Catre conducerea postului tv Antena 1

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Catre conducerea postului tv Antena 1

Musafir

#126 Petitie

2014-03-09 13:55

Reacția lui Raimond a fost o reacție de furie la adresa românilor care au votat Vio-Oana. Eu mă întreb de ce nu ați inițiat o petiție după injurăturile lui Traian, ale lui Andrei, ale lui Laur și la câți au mai fost. Dacă ați fost atât de deranjați presupun că toate vorbele sau faptele urâte vă intrigă, atunci mă aștept să văd și alte petiții din partea dvs. Asta pentru a vă menține SPIRITUL DREPTĂȚII.

Musafir

#127

2014-03-09 13:57

Sper ca de aceasta data se vor lua masuri impotriva concurentilor care jignesc telespectatorii intr-un program in direct, care are atata audienta din partea publicului de toate varstele. E inadmisibil sa li se permita concurentilor sa se adreseze in forma in care a facut-o Raymond in ultimele zile. Cand Andrei a scuipat si a injurat un concurent, a fost pedepsit o saptamana. Cand Raymond zice publicului sa se impuste sau sa se sinucida si alte injurii pe care nu le pot reproduce aici, se va lua vreo masura?
adriana

#128 Re:

2014-03-09 14:00

#45: -

eu una nu masimt jicnita si daca urmaresc emisiunea urmaresc ca vreau eu ei -concurentii nu sunt obligati sa ne suporte sau sa stea sluji in fata noastra vorba aia cand iubesti nu o faci din interes sa primesti ceva inapoi asa ca nu ei au de castigat ca dureaza emisiunea ci din contra ei s-au expus in fata noastra dar in loc organizatorii sa faca din emisiune ceva educativ au transformato in balci


Musafir

#129

2014-03-09 14:06

IN PRIMUL RIND K SUNTEM OAMENI KU TOTI SI TREBUIE SA INTELEGEM K UNI SUNT IUBITI ALTI NU ASA SI EI SA INTELEAGA K DC OANA SI VIO AU IESIT PENTRU K PUBLICUL IA VOTAT ASTA ESTE O JIGNIRE SI LA ADRESA NOASTRA

Musafir

#130

2014-03-09 14:11

Buna ziua!
Va rog luati atitudine fata de comportamentul lui Ray, Traian!! Învătati-i DV. sa se comporta CIVILIZAT!!!

Musafir

#131

2014-03-09 14:12

Afara cu asa oameni fara scrupule
Miky

#132 Jalnicul Raymond

2014-03-09 14:13

NU-MI PLACE DELOC COMPORTAMENTUL LUI RAYMOND FATA DE OANA FIINDCA PE DATA DE 8.03.2014 A JIGNIT-O FOARTE URAT SI FOARTE DRASTIC SPUNANDUI: MA OFTIC CAND VAD PE PRIMUL LOC GREBLA AIA.SI IN PLUS A JIGNIT SI TELESPECTATORII SPUNANDU-NE SA NE IMPUSCAM.

Musafir

#133

2014-03-09 14:13

nu santem obligati sa ascultam vocabularul urat al concurentului raimond ,va rugam luati masuri si sal sanctionati ,asa cum lati sanctionat si pe andrei ,dar mult mai dur ,nu este pentru prima data

Musafir

#134

2014-03-09 14:14

Va rugam sa luati masuri impotriva concurentului Ray si Tina,deoarece sunt 2 oameni ofticati care nu stiu sa piarda,si dupa cum zic ei romanii trebuie sa se impuste ca s-a votat o"grebla",si nu au mai fost votati tanta buboasa tina si ofticatul de ray,care cere respect fortat,dar la orice mica critica injura telespectatorii.Va rugam sa se ia masuri!

Musafir

#135

2014-03-09 14:17

Comportamentul unor concurenti din finalul Galei este inadmisibil, invidia se citea pe fetele lor iar ce-au putut scoate pe gura e de-o josnicie crasa...trebuie sanctionati, in special Raymond dar si Traian...vor sa plece din invidie si, probabil, cred ca vor crea un precedent al acestei emisiuni, acela de a se retrage cat mai multi, doar sa nu castige Oana. Nu vor reusi deoarece binele invinge intotdeauna.
g

#136 Re:

2014-03-09 14:17

#133: -

Gramatica,frate................


Musafir

#137

2014-03-09 14:19

am ajuns sa ne jicneasca un pustan de 20 de ani .cu noi tineti emisiunea .
gina

#138 Re: Raimond si Oana ( subiectul )

2014-03-09 14:21

#6: Cristina - Raimond si Oana ( subiectul )

Cristina,draga mea,vai de gramatica ta!mi se crucesc ochii incercand sa inteleg ce dracu vrei sa scrii.HA!!!!!!!!!!!Scuze esti si tu tiganca?Asta ar expilca de ce nu stii sa scrii gramatical!Te-a pus satra tine?

h

#139 Re: 9

2014-03-09 14:24

#9: 34 - 9

Daca ei sunt terminati,tu cum esti?Se vede ca habar nu ai sa scrii gramatical,daramite sa ai un dxialog civilizat,tu preferi cei de teapa ta tiganii rai si tina si retardatii corina si traian


Musafir

#140

2014-03-09 14:27

n-am sustinut pe numeni in mod special pina acum,dar ceea ce s-a intimplat in gala de simbata m-a facut sa-mi sun toti prietenii,chiar si cei care nu urmaresc acest shou si sa voteze pentru Oana si Viorel.A fost un vot atit pentru oana cit si impotriva ray+tina,si-au facut-o cu mina lor,ca altfel multi priveam in continuare pasivi acest shou.

Musafir

#141

2014-03-09 14:29

Cei ca untu Raimond ,caldararuConstantina Laurentiu Marianita sa fie urgent eliminati


Musafir

#142

2014-03-09 14:30

Da, cred ca ar trebui sa mai adaugati si faptul ca sunt abateri repetate , ca si Laur concurentul cel nou a avut o atitudine la fel de agresiva. In plus suntem terifiati de faptul ca moderatoarea emisiunii este pur si simplu ironizata , perturbata si ca sa folosesc o expresie nu prea eleganta , "luata la misto" de atitudinea acestor concurenti: RAYMOND , TRAIAN, ANDREI, CONSTANTINA SI LAURENTIU , atitudine care denota impertinenta , lipsa de educatie , lipsa de bun simt, si, pur si simplu, NE INFESTEAZA VAZUL SI AUZUL PRIN PREZENTA LOR IN CASA NORA PENTRU FIUL MEU!!!!!

Musafir

#143

2014-03-09 14:30

Vreau sa atasez un videoclip in care cei 2, Oana si Viorel, sunt injurati in ultimul hal de catre concurentul Raymond si nu s-au luat masuri impotriva lui http://www.youtube.com/watch?v=6gAKqx3fIf4. Iar aici cum sunt acuzati cei din staff si cum este conceputa emisiunea in privinta altor concurenti,mai concret a Marianitei . http://www.youtube.com/watch?v=2KeuqIoOz00. RUSINEEE!!!
VASILICA

#144 Re: Re:

2014-03-09 14:36

#116: atena - Re: SI EU TE FUT TOT IN GURA!SA MA CAC IN PIZDA TA NUMAI CAPETE DE PULA DIN TRENUL BUC-BRASOV  S-O LINGI PE TANTA-N PIZDA DUPA CE O FUTE RAY!!!!!!!

 


Musafir

#145 Re: Jalnicul Raymond

2014-03-09 14:38

#132: Miky - Jalnicul Raymond ai dreptate ,ea este doar o curva nimfomana!Perfect,e doar o curva,a gresit Ray!!

 


Musafir

#146 Re: Petitie

2014-03-09 14:39

#126: Musafir - Petitie

SE ...SCALDA .. IN ACEEASI ALBIE , SI RAYMOND ,SI TRAIAN ,SI ANDREI, SI LAUR , DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE!!!! NUMAI CA S-A DEPASIT LIMITA!!!!!!!!!! ASA ZISA " REACTIE DE FURIE" ESTE  O MARE JIGNIRE LA ADRESA UNUI POPOR ..! S-O FACA LA ADRESA  ETNIEI DIN CARE FACE PARTE IUBITA LUI ,  SI IN CADRUL ETNIEI !!!!!! EU MA SIMT JIGNITA DE UN TANAR  CARE ARE STARI SIMILARE SEVRAJULUI SI-I RECOMAND SA SE TRATEZE  DAR NU IN PUBLIC! REFULARILE SUNT SEMNE DE SLABICIUNE SI INCAPACITATE DE A TE CONTROLA  CARE SUNT DE NATURA PATOLOGICA!!!!!!!!!


Musafir

#147

2014-03-09 14:41

Va rog luati atitudine fata de rey tina traian si corina nu se poate sa se ajunga la huiduieli si jigniri la adresa noastra a oamenilor sa ne impuscam oare de ce ca nu mai este pe 1loc? Rusine sa le fie traian cu educatia car zice ca a primito de mare cavaler sa huiduie rusine se vede cei 7 ani de acasa va rog pedepsitii niciodata in nici un sezon nu au fost atatia nesimtiti pacat de formatul emisiunii si de prezentatoare

Musafir

#148

2014-03-09 14:42

apropo REY si TINA noi v-am ridicat ,noi va coboram,asa ca trebuia sa fii mai atent la ce vorbesti si cum te manifesti intr-o emisiune televizata si urmarita de aproape toata tara.daca nu ne mai suporti sariti gardul sau punete cu tina si incalca regulamentul!

Musafir

#149

2014-03-09 14:43

Ray jicneste prea des telespectatorii.Staful este prea indulgent cu toti concurentii.DNa.Mirela i-a scapat din mana,le-a permis prea multe.

Musafir

#150 VAIDA..AFARA!

2014-03-09 14:43

Pe cine intereseaza unde,cum,cind se reguleaza Vaida?E prea mare palaria pentru moldoveanca venita cu microbuzul in capitala!Afara dna Vaida esti depasita de situatie..obsedata de cojones,prohab,japjap si alte obscenitati..Rusine...!