Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

#31826 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

2015-01-08 14:33

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

#31827 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM S

2015-01-08 14:34

#31826: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA. 

 STAI SA VEZI CE SMECHERII FAC CU TINE CAND TE VOI DRESA,  DEOARECE ESTI NEEDUCAT PRECUM CAINELE TAU SI VEI FI LA COMANDA MEA IN CLIPA CAND TE VOI STRIGA CUTU-CUTU SCOS DIN CONTEXT..., MA VEI CUNOASTE SI NU TE VAD PREA APT SA PORTI O CONVERSATIE...

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

#31828 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM S

2015-01-08 14:36

#31826: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA. 

 Nu profita de omul acela ca nu are ochelarii la indemana si mai greseste..., ai grije ca stiu ce incerci..., nu-ti merge. Numai ca el e cu bun simt si chiar de a comis-o si-a cerut scuze. La tine lipseste definitiv si mistocareala ta o sa ti-o dau eu jos din pod, dar fara scara..., vei fi propulsat direct la respectul de nu-l ai.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2015-01-08 14:38


SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

#31830 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN

2015-01-08 14:40

#31829: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CUL 

 MDAAA..., SA NU CREZI TU CA NU TE CAUT SA-MI SPUI PERSONAL, ATUNCI O SA-TI PIARA CHEFUL DE IMBARLIGAT SI ALTE FAPTE..., VEI FI MIAU, MIAU, PISIC CARE SE VEDE CATEL IN CIOBUL STICLEI.... NU UITA CA VEI SCRIE TOT SI DETALIAT MULT..., VEI AVEA TIMP...., NU ESTE AMENINTARE CI CONVERSATIE.


Musafir

#31831 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCH

2015-01-08 14:52

#31828: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM S 

 Cand nu vrei tu sa pari prea interesant si super inteligent si mai cobori cu piciorusele alea ale tale de balerin ratat pe pamant, esti chir simpatic si anumite postari imi plac (cu toate ca nu as fi vrut sa iti zic niciodata, deh orgoliul asta)

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

#31832 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. O

2015-01-08 14:54

#31831: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCH 

 Nu retracta si incerca sa pierzi indeile scoase din context..., ne vom cunoaste, ne vom cunoaste si sa vezi ce ingeras vei fi.


Musafir

#31833 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUN

2015-01-08 14:54

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

#31834 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN

2015-01-08 14:56

#31833: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUN 

 CU MINE CA SI CU MINE..., SA VEZI CUM VEI CONVERSA PE VIITOR...., ATUNCI SA TE VAD PE TINE SI MULTI ALTII CA TINE...


Musafir

#31835 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA S

2015-01-08 15:05


Musafir

#31836 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL R

2015-01-08 15:07

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

#31837 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA L

2015-01-08 15:12

#31835: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA S 

 Esti o confuzie si scoatere din context..., ti-am explicat si re.re.re...repet, nu inseamna copiere faptul ca repostezi o lege, ci sustin litera legii. E grea problema ta, esti rupt de realitate, nu-ti detaliez, deoarece meriti sa ramai asa pana cant te vei confrunta cu legea, sa vad eu daca poti scoate din context ceva tu acolo..., bla, bla, bla si  cra,cra,cra si alte fapte... Sau cum se spune, orice om invata, eeee tu vei fi dresat, asa ai spus ca-ti place.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

#31838 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STAT

2015-01-08 15:13

#31836: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL R 

 Ai citit, eu nu scot din context ca tine. Creanta obosita vei afla, atunci  pe toti sa-i vad si sa-i vedem ..., public pe tv si in toata mass-media, asa cum le placea lor, LIVE-uri, tam-tam, breaking news...etc.


Musafir

#31839 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI

2015-01-08 15:31

#31838: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STAT 

 Si totusi revin (ma framanta) daca nu va fi asa cum ne explici tu frumos cum numai tu stii sa o faci, ai puterea , demnitatea si caracterul sa recunosti ca te-ai inselat? Eu iti promit ca o voi face public si te voi felicita public daca va fi ca tine si nu ca mine

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

#31840 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE )

2015-01-08 15:36

#31839: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI  

 Framantate, TU CHIAR NU INTELEGI SAU ACUM FACI PE PROSTUL ADEVARAT. ESTE SCRIS IN LEGI SI LEGE SI PESTE TOT. SCUZE TU SI ALTII NE VEI OFERI PUBLIC, LA JUDECATOR NU MERGE CU SCUZA, ACOLO VI CU PLATA FAPTELOR  CU CARE V-ATI OCUPAT.


Musafir

#31841 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUN

2015-01-08 15:45

#31830: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN 

 lasa l frate pe talibanul asta cernevist,asta atit a stiut cu tambalagiul de tacso,sa denigreze si sa santajeze,in rest astia sunt fii ploi,asculta la picasso ca i am cunoscut babuini astia,niste rahati retardati.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2015-01-08 15:48


SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

#31843 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN

2015-01-08 15:50

#31841: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUN 

 I-am cunoscut, Ok, noi ii lasam, au fost lasati..., de acum in colo sa vedem noi cu scoaterea lor din context cum o s-o scalde si creanta lor obosita le va fi lege pe creanta salariala din tabelul de creante, asta nu ne priveste pe noi...ei vor raspunde, tuturor... ~3000 suntem TOTI.

Public pe tv si in toata mass-media, asa cum le placea lor, LIVE-uri, tam-tam, breaking news...etc.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2015-01-08 15:53



Musafir

#31845

2015-01-08 15:55

fota ce mai faci?

 

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2015-01-08 16:05


musafir

#31847 daca sti ce va urma pe viitor

2015-01-08 16:48

fota nu mai vorbi urat si spune adevarul oamenilor:                 

  1)vor primii disponibilizatii banii ?   

   2)se va pleca acasa  din martie ? si in ce conditii ?

  3) mai are Oltchimul sanse de supravietuire ?

   4) DNA vine si la Oitchim ?

    5) cum il punem pe gratar pe Talpica ?!!! etc . asta vreau sa aud de la tine:sfaturi, ideei si ce putem sa mai facem ca de minciuni suntem satui.

 


Musafir

#31848 Re: daca sti ce va urma pe viitor

2015-01-08 16:50

#31847: musafir - daca sti ce va urma pe viitor  

 sti raspunsurile si le stiu multi.


Musafir

#31849 DIVERSE IMPORTANTE

2015-01-08 16:52

Stimati colegi,

Nu am mai scris de mult, dar va certati intre voi iar cei care intarata isi fac "temele" asa cum s-a stabilit de la intrarea in insolventa:

1.Salariile compensatorii si salariile restanta nu vor fi in tabelul de creante deoarece se incalca Legea Insolventei. O sa vedeti cine a mintit din 2013 pana acum. ACESTE SALARII TREBUIE ACHITATE!

2.Conform noului CCM va fi prapad cu salariile, care nu au fost indexate macar cu inflatia din 2010 pana astazi.Vor fi scaderi de salarii (cine vrea sta, iar cine nu poate sa plece s-au i se desface CIM-ul!). Multumiri liderilor de sindicat care s-au luptat pentru salariatii de care sunt platiti! (cei care au semnat CCM-ul se pare ca au bube in cap si au semnat pentru a fi iertati de cauza unor bube!).

3.Vom pleca multi acasa cu acordul sindicatelor iar CCM-ul arata ca in OLTCHIM vor ramane 1040 de persoane (pofta PCC). 

MULTUMIM MINCINOSILOR, POLITICIENILOR CORUPTI SI PROFITORILR (SE STIU EI!).

NU VA MAI CERTATI SI JIGNITI. UNITI-VA IMPOTRIVA POLITICIENILOR CORUPTI SI A PROFITORILOR!

SA AUZIM DE BINE , DAR NU PREA CRED!


Musafir

#31850 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL R

2015-01-08 17:31

#31843: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN 

 "I-am cunoscut, Ok, noi ii lasam, au fost lasati............"

Ba , da pana la urma cine te crezi? Ai probleme pshice omule. Ce dracului poti sa le faci tu?