Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

#37476

2014-02-10 00:04

Tot ce mişcă-n ţara asta, râul, ramul,
Ni-e prieten numai noua, iară ţie duşman este,
Duşmănit vei fi de toate, făr-a prinde chiar de veste.


Heil Hitler

#37477 Re: Re: Re: basist = prost

2014-02-10 08:04

#37474: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: basist = prost

Din pacate pentru tine si pentru cei pe care ii aperi, suntem multi, din ce in ce mai multi. Poate nu ai observat cate sute de mii au semnat aceste petitii, care s-au saturat de hotii, abuzuri, sa mai fie sclavi in tara lor, sau a altora.

"Treziti-va", luati atitudine.

Aud pe unii oameni care zic ca cei care ne conduc, fie ca sunt sefi prin institutii sau companii, fie ca sunt patroni, fie ca sunt politicieni (din toate partidele politice), sunt doar niste hoti, care pe noi ne platesc cu niste salarii mizerabile ca ei sa poata acumula averi colosale peste noapte, care ne abuzeaza, care ne mint, care ne batjocoresc, care ne calca in picioare, ne trateaza ca pe niste sclavi, si ca NU ne reprezinta. Ba da doamnelor si domnilor. Ne reprezinta. Si acum imi cer scuze unora, dar pentru a ne vindeca, trebuie sa fim realisti si sa punem diagnosticul exact pe noi. Asa cum suntem noi in majoritate, asa si ei sunt in foarte mare majoritate. Si anume: indolenti, nepasatori la nevoile si interesele semenilor, si ale tarii; suntem doar niste egoisti care ne urmarim doar propriile interese; suntem niste spagari; suntem niste pilosi. 
Asadar, oameni buni, daca nu ne unim, nu luam atitudine, daca ramanem indolenti, nepasatori, cu capul plecat, nu putem schimba absolut nimic.
Atitudine impotriva lor nu inseamna sa stai acasa si sa injuri televizorul. Pe televizor nu il deranjeaza ca il injuri. 
Vino in strada si te asigur ca acesti conducatori te vor auzi, si poate se schimba ceva.

Mai sunt unii oameni care zic resemnati ca asta e Romania, si astia suntem, ca nimic nu se poate schimba.
Admit...se poate ca in prezent sa fie aproape imposibil sa schimbi mentalitati si moralitati, asa am fost educati de sute de ani. Dar mai avem o sansa, VIITORUL. Si anume copiii nostri. Nimeni nu se naste nici hot, nici spagar, nici indolent, nici egoist. Asa cum ii educam asa ii vom avea.
Trebuie sa ne unim si sa luptam pentru EDUCATIA copiilor nostri. Sa ne promovam adevaratii oameni de valoare, istoria adevarata, principiile sanatoase.

Va multumim, va multumesc,

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#37478 Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-02-10 08:09

#37477: Heil Hitler - Re: Re: Re: basist = prost

Esti pe dracu sa te ia de basist nenorocit !!!


M  A  A  A  A  A  A  R  S,    J  A  V  R  A    B  A  S  I  S  T  A   !!!

 

basistii sunt si putini si prosti, iar "heil hitler" e unu' dintre ei !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! 

 


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-02-10 08:24


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-02-10 08:25


Heil Hitler

#37483 Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-02-10 08:26

#37478: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: basist = prost

Bai securist diversionist voiculescian....pai cum sunt eu ma basist? cand eu vreau sa scap tara asta de basescu si de noul sau partid de hoti PMP. IDIOTULEEEEE

Tu crezi ca daca nu reusim sa schimbam sistemul asta ticalosit...nu ne trezim iar cu basescu udrea, boc in fruntea tarii peste cativa ani, asa cum acum vreo 10 ani am hulit PSD, si acum iar ne-am trezit cu ei la putere......CRETINULEEEEEE

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#37484 Re: Re: basist = prost

2014-02-10 08:28

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#37485 Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-02-10 08:31

#37483: Heil Hitler - Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

Retardat basist, am explicat in mesajele de la inceput (se poate verifica) de ce esti un basist ce imbraca haine de antibasism !!!

 

Esti pe dracu sa te ia de basist nenorocit !!!


M  A  A  A  A  A  A  R  S,    J  A  V  R  A    B  A  S  I  S  T  A   !!!

 

basistii sunt si putini si prosti, iar "heil hitler" e unu' dintre ei !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! 

 


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !!!

 

http://ziaristuldeolt.files.wordpress.com/2012/07/basescu-puscarie.png...



 


Heil Hitler

#37486 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-02-10 08:34

#37485: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

Pai da ma boule securist diversionist voiculescian, dar numai tovarasii tai de la balamuc, te-ar putea crede...si ar putea sa inteleaga ce draq zici tu acolo...Cu hainele tale...NENOROCITULEEEE

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#37487 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-02-10 08:35

#37485: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

Auzi la javra basista de "heil hitler" : "...asa cum acum vreo 10 ani am hulit PSD..."

Tu, copil din flori, ai urat psd-ul la varsta de... 4 ani (conform spuselor tale, ai 14 ani, se poate demonstra ca ai spus lucrul asta, mesajul exista) ???

M  A  A  A  A  A  R  S,   J  A  V  R  A    B  A  S  I  S  T  A   !!!

Heil Hitler

#37488 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-02-10 08:38

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#37489 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-02-10 08:40

#37488: Heil Hitler - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

Asa javra basista, arata cat de mincinos nenorocit esti, la fel ca idolul tau bas pe care te faci ca-l urasti !!!


M  A  A  A  A  A  R  S,   J  A  V  R  A    B  A  S  I  S  T  A   !!!

bbcboy

#37490

2014-02-10 08:50

v-au luat antenele mintile la toti...pe iliescu l-ati pupat in cur atatia ani si uite unde suntem acum!o sa plece basescu si cred ca tara o sa ramana hotilor. huooooooo!la puscarie cu voi!
vg

#37491

2014-02-10 08:56

sdgdfgfgf
ANTENAprostului

#37492

2014-02-10 09:05

slugile puscariabililor...asa aparatii in continuare ei vor continua sa va fure saracilor(saraci material dar mai ales cu duhul),uitati-va la slugile badea,gadea si ceilalti care stiu sa scuipe doar intr-o directie!atat de prosti sunteti ca v-au pus astia de la antene ochelari de cal si nu vedeti altceva decat basescu.si votati in continuare marionetele hotilor.oricum va doresc un singur lucru :MURITI PROSTILORRRR!

Musafir

#37493 Re:

2014-02-10 09:07

#37492: ANTENAprostului -

te straduiesti degeaba heil hitler,nu tine basistule.

Heil Hitler

#37494 Re: Re:

2014-02-10 09:09

#37493: - Re:

alooo....nu eu sunt semnatarul textului initial de aici...sa fim corecti


Musafir

#37495 Re: Re: Re:

2014-02-10 09:15

#37494: Heil Hitler - Re: Re:

nici gura nu-ti miroase!  Eject! Spuneai ca de 10 ani nu mai suferi PSD,ce ne facem ca aveai doar 4 ani pe vremea aia?!

dsdgf

#37496 Re:

2014-02-10 09:21

#37472: -

huuuoooooooooooooooooo

d

#37497

2014-02-10 09:22

pesedei =retarzi
corectul

#37498

2014-02-10 09:24

basescu=un mare roman
ponta+antonescu =maimutoi opariti,marionete
dan

#37499

2014-02-10 09:25

ce ma mai amuz
jiji

#37500

2014-02-10 09:25

ziceti ma ceva zdrentelor care sunteti zdrente