Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

alta tiganca imputita

#35751

2014-01-23 16:32

-domnu cu personalitatea antisociala, dupa familia dv o sa domneasca familia pontasarbuoprea?
-romani prosti ce sunteti, pai voi nu vedeti ca-s tot gaozari de-ai mei?
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#35752 Re: Re: basist = prost

2014-01-23 16:40

#35751: alta tiganca imputita -

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !  :)))

 

felix

#35753 o guvernare de nota 1

2014-01-23 17:31

inchideti jegul asta de petitie,sa vazut ce puteti.

Musafir

#35754

2014-01-23 17:33

Mi se pare ca suntem totusi extrem de putini romani nemultumiti...De ce tace atata lume? De ce ne resemnam in fata lipsei de respect, a bunului simt, a educatiei, si nu mai stim sa fim toleranti, iubitori, umani...Sa luam exemplul celor trei moti din Apuseni, eroii care au salvat niste eroi...Mare dezamagire traiesc in aceste clipe grele cand au murit alti doi eroi...Deci in tara asta deocamdata castiga cei care dezbina si domina pentru ca stiu foarte bine ca cei pe care ii pot manipula sunt mai numerosi ! Haideti sa marim numarul celor care nu ne lasam manipulati si sa ii depasim daca se poate ! Doar atunci vom avea sufletul plin de bucurie ! Va multumesc ca existati !
Preafericitul Părinte Patriarh Teoctist

#35755

2014-01-23 17:39

Mircea Badea Cel Sfant!!!
Sediul Antenei 3 sa fie transformat in templu si numit Templul Prostirii Neamului.
Glorie Mielului!
RADU

#35756

2014-01-23 18:01

T0TI SUNT LA FEL GUN0AIE
bhfshjfhjdavjkhd jhs

#35757 Cu aceste "semnaturi" unde va duceti ba cu petitia, la balamuc ?

2014-01-23 18:01

182501 qYkwaOvtDQM fibGPOK [România] mBxjDSudg 2014-01-23 18:42 Sugerează îndepărtarea
182502 gsAQ YRKokVi [România] FOl 2014-01-23 18:42 Sugerează îndepărtarea
182503 aIWTE OYAdvNYSYNdiG [România] CrdWPn 2014-01-23 18:42 Sugerează îndepărtarea
182504 okvYRM XdiWYmedjwkz [România] tsehhK 2014-01-23 18:44 Sugerează îndepărtarea
182505 ZVhnihkZFJ Ctke [România] RnQHysDmtOcfz 2014-01-23 18:44 Sugerează îndepărtarea
182506 KfHd zQYlhAWyiWCuU [România] vvwor 2014-01-23 18:44 Sugerează îndepărtarea
182507 hjxv KiFhVBRljyqA [România] aAgzyxZmkM 2014-01-23 18:44 Sugerează îndepărtarea
182508 ZDuHG dgtdRzTAdk [România] EVSmoPzGik@US 2014-01-23 18:44 Sugerează îndepărtarea
182509 LejNPV GBxeWjCUHLA [România] UojtNcjK 2014-01-23 18:47 Sugerează îndepărtarea
182510 DRDfJGS qq@TAsi [România] vbrWDFQjgRS@H 2014-01-23 18:47 Sugerează îndepărtarea
trajan imparatul rom

#35758

2014-01-23 18:02

Obama suna la Bucuresti:
-Hello, ce dracu faceti domle in tara aia, a vazut la tv toata planeta nenorocirea de accident de aviatie si incompetenta guvernului , a presedintiei...o sa va scot din NATO...
Cotroceniul raspunde:-Halo, mr.Obama, in primul rand la Antena3 è unul Sergiu Nicolaescu sau cum il cheama care baga trucaje pe post in direct si dezinformeaza cetatenii lumii, in al doilea rand accidentul nu s-a petrecut in romania, eu am vandut de 10 ani transilvania, domle, ha,ha,ha

Musafir

#35759

2014-01-23 18:04

De mult trebuia sa plece? NIMIC bun nu a facut pt TARA pt el da ff.

Ez
Heil Hitler

#35760 "Trezirea"

2014-01-23 18:12

"TREZITI-VA" oameni buni. Nu vedeti ca toti politicienii nostri de dupa 89, hoti de tara, ne-au furat toata tara, au vandut tot, au inchis toate fabricile. Voi stiti ca si acum, cand noi vb aici, astia vand o parte din Transgaz, o parte din Transelectrica, vor sa vanda Oltchimu, vor sa vanda CFR. etc...Voi stiti ca pe noi si anul acesta, cu toate ca nu e zapada, ne costa 4000euro/km dezapezirea, cand in Finlanda e 1000euro.

Jumatate din forta de munca a plecat in strainatate sa spele la cur babele, sa le culeaga capsunile si portocalele. Am ajuns sclavii lumii. In loc sa stam in tara sa ne educam copiii, mergem afara si nu ii mai vedem cu anii...Ce tragedie....Fiindca aici totul a fost pus pe butuci.

Treziti-va. Nu intelegeti ca toti politicienii nostri, doar se rotesc la furat tara.

Degeaba doar dam jos pe unii, degeaba daca doar punem pe altii in loc.

Si de ce ei ne fura tara? Pentru ca nimeni nu ii deranjeaza. Ne-au dezbinat, impartindu- ne in iliescieni si anti-iliescieni, in basisti si anti-basisti. Si-au aservit Justitia. Ne-au redus la tacere, fiindu-ne frica sa vb si in familie. Ne injuram ca chiorii intre noi, in timp ce ei chefuiesc impreuna.

Oameni buni, hai sa ne unim, sa iesim in strada cu sutele de mii si sa le spunem politicienilor ce vrem noi si ce trebuie sa faca ei pentru tara, si sa nu ii lasam sa faca doar pentru ei. Ia sa vedeti ca nu or sa isi mai faca ei de cap, sa vanda tot, sa fure tot, daca o sa ne vada pe toti in strada.

"Treziti-va" o data. Nu intelegeti ca ei "chipurile" se cearta intre ei. De fapt ei astfel ne manipuleaza si ne tin dezbinati, impartiti. Nu intelegeti ca ei vor sa ne tina needucati, saraci si prosti, pentru a ne putea manipula (a ne prosti cu o galeata sa ii votam). Vor sa prosteasca si sa pacalasca lumea, spundu-le ca ei "dau" nu "iau" ca altii, si vezi Doamne ce buni sunt ei; ca ei dau nu stiu ce ajutoare sociale, ca va pacalesc dandu-va nu stiu ce sarmale si fasole. Nu domnilor, nu sunt deloc buni prin asta, ca nu dau nimic din banii lor, tot din banii vostri dau. Ei doar vor sa va pacaleasca si sa va castige simpatia si votul pe banii vostri. Ca sa va dau un exemplu: e ca si cand eu fortez pe unu sa imi dea 1000Ron ca altfel il bag la inchisoare ca nu se supune, dar vezi Doamne ce baiat bun sunt ca in buzunar bag doar 500Ron, de restul 500Ron il cinstesc cu o tuica si o sarma.

Politicienii vor fi buni, cand o sa vedem ca vor fi din ce in ce mai putini saraci, care nu se vor mai imbulzi pentru nu stiu ce pomana.

Nu intelegeti ca ne mint ca noi nu suntem in stare sa muncim ca italianu, ca spaniolu, si de aceea noi trebuie sa avem salarii mici. Alta minciuna de a lor e ca altii de afara ne conduc, astfel scuzandu-si ei furaciunile. Cei de afara nu ne pot fura fara complicitatea lor .I-ati vazut pe vreunul din ei protestand la portile fabricilor pentru a nu fi vandute sau taiate ca fier vechi. Din contra ei sunt disperati. Nu stiu ce sa mai gaseasca de vandut in tara asta, sa isi ea si ei un comision. Ar vinde-o si pe masa, daca ei ar castiga ceva din asta.

Politicienii si televiziunile aservite vor sa prosteasca populatia, cum ca vezi Doamne, doar Roibu ala de la Oltchim, sau Nicolaiciuc ala de la CFR, se fac vinovati pentru furaciunile din respectivele companii. Nu domnilor. Astia sunt doar niste maniorete lacome sa roada si ei un os. Ei de fapt sunt pusi acolo de o AGA (Consiliu director administrativ format din politruci si politicieni). De alde Nicolaiciuci sunt doar executanti ai hotiilor dispuse de aceasta AGA. Fara voia lor nici un ban nu intra sau nu iese din Companie. De accea nu va mirati ca Nicolaiciuc ala nu e gasit vinovat. Astfel de dosare sunt complicate rau. Daca s-ar dori sa se gaseasca vinovatii de hotii, nici nu puteti sa va imaginati cati politicieni ar trebui sa infunde puscariile. Nici nu va dati seama cate puscarii ar trebui sa construim pentru ei.

Trebuie sa ne unim si sa le explicam copiilor si oamenilor ca nu e bine ce fac politicienii nostri actuali.

Hai sa ne unim si sa iesim in strada sa le spunem noi politicienilor ce trebuie sa faca, nu sa isi faca ei smenurile. Ce o sa ne faca? Doar nu o sa ne omoare pe toti..

Cine e alaturi de noi, sa dea un copy paste la acest text "trezirea" si sa il distribuie pe cat mai multe cai posibile. Facebook sau alte retele sociale..grupuri...diverse site-uri...mail-uri...oriunde stiti
Va multumim, Va multumesc.

E singura noastra sansa.

Sper ca sistemul (politicieni+servicii+aparate represive+media/tv propagandistice) sa fie mai "ingenios", si sa nu mai riposteze ca in cazul "Eminescu", "Tutea", sau a mineriadelor.'';;
Heil Hitler

#35761 media apara sistemul corupt

2014-01-23 18:13

Domnilor si doamnelor, pentru a va demonstra inca o data ca toata media(ce se ocupa cu politica), nu este alaturi de noi, nu vor ca tara asta sa se insanatoseasca, sa prospere...nu imi publica mesajele unde cer sa ne unim si sa protestam pasnic contra sistemului (politicieni + servicii+ aparate represive+ media/tv propagandistice), unde cer redactarea unei petitii ce are ca scop priotizarea de urgenta a"educatiei copiilor"(macar ei sa aibe o sansa, generatia actuala fiind compromisa).
Altfel spus, ele zic asa: hai sa ne "chipurile" luptam politicianistic, dar trebuie sa aparam si sa aplicam celebra strategie de a conduce "divide et impera" a sistemului, pentru a putea fura si prosti lumea.'';;'
gaozaru-tiganimputit-sef

#35762

2014-01-23 18:16

-Gaozari si tigani imputiti, veniti sa ma salvati ca s-au pus romanii pe mine!

Musafir

#35763

2014-01-23 18:19

Dute Basescule, pleaca ca ai distrus o multime de oameni si ne-ai facut de rasul lumii !

Musafir

#35764

2014-01-23 18:20

Sa-i spargem la nas...
Nicolae Teodor

#35765 Basescu, demisia !

2014-01-23 18:20

Ne-ai facut de ras Basescule ! RUSINE ! RUSINE SA ITI FIE ! JOS BASESCU !

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#35766 Re: Re: basist = prost

2014-01-23 18:22

#35760: Heil Hitler - "Trezirea"

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !  :)))

 


Musafir

#35767 Re: Cu aceste "semnaturi" unde va duceti ba cu petitia, la balamuc ?

2014-01-23 18:23

#35757: bhfshjfhjdavjkhd jhs - Cu aceste "semnaturi" unde va duceti ba cu petitia, la balamuc ?

Credeti ca ni le scriem singuri????????????

"Semnam" ca idiotii, cu aberatii din tastatura????????

Fiti indignati fata de nemernicii care, fac tot ce pot sa compromita actiunea!!!!!!!!!!!!!!

chioru din marina navala si fost informator pe timpu lu cesca

#35768

2014-01-23 18:27

-Oricum pe fetele mele le las pe mana prietenului meu pontasarbuopreaizmanari si eu fug ca mai am o salupa, HAHAHA, ce v-am tras-o romanasi fraieri...
lutu

#35770

2014-01-23 18:38

cand il vad pe presedinte la tv stiu sigur ca va fi in cel mai bun caz invers decat ce afirma. cand il vad imi creste tensiunea. i a depasit de mult si cu mult pe ceilalti politicieni el si bocul sau. exista institutii ale statului in care sefi numiti fac la fel. noi , de 100 de ani suntem generatii de sacrificiu. nu sunt de acord nici cu faptul ca familia presedintelui e deasupra legii. am crezut din tot sufletul in cateva idei care din vara lui 2012 s au dovedit a fi vorbe goale. daca asa arata democratia atunci trebuie sa spun ca e mare pacat de fostul regim. macar atunci aveam ceva demnitate. sincer imi pare rau ca trebuie sa scriu asta, dar de cativa ani viata mea se tot inrautateste si de la taierea salariilor si marirea tva traiesc mult mai rau ca pe vremea comunismului.
nu beneficiez nici cum de democratia atat de trambitata dar mi s a luat demnitatea ma fura pe fata politicienii, bancile companiile etc etc etc

Musafir

#35771

2014-01-23 18:43

JOS BASESCU!!!!
helenahudrea tigancaimputita

#35772

2014-01-23 19:07

-subsemnata, declar ca i-am aratat gaoaza mea imputita, iar acesta nu s-a aratat interesat, tot eu susnumita declar ca acesta a zis ca anu asta le-o trage la toti romanii negaozari

Musafir

#35773

2014-01-23 19:18

jos basescu

Musafir

#35774

2014-01-23 19:21

Buna seara,

Ma intreb daca in locul celor 6 pasageri din zborul groazei,ar fi fost D-nul Basescu,oare l-ar fi localizat tot dupa 6 ore?
Multumesc,
Je

#35775 Putini

2014-01-23 19:32

Doar 140.000 de uslamisti au votat? Doar atat?
Basescu numai pe pagina de facebook are peste 280.000 de fani , si astia reali, nu semnaturi false ca aici:

https://www.facebook.com/PresedinteleTraianBasescu