Abuzurile din Romania trec oceanul

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

#9051

2014-01-10 09:24

este mai rau decat Ceausescu.

Musafir

#9052

2014-01-10 09:24

;)
coni

#9053 Re:

2014-01-10 09:24

#16: -  

 


Musafir

#9054 Re:

2014-01-10 09:25

#9038: Un Roman cinstit -

Nu esti un roman cinstit, esti un basist,daca gandesti asa!

 


Musafir

#9055

2014-01-10 09:25

Eu te-am numit domnule chestor, domnule procuror general o să vă mai dau câte un telefon, nu-i aşa domnule procuror general?

Musafir

#9056

2014-01-10 09:25

vrem dreptare pentru copii nostriva rugam ajutayi-ne nu mai avem alta speranta romania ,tara unde moare totul
666anti-verichip666

#9057 zionistii jos cu ei!!!

2014-01-10 09:25

Asa mai semnati pt prostia altora,pe astia precis ia platit Ponta.
ce au facut americanii pentru voi pana acuma?
1.vau cumparat rosia montana - adica au furat aurul si voi aveti datorii la FMI de no sa le platiti nici cu 10 generatii de sclavi
2.gaze de sist - ca sa va otraveasca terenurile sa muriti mai bine sa scape de voi
3.scutul antiracheta: sunteti folositi pe post de prosti ca sa va pice voua bombe in cap nu lor.
si ultima
-o sa va implanteze chipuri ca la animale sclavilor. multumitii lui Ponta pentru asta ca el sustine regimul impreuna cu televiziunea asta mascata de spagisti pupincuristi care spala lumea pe creier ca n-au voie sa zica adevaru la TV.
AFARA CU AMERICANII , ROMANIA ESTE A ROMANILOR.
tradatori de tara ce sunteti!!!!
ANTINATIONALISTILOR!!!!!!!!!!
PETITIA TREBUIA TRIMISA LA UE!! TRADATORILOR!!!!!!!!
JOS PONTA !!! asta o sa strigati voi dupa ce va baga cipuri prostilor. plus ca o sa va tripleze taxele si o sa va ia si tot din casa asta urmeaza....hotii!!!!!!

Musafir

#9058

2014-01-10 09:25

Sefii statelor UE,ai Parlamentului Europena, al SUA,al altor state, ar trebui sa inteleaga ca Romania nu este colonia nimanui.
Ar trebui mai intai sa-si rezolve propriile probleme interne si sa ne mai lase in pace cu asa zisele "sfaturi".

Musafir

#9059

2014-01-10 09:25

sa dispara basescu si ai lui discipoli

Musafir

#9060

2014-01-10 09:25

ajungem sa fim tratati in europa precum evrei in germenia lui hitler pasaportul ronanesc va fi precum steaua galbena a evreilor

Musafir

#9061

2014-01-10 09:26

felicitari pentru initiativa

Musafir

#9062

2014-01-10 09:26

MAI SUNTETI MULTI BASISTI PUPINCURISTI ATI FURAT MULT MAI AVETI BUGETE SI LA DOI ANI
u

#9063

2014-01-10 09:26

Atunci am sa va cred ca doriti binele neamului meu, cand am sa va aud strigand din toti rarunchii ca Varanul securist trebuie sa infunde puscaria pe viata! Sa va aud, derbedei antenisti si antenizati fara voia voastra, in cor, toti odata, ca sa se auda pana peste ocean!Strigati toti intr-un glas: Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii! Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii! Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii! Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii! Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Mai tare, ca tara nu va aude:

Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Haideti, Badea, Gadea, Chireac, Tudor, et comp., in cor cu totii, sa auda si varanul: Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii! Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii! Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Nu se aude... Nu vreti sa-i convingeti pe americani ca sunteti de buna credinta??? Stiu ei ce stiu! Ha,ha,ha,ha! Cred ca i s-a facut cam frigut lui Felix - motanul! Apucati-va sa preparati chiftelute, sa aveti ce-i zvarli cu prastia in curand! Nu va avea voie decat la 4 vizite pe luna, nu va poate primi pe toti odata, derbedei ce sunteti!

Musafir

#9064 Re: zionistii jos cu ei!!!

2014-01-10 09:26

#9057: 666anti-verichip666 - zionistii jos cu ei!!!

ba. Nu fi papagal. mai schimba placa...


Musafir

#9065

2014-01-10 09:26

imi doresc din toata inima sa terminam cu toti basistii din aceasta tara,ei sa plece la puscarie sau afara din tara iar aici sa ramanem doar noi cei cu coloana vertebrala,cei 7 milioane si ceva plus indecisii care se uita la noi, cu acestia inca mai existand sanse de salvare a probitatii lor morale!

Musafir

#9066 Re:

2014-01-10 09:26

#9063: u -

iese cucul...


Musafir

#9067

2014-01-10 09:26

Un stat mai rau decat acum 24 ani !!! Jos dictatura "democratica" !

Musafir

#9068

2014-01-10 09:27

Atunci am sa va cred ca doriti binele neamului meu, cand am sa va aud strigand din toti rarunchii ca Varanul securist trebuie sa infunde puscaria pe viata! Sa va aud, derbedei antenisti si antenizati fara voia voastra, in cor, toti odata, ca sa se auda pana peste ocean!Strigati toti intr-un glas: Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii! Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii! Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii! Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii! Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Mai tare, ca tara nu va aude:

Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Haideti, Badea, Gadea, Chireac, Tudor, et comp., in cor cu totii, sa auda si varanul: Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii! Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii! Voi-cu-les-cu du-pa gra-tii!

Nu se aude... Nu vreti sa-i convingeti pe americani ca sunteti de buna credinta??? Stiu ei ce stiu! Ha,ha,ha,ha! Cred ca i s-a facut cam frigut lui Felix - motanul! Apucati-va sa preparati chiftelute, sa aveti ce-i zvarli cu prastia in curand! Nu va avea voie decat la 4 vizite pe luna, nu va poate primi pe toti odata, derbedei ce sunteti!

Musafir

#9069 musafir

2014-01-10 09:27

rabdarea Romanilor consta an a se face dreptate si de a trai mai bine an tara lor, de a munci cu drag penrtru tara lor, iar cei care au gresit indiferent ca este cu voie sau fara de voie sa plateasca dupa fapta si rasplata. Ami doresc ca oamenii cu suflet sa aiva puterea de a schimba aceasta tara an bine, de a gandi si modifica acele legi care nu servesc antocmai poporului romnan si toate institutiile care conduc aceasta tara sa fie cat mai capabile si corecte iar cei care nu corespund sa fie anlaturati, salariile minime pe economie sa creasca din ce an ce mai mult iar salariile nesimtite sa nu mai existe.

Musafir

#9070

2014-01-10 09:27

Feliciari pentru aceasta intiativa.
Aceasta aduce în atenţia instituţiilor si personalitatilor cărora li se adresează, încălcarea flagrantă de către regimul Băsescu a drepturilor fundamentale ale omului, existenţa unui pericol real, iminent aş putea spune, în ceea ce priveşte instaurarea unei dictaturi în ţara noastră, „statul autoritarist".
Apreciez că în România nu sunt respectate principiile statului de drept, iar democraţia autentică este înlocuită de forma-mutant a acesteia, cunoscută sub numele de illiberal democracy (democratura/democradura) sau semi-dictatură cu mască instituţională, justiţia fiind parte a acesteia.

Musafir

#9071

2014-01-10 09:27

Imi doresc ca ROMANIA sa-si revina din aceasta intoarcere in timp cat mai repede si sa nu mai fim vazuti ca ultimii oameni.Va doresc din tot sufletul ca aceasta petitie sa aiba succesul scontat.FELICITARI celor care au initiat aceasta petitie.

Musafir

#9072

2014-01-10 09:27

Nu mai pricep care este diferenta intre comisarii sovietici ai anilor 50-60 si oficialii americani ai zilelor noastre
anti-verichip

#9073 Re: exact! asta fac americanii ei sunt zionisti sa primiti cipul in loc de steaua.bravo,te-ai trezit

2014-01-10 09:27


Musafir

#9074

2014-01-10 09:27

BRAVOOOOO

Musafir

#9075

2014-01-10 09:27

Dorim sa fim tratati ca parteneri,nu ca subbalterni.Va respectam,respectati-ne in aceeasi masura.