Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

#27551

2014-01-18 20:17

nu iti vom duce dorul

Musafir

#27552

2014-01-18 20:17

sunteti gura de aer de care avem nevoie.romini nu mai stati nepasatori.va multumim antena3

Musafir

#27553

2014-01-18 20:17

Am 96 ani,am trecut in viata mea prin multe situatii f.stresante cum ar fi cel de al doilea razboi mondial ,luptand pana la cotul Donului,apoi perioada grea de dupa,dar ceea ce mi-a dat putere sa rezist a fost speranta ca lucrurile se vor schimba si va veni o perioada mai buna pentru familia mea.Insa ceea ce traiesc acum nu-mi mai da nici o speranta pentru copii si nepotii dar mai ales pentru stranepotii mei ca vor putea trai intr-o lume mai buna.Acest sentiment se adanceste din zi in zi pentru ca atata timp cat Presedintele tarii trateaza cetatenii din tara sa ca pe niste supusi fara creier si fara vointa de a reactiona la toate faptele lui care ne lovesc puternic in moralitatea noastra si mai ales in zisa sa "SA TRAITI BINE." In aceste momente va felicit ca nu va lasati intimidati-as putea spune chiar infricosati-de acest regim despotic si ca faceti tot ce se poate de a dezvalui tot,tot....despre clanul basist.Felicitari!
Heil Hitler

#27554 Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 20:17

#27535: Halpert - Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

Sa te fut eu in cur si sa iti dau si muie, si nu numai eu si toti cainii, Halpert de cacat


Musafir

#27555

2014-01-18 20:17

Sunt nascut in 1968 si am trait "toate"schimbarile aproape incredibile prin care poate trece un om.Mai am un vis...,in care copilul meu care acum are 17 ani ,va fi respectat in tara lui,va fi respectat pentru ce si cum gandeste ,pentru ce simte cand un om e nedreptatit si lovit ,pentru curajul de a spune ce gandeste .

Musafir

#27556

2014-01-18 20:17

Hotul stiga, Hotii.....
Basescu a promis ca va trage in teapa, pe cei ce au furat. Mai este putin si va fi tras in teapa.
La figurat, in cei 10 ani ne-a c-am tras-o !
A fost inconjurat de incompetenti, curve, hoti si bagabonzi.
Ne-a facut de ras in toata lumea.
A confundat Romania, cu nava Arges care a luat foc.
Pe unde a trecut, praf si pulbere a lasat in urma.
Mi-e rusine cu un astfel de Presedinte care nu ne merita.

Musafir

#27557

2014-01-18 20:17

SMS DEMISIA LUI TRAIAN BASESCU.
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#27558 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

2014-01-18 20:17

#27550: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://baselandia.files.wordpress.com/2012/03/puscarias3.jpg...

 


Musafir

#27559

2014-01-18 20:17

A cere demisia lui Basescu presedintele nelegitim este o datorie de onoare pentru mine care imi iubesc tara si neamul!!!
Aceasta persoana nociva,a semanat numai ura,conflicte si dispret fata de tara si oameni!!
spanu constantin

#27560 traian basescu

2014-01-18 20:17

nu iti vom duce dorul
musafir

#27561

2014-01-18 20:17

Acest om nu e invatat sa traiasca printre oamenii ..el a stat pe apa si de asta e salbatic cu oamenii...sa plece chioru cu vaporul care la vandut.
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#27562 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

2014-01-18 20:18

#27558: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://baselandia.files.wordpress.com/2011/11/free-base.jpg...

 


Musafir

#27563

2014-01-18 20:18

prea multa minciuna si ipocrizie.

Musafir

#27564

2014-01-18 20:18

Traim din ce in ce mai rauuuuuuuuuuuuu

Musafir

#27565 Re: Re: Re: Re: Re: PETITIA DOBITOACELOR - PROSTII NATIUNII

2014-01-18 20:19

#27322: - Re: Re: Re: Re: PETITIA DOBITOACELOR - PROSTII NATIUNII

S-A INREGISTRAT CUM SE POATE VOTA DE 1000 DE ORI DE LA UN CALCULATOR, FARA NUMAR CA LA MANELISTI.

UNDE TRIMITETI VOI PETITIA, TRIMITEM SI NOI DOVADA CA E FRAUDA GROSOLANA A JEGURILOR DE ANTENISTI.

 


Musafir

#27566

2014-01-18 20:19

Vrem sa scapam de el cat mai repede
Ciocalzan

#27567 Re: Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 20:19

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#27568 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

2014-01-18 20:19

#27562: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://www.dw.de/image/0,,16124719_303,00.jpg...

 

musafir

#27569

2014-01-18 20:20

Va rog televiziunile nu mai dati pe ecran acest om ticalos......nu merita sa ne mai vorbeasca dar ma intreb cum mai are curaj sa ne mai de-a lecti noua si la guvern ca el stie pe toate...ca ne da sfaturi....MAMA OMIDA
Apocalipsa Securistilor Ceausisti

#27570 Re: Re: Re: Re: Re: Re: PETITIA DOBITOACELOR - PROSTII NATIUNII

2014-01-18 20:20

#27565: - Re: Re: Re: Re: Re: PETITIA DOBITOACELOR - PROSTII NATIUNII

Vai de mine, pupinbasistii semneaza multiplu.

 

283 persoane au semnat petiția pentru demiterea lui Ponta. Semnăturile provin de la 259 adresa IP diferite.

 

Găozarii de la ReporterVirtual (vezi relația dintre Halpert și Ciocălzan, care a fost patron de bordel în Spania unde se prostitua singur în funduleț), citați de Hotnews, au arătat cum se poate semna petiția de 25 de ori.

Bine, ei nu și-au mai pus problema să gândească, fiind extrem de proști și de atașați cu buzele crăpate de curul murdar al băsului.

70000 de IP-uri pentru prostovanii Halpert si Ciocalzan care au descoperit rahatul din Băs.

 

http://static2.libertatea.ro/typo3temp/pics/basescu_traian_L_09_ecef1a989d_wk.jp...

Basistii ii fac celebri pe Halpert si pe Ciocalzan, doua laturi basiste si proaste, dupa cum am demonstrat.

Maine vor fi 150 000, pupinbasistii au facut din romani o natiune unita. :D

70000 de IP-uri, prostilor.


Musafir

#27571

2014-01-18 20:20

Luati tot ce au,averea pe care au facuto este ilicita si trebue luata .Lasatii sa traeasca si ei cu 600 lei pe luna,nu de caciula ci pentru toti membrii.

Musafir

#27572

2014-01-18 20:20

basescu ia-ti familia si pleaca
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#27573 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

2014-01-18 20:20

#27568: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://baselandia.files.wordpress.com/2012/03/puscarias3.jpg...

 

musafir

#27574

2014-01-18 20:21

Tradatorule sa pleci dupa CEAUSESCU!

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-01-18 20:21