Abuzurile din Romania trec oceanul

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

#7326

2014-01-10 01:00

Felicitari pentru dumneavoastra
Rusine politicienilor ( este grea munca)

Musafir

#7327

2014-01-10 01:00

Ne-am saturat de coruptie!!!

Musafir

#7328 Re: Re:

2014-01-10 01:00

#7308: - Re:

7280 7276  ACELASI MESAJ CU IDENTITATE DIFERITA:)))))))))))))))))).  CAT LUATI PE MESAJ???


Musafir

#7329

2014-01-10 01:01

cand 7 milioane şi ceva suntem scuipati de aceşti americani, germani şi alti "ani" pentru o abjectie/ruşine/cu ajutor divin poate viitor condamnat de justitia lui, şi noi ne ştergem frumos şi lasam capul, ma intreb ce rezultat sa aiba acest demers. dar, decat nimic...

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-10 01:01



Musafir

#7331

2014-01-10 01:01

Va Multumim pentru ca A-ti luoat initiativa sa faceti aceasta petitie, o asteptam de mul sper ca partidele noastre si americanii sa se gindeasca ca mai avem si noi rominii drepturi.
va multumesc.

Musafir

#7332 Re:

2014-01-10 01:01

#7311: -

Daca nu te culci cu el atunci de ce iti este scarba ? ca incearca sa ii trimita la racoare pe excroci? Trezitiva !!!!!!!!!!!


Musafir

#7333

2014-01-10 01:02

Trebuie sa scapam odata de ciuma comunista,de toti aceia care dupa 89 au compus balaurul rosu cu mai multe capete,adica partidele politice.Din 89 si pana in prezent politicienii din Romania au fost cei mai mari tradatori ai natiei si istoria va confirma acest lucru.In intreaga lume se vorbeste de pastrarea identitatii nationale,a dreptului la opinie si autodeterminare a natiilor,mai putin a ROMANILOR care trebuie sa faca ce spun SUA si UE. Acesti piloni ai DEMOCRATIEI care se fac ca nu cunosc realitatile ROMANESTI si care dau credit limbilor otravite ce apartin capetelor balaurului rosu,care varsa venin impotriva proprilui popor.
Capetele acestui balaur au mai fost taiate sau sau mancat intre ele,crescand din nou,numai unul singur a ramas si acrescut mai mare si scuipa venin peste tot POPORUL ROMAN ,acela fiind TRAIAN BASESCU.
Acest paria,care a adunat pe langa el oameni veniti din trecutul opresiv al ciumei rosii gen MONICA MACOVEI sau din pacate a lighioanelor tinere gen MIHAI RAZVAN UNGUREANU,EBA BASESCU ETC,
precum si a rapitorilor gen ADRIAN VIDEANU,SORIN BLEJNAR...,au reusit in ultimii 10 ani sa ne faca cel mai neiubit si corupt popor din lume.
Rog oamenii politici,judecatorii,procurorii,lucratorii tacuti din servicii si arnata sinROMANII din MASMEDIA" care mai iubesc acasta suberba natie sa adune toti ROMANII din tara si din strainatate,sa-i uneasca asa cun i-au unit MIHAI VIEAZU, ALEXANDRU IOAN CUZA,TUDOR VLADIMIRESCU si multi alti mari oameni ai natiei romane si sa-i repuna acolo unde le este locul in lume.
Apropo am citit astazi ca toti locuitorii NORVEGIEI au ajuns incepand cu 01/01/2014 milionari,prin grija politicienilor care iau reprezentat.CINSTE POLITICIENILOR NORVEGIENI,oare cand vom putea spunem acelasi lucru si despre politicienii romani?
Putem sa facem o comparatie intre resusele ROMANIEI si NORVEGIEI dar nu la politic,bani si restul ce urmeaza.
ROMANI GANDITIVA NUMAI LA CANTECELE DIN POPOR:
SARACA TARA BOGATA(INCA)si NOI SUNTEM ROMANI(INCA)
Inchei cu umatorul strigat disperat:JOS CIUMA COMUNISTA!!!MOARTE BALAURULI ROSU!!!,dar si cu urarea:LA MULTI ANI DRAG POPOR ROMAN .






















































































Musafir

#7334

2014-01-10 01:02

Poate reusim sa tragem un semnal de alarma in felul asta, si sa vada si Basescu ca noi existam, si avem un cuvant important de spus.
ion olanda

#7335

2014-01-10 01:02

Bine ca am plecat acum 14 ani din romania.Am fost inspirat.

Musafir

#7336 Re:

2014-01-10 01:04

#7335: ion olanda -

jos golanul basescu

mama lu ala de se da mirela voicuescu

#7337 Re:

2014-01-10 01:06

#7330: Mirela Voiculescu -

da tu ce glumetz esti tu ha ha ha ...vai de noi cu asa progenituri..


Musafir

#7338 Re:

2014-01-10 01:06

#7276: Fiti romani adevarati! -

Tu ori n-ai inteles nimic, fiindca te uiti numai la b1 si n-ai cum sa afli ce se intampla si sa intelegi, ori esti un mare securist profitor si interesat.

Inainte de a-l judeca pe Gadea, in cazul in care esti cinstit si roman adevarat, pune mana si informeaza-te mai mult, intreaba-i si pe altii care nu au aceeasi parere cu tine si poate, in sfarsit, te vei lumina ca Gadea face exact ceea ce trebuie pt acest neam. Cei ca tine au ramas o minoritate in tara noastra...

lui EU 7310

#7339

2014-01-10 01:06

Doamne, ce bine semeni la limbaj cu Badea! Stii ce cred eu despre el? Ca e baiat destept, ar putea face ceva mai nobil, pacat ca se prostitueaza jurnalistic pentru Varan! Si mai cred ca e lacom, daca tot a castigat ceva pana acum pentru serviciile aduse lui Felix, ar putea macar inainte ca acesta sa infunde puscaria, sa se caiasca Mirciulica! Oare nu i-o fi ramas macar un strop de caracter, care sa-l faca sa se abtina de la maimutarelile penibile, la care doar prostimea mai poate "sa se rada"!

Musafir

#7340 Re:

2014-01-10 01:06

#7335: ion olanda -

corect! Felicitari da te rog semneaza petitia :)


Musafir

#7341

2014-01-10 01:07

Dictatorul Basescu a distrus putinul cât mai ramasese nedistrus în România! Dar ceea ce nu poate fi tolerat, justita NU FUNCTIONEAZA! JUSTITIA ROMANEASCA ESTE BAZA UNUI STAT (DE DREPT) MAFIOT!!!Statul de drept a ajuns o ruina. Procurorii si judecatorii la nivel national s-au solidarizat coruptilor protejându-i, savârsind ei însisi infrcatiuni. Asa s-a facut ca regimul Basescu extrem de violent si represiv în 2006 m-a izgonit din tara, fiind silita sa parasesc casa si copiii când aveau cea mai mare nevoie de mama ( eu fiind singura care ma ocupam de ei). ASA SA NE AJUTE DUMNEZEU!!!


Musafir

#7342 Re: Re:

2014-01-10 01:07

#7325: Mihaela - Re:

Trezestete din somnul cel de veci . Ilici Iliescu ne-a vandut . Norocul nostru cu basescu . Trezestete femeie si mai asculta si alte psturi TV. Ii aperi pe mafioti?

 


Musafir

#7343

2014-01-10 01:10

Schimbarea lui basescu si justitiei si comfiscarea pamanturilor si banilor si averile totale ,deasemenea respectarea drepturile omului , si dreptul de a se exprima liber .A T E T I E C U. DNA nu vs speriati sunt oameni ca si noi si intaleg (RESPECT RECIPROC ) VA MULTUMESC DIN SUFLET :-) TOTI BAIETI SI FETELE DE LA ANTENA 3 ,MULT NOROC SI MULTA ODIHNA SI SPORT VA DORESC , SUPER ROMANI , GOD BLESS ANTENA 3 :-)

Musafir

#7344

2014-01-10 01:11

BRAVO BAIETI,VA URMARESC DIN ITALIA IN FIECARE ZI DE FOARTE MULTI ANI.VA MULTUMESC PENTRU TOT CE FACETI PENTRU NOI SI SPER SA AVEM SI ROADE .FELICITARI !

Musafir

#7345 Re:

2014-01-10 01:11

#7339: lui EU 7310 -

varan? ba marlane tu ai vazut mai mult de oaia si cainele lu tactu?ba intelectual de mogaldeni ,ti-a dat basescu uniforma si ai inceput sa guitzi?ma rahat cu logan,crezi ca daca pupi in cur pe unu ii iei si puterea? ba sluga ai fost la stana sluga ramai ba,iar cu permisul luat cu spaga nu inseamna ca esti sofer si nici cu diploma la particular nu esti ma intelectual.Stergeti ba mamaliga de la gura si taci ca poluezi!

 


Musafir

#7346

2014-01-10 01:11

Succes romani!

Musafir

#7347 Re: Re: Re:

2014-01-10 01:12

#7342: - Re: Re:

De cat timp esti sclav in PD?


Musafir

#7348 Re: Re: Re:

2014-01-10 01:13

#7342: - Re: Re:

ha ha ha  sa-ti dea divinitatea atata noroc cat am avut eu cu basescu!!!

si mai date cu crema pe buze ca sa plans ca il zgarii,si s-ar putea sa ramai pe drumuri...

 

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-10 01:13



Musafir

#7350

2014-01-10 01:13

Mafiotul Basescu este rusinea natiunii,un infractor care spune numai minciuni porcine ! Huooooooo !
Jos escocul Basescu hotzu hotzilor! Lichea penala !!!