Jos Piturca! Jos Mircea Sandu!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Jos Piturca! Jos Mircea Sandu!

il83gab

#1

2013-09-10 20:09

Victor Piturca este principalul vinovat pentru esecul Romaniei in fata Turciei! Al doilea vinovat este Mircea Sandu pentru ca l-a readus pe Piturca la nationala! Nu este permis sa renuntam la un jucator precum Sapunaru pentru un barbugiu precum Piturca! Nu este normal sa nu-l avem in teren pe Rusescu sau Alexe si sa-l tinem pe Stancu titular! Cine este Bogdan Stancu?

Musafir

#2

2013-09-10 20:55

Piturca nu e bun nici de antrenor de poker!

Musafir

#3

2013-09-10 21:45

Cu toții jos!!!

Musafir

#4

2013-09-11 06:15

Intreaga federatie ,impreuna cu staff-ul lui piturca, a demonstrat o crasa lipsa de profesionalism si lipsa de respect pentru suporterii echipei nationale ! Cum e posibil ca la stabilirea tintarului jocurilor sa accepti doua meciuri cu contracandidatele la calificare la 4 zile ? In rest e dezamagitor faptul ca Piturca a reusit sa pacaleasca pe multi(ca ne-a calificat acum 100 de ani, bla-bla-bla)... Foarte putini au sesizat MEDIOCRITATEA lui piturca ! Iar tu, ca presedinte al federatiei, sa oferi bilete familiei ce si-a pierdut copilasul, dovedeste ca aceste Lichele nu stiu pe ce lume traiesc... In orice caz, naivitatea celor ce au crezut si cred in acest piturca e...induiosatoare ! HUO PITURCA, HUO SANDU ! SANDU, UN MONUMENT DE SFIDARE SI BATAIE DE JOC !

Musafir

#5

2013-11-16 09:24

cu acest "pitziponc" am pierdut alti 4 ani in fotbalul romanesc... parca n-au fost destui
unde e bunul simt?

#6 pitzi ai auzit de demnitate ???!!!

2013-11-16 09:32

nu cred, ca voi, astia prostii care daca nu-s fuduli, nu-s prosti destul, se cred si buricul pamantului... problema este ca mama prostilor este mereu gravida si naste "pe banda rulanta" !!!