune da maxima audienta.

Musafir

#159

2014-03-09 15:09

Oribil

Musafir

#160

2014-03-09 15:09

Ne-am saturat de atatea jigniri la adresa concurentei Oana,care a stiut sa respecte pe toata lumea!

Musafir

#161

2014-03-09 15:10

le e necaz ca OANA a format un cuplu si nu stiu cum sa fac sa dea cat mai rau in ea
ella

#162

2014-03-09 15:15

cat de jegos este ray,cat de pervers joaca toti,sustin oana si vio,doresc ca ray sa fie eliminat din competitie,foarte urat cum injura ray pe vio si oana,sa va duceti sa va impuscati,afara cu voi jigodiilor,va-ti dat arama pe fata

Musafir

#163

2014-03-09 15:19

va rog sa luati masuri impotriva concurentului ile aduseraymond
pt jignirile aduse
oana si vio

#164 Re: Raimond si tina( subiectul )

2014-03-09 15:21

tina e o curva,o curva mare,o tiganca de 2 bani,vorbea cu oana cand se impacau bine si ii spunea ca nu poate face copii si in emisiune nu mai recunostea nimic,ea se masturbeaza  in dus,are o crema special pentru asa,duce lipsa de p****.rusine,rusine mare,sa plece acasa,le este ciuda ca a iesit oana si vio pe primele locuri,jigodii ordinare


Musafir

#165

2014-03-09 15:26

Ma bucur,ca s-a gasit cineva si a luat aceasta initiativa,ca pe viitor sa nu se mai repete asa ceva!! Am ramas perplexa cand am vazut la ce mod se adreseaza TRaian si respectiv Raimond!!!Am urmarit acest Reality Show de la prima aparitie,si pana in prezent!In nici un sezon nu sa intamplat ce se intampla acum,este o bataie de joc la adresa telespectatorilor! Felul in se exprima acesti tineri lasa mult de dorit!!! Pacat,ca mamele nu intervin in nici un fel,si aici ma refer in special la mama lui Traian!

Musafir

#166

2014-03-09 15:35

raimond traian andrei laurentiu si iubitele lor au avut un comportament ,, huliganic ,, la adresa oanei si a lui viorel
nu stiu sa piarda regret enorm pt ca am votat raimond si constantina

Musafir

#167

2014-03-09 15:37

rusine REY SA VB asa telespectatorilor care te sustin

Musafir

#168

2014-03-09 15:37

Luati masuri
mihaela

#169

2014-03-09 15:39

RAIMOND si TRAIAN trebuie sa suporte consecintele comportamentului inadmisibil intr-o emisiune atat de mult urmarita de telespectatori multi dintre ei tineri.Nu incurajati tupeul fara margini si lipsa bunului simt.

Musafir

#170

2014-03-09 15:40

noi privitorii si platitorii de abonament in clusiv aplay- suntem indignati de modul in care ne-a tratat raymond - injuraturi vulgare , sa ne impuscam, etc... , motiv pentru care dorim sa fie sanctionat!
oana si vio

#171 Re: oana curva din bacau pt tine e mesajul

2014-03-09 15:46

daca tu nu o stii pe oana mai bine tine-ti gura,ca tu nu esti acolo sa vezi ce fac si cum se cearta,chiar daca vezi pe antena play,ei si doar ei stiu cum e viata acolo in casa,sustin oana si vio,sunt cei mai sinceri din casa,si cu bunica tin ca ii tin apararea la amandoi care sunt injughiati pe la spate,rusine ray si tina,o curva si o prefacuta se vede pe fata ei de mahalagioaca,rusine,rusine


Musafir

#172

2014-03-09 15:50

Rusine

Musafir

#173

2014-03-09 15:57

asa este isi bat joc de noi telespectatorii fraierii care ii voteaza
Eu

#174 Afaraaaaaa Ray,Tina

2014-03-09 16:07

Sunt telespectator fidel.Timp de 4 luni am sustinut Ray si Tina.De canda facut Oana cuplu si au inceput sa se oftice,sa jigneasca si sa faca tiganie,am inceput sa regret sustinerea lor in emisiune.Dar de la gala de sambata cand ne-a transmis Ray sa ne impuscam deja mi-e scarba,sila de ei.Emisiunea se difuzeaza la o ora cand si copii au acces la televizor.Daca sunteti o emisiune care va respectati si respectati telespectatorii va rugam sa luati masuri...dar masuri drastice (chiar descalificarea lor) nu masuri minore.Ei deja au sarit calul si asa trebuie sa faca si conducerea.
Pentru lady Oana si sustinatorii ei !!@@

#175

2014-03-09 16:07

Toti care a-ti scris astazi pe internet se vede clar cu cine tineti, dar cu toate ca sunteti oameni maturi nu stiti altceva decat sa jigniti si sa dati cu pietre in niste copii care si-au pus viata pe tava in fata dumneavostra.Daca nu va convine nu va mai uitati la ei nu ne intereseaza pe cine sustineti voi sustinatorii va faceti de ras intre voi ca la usa cortului.Ce asteptari aveti de la ei...sustine-ti Oana in continuare iar pe restu nu ii mai jugniti lasa-tii in pace.