Spune NU eutanasierii!Viaţa este un dar

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Spune NU eutanasierii!Viaţa este un dar


Musafir

#26 Re 24

2013-09-07 21:47

Ce tot vorbiti de banii pt orfelinate? Aia care isi abandoneaza copiii, tigancile care ii fac pe banda rulantă nu pot fi numiti oameni. Nu as da bani pt susținerea viitorilor infractori de mâine, dar pt caini da. Sunt cei mai buni prieteni ai omului si nu îl tratează așa cum fac așa zisii oameni. Nu eutanasierii!!!

Musafir

#27

2013-09-08 20:09

Va rog sa căutati pe you Tube si Facebook filmuletul " RECONSTITUIRE TRASEU PARcul TEI TUZLA 50. Sunt 15 minute de adevăr care pot schimba perspectiva multora referitoare la moartea lui Ionuț. Căutati si distribuiti către ziare, televiziuni, poliție, autorități .

Musafir

#28

2013-09-08 23:14

Imagini cu caini decapitati pe Facebookul lui Mihai Traistariu. Distribuiti va rog. Eu nu am Facebook. Opriti macelul!!
Andra

#29 Re:

2013-09-09 08:11

#12: larissa -

Ai uitat sa-ti iei pastilele! Vezi ca sunt pe raft! Doar alea pentru afectiunil psihice, pentru ca pentru prostie si primitivism nu s-a inventat nimic.

Relu

#30 Re

2013-09-10 05:45

Ma oameni buni, dar de baba aia care insotea copilul nu spune nimeni nimic. Aia e principala responsabila fratilor, ce facea mamaia barfea si spargea seminte cu alte cucoane pe banca ... scobindu-se intre masele!! Daca era atenta acei copii nu ajungeau in fundatura aia prada acelor caini infometati. Ganditi-va ca acolo puteau fi orice altceva decat caini turbati sau cum or fi fost, aurolaci, boschetari, pedofi .... tiganci care puteau ataca copii poate cu o cruzime multa mai mare. Lasa-ti cainii in pace. aia care spun ca nu iubesc caini nu sunt oameni. Eu as eutanasia pe cei iresponsabili care nu au grija de copii.... animalul este animal n-ai ce sa-i ceri......


Musafir

#31

2013-09-14 11:51

Caini au dreptul la viata!

Musafir

#32

2013-09-19 19:06

Nu doresc deloc eutanasierea cainilor fara stapan.

Musafir

#33

2013-09-19 20:54

SUBSCRIU NECONDITIONAT SI IREVOCABIL ! DE CE ? DEOARECE SUNT IMPOTRIVA OMARARII ORICAREI FIINTE VII ! NIMENI PE ACEST PAMANT FARA PUTERE DE LA BUNUL SI SINGURUL DUMNEZEU NU VA PUTEA SA DEA VIATA UNEI FARAME DE NISIP ! TOTI SUNTEM TARANA SI NIMIC FARA SUFLU DE LA DOMNUL IISUS HRISTOS ! ATATA TIMP CAT NU PUTEM CREA FARA HAR DE LA DOMNUL NU AVEM ACEA CALITATE DE A DISTRUGE CEEA CE A CREAT DANSUL SI ANUME VIATA PE ACEST PAMANT ! CINE SUNTEM NOI SA JUDECAM SI SA LUAM VIETI ? ACEI CE VOR RIDICA SABIA , DE SABIE VOR PIERII ! EU NU OMOR NICI-MACAR UN PAIANJEN DIN CASA, VORBESC CU EI, SI DE-I VAD II MUT MAI INCOLO, SI CULMEA NU MA MUSCA SAU MA PISCA, DARAMITE UN CAINE MAIDANEZ ! V-ATI UTAT VREODATA IN VIATA VOASTRA IN OCHII ACESTOR ANIMALE ? NU CRED, CACI DE V-ATI FI UITAT NU GASITI RAUTATEA SI NEINTELEGEREA CARE EXISTA INTRE NOI OAMENII !

Musafir

#34

2013-09-19 22:55

Semnez pentru viata!!!!

Musafir

#35 Nu sunt de acord!!!

2013-09-21 12:09

#1 Sunteti sanatosi la cap?....Ne-am saturat de "iubitori de animale"!!!cu solutiile lor idioate!!

Musafir

#36

2013-09-21 12:10

Multi plecati cu sorcova pe aici.....desi inca nu a inceput sezonul!!Citez: Da-le dracu de javre!!