Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

#27526

2014-01-18 20:13

LIBERTATE, LIBERTATE
Heil Hitler

#27527 Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 20:13

#23242: cetatean european - Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

Eronat total. Nu zic ca aceasta " miscare civica" nu a "existat" la "Referendumul de Demitere" (ca o paranteza, acest referendum fiind ceva inutil si aberant. dar asta e alta discutie), si ca in urma vointei poporului, Presedintele ar fi trebuit sa demisioneze.

Dar daca doar la asta se rezuma "miscarea civica", deja nu isi mai are rostul. Ea ramanand doar o masa manipulata de catre o tabara politica. O miscare civica trebuie sa reactioneze in fiecare clipa, prin petitii, prin demonstratii pasnice, cand conducatorii nostri politici, oricare ar fi ei, ar calca stramb, si ar face nedreptati pentru societate.

Asa doar hai sa dam jos un hot, sa lasam locul altor hoti... si apoi dormim 4-5 ani...adika ce am facut pana acum, de la Decebal incoace....nu rezolvam nimic...de fapt asta isi doresc politicienii...sa nu existe aceasta "miscare civica puternica".,'""""

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#27528 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

2014-01-18 20:13

#27521: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://baselandia.files.wordpress.com/2011/11/free-base.jpg...

 


Musafir

#27529

2014-01-18 20:13

Sper ca aceasta petitie sa reuseasca sa-si atinga scopul, insa USL ul in frunte cu cei doi maimutoi, ce pazeste?
Apocalipsa Securistilor Ceausisti

#27530 Re: Re: Varanu' imputzit

2014-01-18 20:13

#27511: - Re: Varanu' imputzit

Vai de mine, pupinbasistii semneaza multiplu.

 

283 persoane au semnat petiția pentru demiterea lui Ponta. Semnăturile provin de la 259 adresa IP diferite.

 

Găozarii de la ReporterVirtual (vezi relația dintre Halpert și Ciocălzan, care a fost patron de bordel în Spania unde se prostitua singur în funduleț), citați de Hotnews, au arătat cum se poate semna petiția de 25 de ori.

Bine, ei nu și-au mai pus problema să gândească, fiind extrem de proști și de atașați cu buzele crăpate de curul murdar al băsului.

70000 de IP-uri pentru prostovanii Halpert si Ciocalzan care au descoperit rahatul din Băs.

 

http://static2.libertatea.ro/typo3temp/pics/basescu_traian_L_09_ecef1a989d_wk.jp...

Basistii ii fac celebri pe Halpert si pe Ciocalzan, doua laturi basiste si proaste, dupa cum am demonstrat.

Maine vor fi 150 000, pupinbasistii au facut din romani o natiune unita. :D

 


Musafir

#27531

2014-01-18 20:14

Doresc foarte tare ca Traian Basescu sa-si dea urgent demisia,pentru modul cum nesocoteste legile tarii si cum ne trateaza pe cei 7,4 milioane de cetateni printre care ma aflu si eu si pentru felul cum isi imbogateste familia.Va multumesc.

Musafir

#27532

2014-01-18 20:14

jos cu tilharu
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#27533 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

2014-01-18 20:14

#27528: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://baselandia.files.wordpress.com/2012/03/puscarias3.jpg...

 

CAPITANU ROMYO

#27534 demisie

2014-01-18 20:14

Oameni buni, nu este suficient sa semnam, trebuie urgent sa iesim in strada ca in 1989 si asa vom scapa URGENT. Nu va mai trage nimeni in populatie.Acest lucru trebuie sa se intample in abolut toate orasele si in max. 2(doua) zile va cadea si astfel ne vom scapa de nemernic. 47 de saptamani vor fi mai lungi decat tot mandatul lui. MOBILIZARE GENERALA.
Halpert

#27535 Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 20:14


Musafir

#27536 dictator

2014-01-18 20:14

jos tiranul


Musafir

#27538

2014-01-18 20:14

pleca acasa traian basescu

Musafir

#27539

2014-01-18 20:14

Sustin aceasta petitie.
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#27540 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

2014-01-18 20:15

#27533: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

https://lh4.googleusercontent.com/-HHTzsXikUIA/TXFQNY0xmkI/AAAAAAAAAM4/pLDRdGavf...

 

david anca

#27541

2014-01-18 20:15

pleaca acasa traian basescu
Leontina Burza

#27542 Jos Basescu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-01-18 20:15

Sunt foarte fericita ca pe o jogodie ca el nu l-am votat nici macar o data. Pe mine nu ma reprezinta. E un tip grobian care arde tot ce este in jurul lui. Sper sa se arda si pe sine. Sa-l parjoleasca ura pe care o poarta in el! Imi inchipui ca in interiorul lui e numai otrava, care il mistuie in fiecare secunda. Abia asteapta sa se faca ora 6.30 sa mai iasa pe ecran ca sa se elibereze de acizii care nu-i dau liniste. DEMISIA, basescule! Nu meriti sa ai scris numele cu litera initiala mare. Sper sa ai o cadere atat de spectaculoasa, incat sa nu te mai poti ridica. Dupa cate se vede ai tu grija sa tragi dupa tine si alti membri ai familiei tale, sper si pe acolitii care te-au sustinut, ca sa nu-ti fie urat acolo unde vei salaslui. Ar fi o deznadejde generala sa ramai nepedepsit. Jos cu tine, spre linistea acestui popor!
musafir

#27543

2014-01-18 20:15

ESTI DEJA CIURUIT BASESCULE............NE-AI CIURUIT DESTUL PE NOI ACUM ITI VENI RANDUL ....CHIAR DACA NU VREI SA PLECI DE BUNAVOIE...VEI PLECA IN DECEMBRIE DAR TE VOI VEDEA IN LOCUL LA CEI CARE TU AI BAGAT IN PUSCARIE
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#27544 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

2014-01-18 20:15

#27540: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://baselandia.files.wordpress.com/2011/11/free-base.jpg...

 

Heil Hitler

#27545 Nu renunt....

2014-01-18 20:15

Cine poate sa fie impotriva mea, in afara hotilor de tara? Eu doresc educatie copiilor...ei doresc sa ii tina prosti, sa ii poata prosti si fura. Numai ca o sa fac o miscare civica puternica, si o sa va vin de hac hotilor.


Sunt constient la ce PERICOL ma expun, ce atacuri vor urma din fata politicienilor, a serviciilor (interne sau externe), a hotilor de tara; dar in afara de viata nu au ce sa imi ia...asa ca RISC....macar INCERC..stiu ce a zis si Tutea...vedem ce iese...Deja am inteles ca o mare parte din oameni nu poate accesa acest site, sa poata citi mesajele mele..........,

Sunteti penibili ba cu diversiunile care le incercati......credeti ca facandu-ma basist ma discreditati. eu i-am dedicat o ditamai scrisoarea unde l-am facut si prost si hot de tara.
Nu sunt nici fan antena3 (propaganda manipulatoare/ copie nazista, basistul luand locul evreului), nici fan b1, aia fiind o rusine de propagandisti, nici pontist ,crinist, dd-ist etc.
Pe mine nu ma intereseaza cine conduce tara, poate sa fie si Dorel. Daca si-a dorit sa ne conduca si a fost ales, sa ne conduca. Dar daca nu ne conduce bine sa se duca dracului invartindu-se.


Puteti sa ma injurati cat vreti...scap eu tara de lepre ca voi care nu stiti decat sa injurati si sa furati. ..nu mai merge sa ne tineti gura inchisa...sa ne tineti dezbinati


Imi ziceti ca de ce repet...pai asta va doriti voi..sa ii spun doar vecinului...nu sa auda cat mai multi oameni...daca ne tineti disipati e foarte bine pt voi...furati in voie

Ms Bolcas ca ma sustii.o sa te contactez..Si ms tuturor celor care ma sustin si se vor alatura':::"'''
musafir

#27546

2014-01-18 20:16

Ce face BASE fuge dupa VOICULESCU prin parnaie?......

Musafir

#27547

2014-01-18 20:16

Sper sa scapam in acest an de acest tiran pe nume Traian .
Apocalipsa Securistilor Ceausisti

#27549 Re: Varanu' imputzit

2014-01-18 20:16

#27537: - Varanu' imputzit

Vai de mine, pupinbasistii semneaza multiplu.

 

283 persoane au semnat petiția pentru demiterea lui Ponta. Semnăturile provin de la 259 adresa IP diferite.

 

Găozarii de la ReporterVirtual (vezi relația dintre Halpert și Ciocălzan, care a fost patron de bordel în Spania unde se prostitua singur în funduleț), citați de Hotnews, au arătat cum se poate semna petiția de 25 de ori.

Bine, ei nu și-au mai pus problema să gândească, fiind extrem de proști și de atașați cu buzele crăpate de curul murdar al băsului.

70000 de IP-uri pentru prostovanii Halpert si Ciocalzan care au descoperit rahatul din Băs.

 

http://static2.libertatea.ro/typo3temp/pics/basescu_traian_L_09_ecef1a989d_wk.jp...

Basistii ii fac celebri pe Halpert si pe Ciocalzan, doua laturi basiste si proaste, dupa cum am demonstrat.

Maine vor fi 150 000, pupinbasistii au facut din romani o natiune unita. :D

 

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#27550 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

2014-01-18 20:16

#27544: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost si...nu renunta ! :)))

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://basarica.files.wordpress.com/2010/05/basescu-la-puscarie.png...