Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

#22101 TRADATORI DE OLTCHIM

2014-06-15 13:15

22094- nu dispar fraiere chiar saptamana trecuta m-am intalnit cu Bogdan Stanescu impreuna cu subalternii mei ;Ghioca ,Radu si Marcela-ofticativa fraierilor vam ciuruit =un fleac.

Musafir

#22102 niculee,vezi ca nu a scris gantoi,iar despre banii de la pcc,TE CRED?

2014-06-15 13:39

DE LA MARGELATU CITIREEEEEEE

#22103 Re: ma uit,citesc si ma minunez cit de prapaditi puteti fi imbirligatorilor

2014-06-15 13:43

#22094: nici aici pe aceasta petitie nu va linistiti, vad ghioca si burdoaza - ma uit,citesc si ma minunez cit de prapaditi puteti fi imbirligatorilor

BA O SA DISPARI BOMFAIERE,O SA DISPARI,ATI GARANTEZ EU FOTA,O SA DISPARI CU TOATA CLICA VOASTRA DE JIGODII ORDINARE,O SA DISPARETI CERNEV SI GHIOCA,FACEM PARIU? SI CUM RAMINE CU PARIURILE TRECUTE TAMBALAGIILOR?

Musafir

#22104

2014-06-15 13:52

NU UITATI PE 18 ne intalnim in fata la tribunal si dupa mergem si peste "domnii" Cornoiu si Calea ar fi bine sa NE STRANGEM INTR UN NUMAR CAT MAI MAREEE . Au ras prea mult de noi. SOMAJU SE TERMINA. Fiecare are datorii. Cei care au stat pana acuma acasa sa vina si ei sa numai mearga pe premiza "daca le da lor banii ii primim si noi" pentru ca daca nu suntem cat mai multi degeaba. Ati vazut pt o usa rupta am fost dati la aproape toate televiziunile.
disponibilizat

#22105

2014-06-15 14:03

Pai la tribunal de ce?

Musafir

#22106 si ca sa nu uiti bomfaiereeee,ca fraierul de FOTA v a spart sindicacatul

2014-06-15 14:07


Musafir

#22107 Re:

2014-06-15 14:45

#22095: -

 

Daca se tot tergiverseaza cu motive privind compensatoriile atunci sa nu mire pe nimeni actiunile zilnice de acum incolo la poarta Oltchimului.
RABDARE DIN PARTEA OAMENILOR NU MAI ESTE.GHICITI CE SE VA INTAMPLA!TERMINATI CU SCRISORILE,ACTELE,MOTIVELE etc...BANII, CA O SA IASA RAU! NU CRED CA MAI AVEM CEVA DE PIERDUT,CHIAR SI LIBERTATEA INDIVIDUALA O PUTEM PUNE LA BATAIE! NE-ATI ADUS IN SITUATIA SA ACTIONAM PRIMITIV,DIN INSTINCT DE SUPRAVIETUIRE...SUPORTATI CONSECINTELE A CEEEA CE FACETI,SAU PUNETI CAPAT ACESTEI SITUATII,SI LINISTITI APELE.SINGURA SOLUTIE,BANII DATORATI OAMENILOR.ALTFEL,VEDEM DACA VA TIN IZMENELE.

EI UITE CA EU NU CRED NIMIC DIN CE ZICI TU ACOLO!

CE O SA FACETI O SA-L INJURATI PE NICU BURDOAZA IAR?

O SA IL PUPATI IN FUND PE DICULOIU SI O SA MAI DATI BANI NEAMURILOR LUI SI ALE LOCOTENENTILOR?

O SA STATI SA MAI INVENTATI CEVA DENIGRATOR LA ADRESA LUI CERNEV?

V-A DEZBINAT CERNEV?

NU CUMVA ASTA E NIVELUL VOSTRU LIMITAT DE GANDIRE?

IN LOC SA VA UNITI FORTELE STATI SA VA INJURATI UNII PE ALTII?

PAI TREBUIE SA NE MINTA STANESCU? NU, PENTRU CA NE FURAM SINGURI.

MORALA: SEMANATI VANT CULEGETI CRIVAT! SI DACA ATI AJUNS SA-L INJURATI PE NICU PT CA LUPTA PT VOI CHIAR SUNTETI NISTE CRETINI. DEFAPT ACEEASI CARE AU VOTAT CE AU VOTAT DE SUNTEM UNDE SUNTEM!


Musafir

#22108 BURDOAZA 5 STELE

2014-06-15 14:58

#22097: - BURDOAZA 5 STELE

Potoliti-va si nu mai umblati cu chestii fumate! Nu incercati sa ne dezbinati pe noi disponibilizatii! Noi vrem numai drepturile noastre salariale.

Trebuie sa intelegeti ca disponibilizatii nu mai sunt salariati OLTCHIM, nu mai sunt membrii de sindicat!
Ce a fost ... a fost. Acum telul celor 929 de disponibilizati este un tel comun: PLATA SALARIILOR  COMPENSATORII! Si pentru asta militam cu totii indiferent de numele nostru, indiferent de functia avuta in OLTCHIM inainte de disponibilizare si indiferent de sindicatul in care am fost membrii inainte de disponibilizare.

Potoliti-va! Nu incercati sa ne dezbinati pe noi disponibilizatii! Noi vrem numai drepturile noastre salariale.

ASCULTA LA FOTA MAGARULE DE GHIOCA

#22109 da cine ma rahatule ne a dezbinat[ca te n jur mintenasi]cine ma cernevist scirbos

2014-06-15 15:18

#22107: - Re:

CUM DREACU SE FACE CA UITATI TOATE MAGARIILE FACUTE DE VOI NENOROCITILOR DE ;CERNEV,GHIOCA,MARCELA,BURDOAZA,ETC,NU VOI UMBLATI PRIN SECTII ,IN PRESA,LA VL1 SI MINCATI DE NU VA MAI SATURA D ZEU,CINE MAI COCALARULEEEE


Musafir

#22110

2014-06-15 15:31

CINE-I CUNOASTE PE DICULOIU, CERNEV, DUMITRU, VANCEA STIU FOARTE BINE CE HAHALERE SI NEMERNICI SUNT, VOI CHIAR SUNTETI PROSTI SI VA DUC ASTIA CU ZAHARELUL, PENTRU UN CIUR DE MALAI. PE CARE DACA L-AI LUAT TU RAMAI CA PROSTU SI EL CULEGE TOT MALAIUL DE LA TOTI, PROSTIA NU DOARE DAR PRODUCE DAUNE, ATI RAMAS FARA LOCURI DE MUNCA, FARA MUNCA PENTRU CA OLTCHIM ESTE GATA, FARA VIATA, FARA VIITOR, FARA NIMIC, CHIAR DACA PANA AZI ATI FACUT CEVA IN VIATA, DE AZI INCOLO NU MAI FACETI NIMIC, PENTRU CA OLTCHIM DISPARE SI VOI SUNTETI CHIORI, ORBI, SURZI SI INVRASBITI PE CINE NU TREBUIE, LICHELELE AU FACUT TOT CU MANA SI PROSTIA VOASTRA ORI LA ORA ASTA POT SA MEARGA ORIUNDE IN LUMEA ASTA SA BEA IMPREUNA SI SA SE CONSIDERE DEMOLATORII OLTCHIM, ACESTI LIDERI NU NUMAI N-AU FACUT NIMIC PENTRU OLTCHIM, DAR AU AVUT GRIJE SA NE FURE BANI CAND NOI NU LUAM SALARIU, COTIZATIILE  PENTRU EI N-AU DISPARUT DIN FLUTURASI IN MOD DE SOLRIDARITATE SI SA NE APERE DREPTURILE, ATUNCI CAND NOI NE CEREAM DREPTURILE NEPLATITE DE LUNI BUNE, EI FACEAU BLATU CU MIZERIILE VENITE TIP-TIL IN COMBINAT SA LE APLICE DIRECTIVE OTRAVITE SALARIATILOR VENIND PESTE NOI IN COMBINAT SI AMENINTAND:

VA DAU AFARA DACA IESITI IN STRADA, DACA MERGETI SA VA CERETI DREPTURILE
VA TRIMIT LA MAMA DRACU IN COMBINAT DE O SA VA BLESTEMATI ZIUA DE MAINE
VA FAC ZILE FRIPTE
DACA SCOATETI CAPUL AFARA SPERIATI INVESTITORII...ETC.

TOT FELUL DE AMENINTARI LA ADRESA SALARIATILOR. EEEE MIZERIILOR VA TRANSMIT EU ACUM CA BLESTEMUL NOSTRU AL CELOR CARE ATI FACUT ASA CEVA SI FACETI O SA VA URMAREASCA ANI DE ZILE, PENTRU CA PE DISPONIBILIZATI V-ATI BATUT JOC DE EI, PE SALARIATI II TERORIZATI SI-I TINETI ACOLO FARA SA LE SPUNETI ADEVARUL, IMBATANDU-I CU VISE, MAI RAU INVRAJBITI SI URATI PE CEI CARE V-AU DAT SI VA DAU BANI NEMERNICILOR, SA VA APRINDETI LUMINARI DE EI, TOTI CARE FACETI ILEGALITATI SI MULTA MIZERIE IN JURUL VOSTRU IMPREUNA CU TOTI " LOCOTENENTII " CA MAFIOTII SCRIE IN PRESA CA VA COMPORTATI.


Pentru Burdoaza:

CHIAR DACA NU MAI SUNTEM ANGAJATI CI DISPONIBILIZATI, NOI N-AM INCHEIAT SOCOTELILE CU ACESTI LIDERI, PANA SE INCHEIE LITIGIUL CU SOCIETATEA, ASA CA EU NU-I VAD ALATURI DE NOI SI DE SALARIATI SA NE CEREM TOTI DREPTURILE, EI DOAR APAR SI TRAMBITEAZA LA TV SAU IN PRESA IN NUMELE NOSTRU, DE PARCA NE-AU APARAT VREODATA ( UNII DIN NOI NICI N-AM FOST INSCRISI LA EI COTIZANTI ) SAU AU SPUS EI ADEVARUL PENTRU NOI......HAI SICTIR TUTUROR LEPRELOR.

MUSAFIR

#22111 la tribunal

2014-06-15 15:37

SPUNE PENTRU CE MERGEM LA TRIBUNAL.AVEM CUMVA CITATIE SI NU STIM NOI?

Musafir

#22112

2014-06-15 15:48

"LIDERI" CARE SE CEARTA PE STICLE DE WHISKY CA ASA INTELEG EI SA DEZVOLTE VIITORUL, V-AS LUA EU LA BAUTE PE TOTI..., SA VA ARAT DIRECTIA VIETII VOASTRE...


Musafir

#22113

2014-06-15 16:01

AI UITAT BURDOAZA CA TU CU CERNEV SI GHIOCA NE-TI TRIMIS ACASA IN SOMAJ, MIZERIILOR ATI UITAT NU?

Musafir

#22114 Re: SA INCEPEM CU CERNEV, TRADATORUL SI MINCINOSUL?

2014-06-15 16:06

SAU SA I O TRAGEM LA GHIOCA?

#22115 Re: Re: SA INCEPEM CU CERNEV, TRADATORUL SI MINCINOSUL?

2014-06-15 16:11

#22114: - Re: SA INCEPEM CU CERNEV, TRADATORUL SI MINCINOSUL?

DE LA MARGELATU CERNEVE,DE LA MARGELATU,SA O BELESTI LA BAIATU


Musafir

#22116

2014-06-15 16:21

cautativa ma alte locuri de munca in spatiu ue si lasati dementa de a injura oameni nevinovati
mergeti pe 18 iun la tribunalu vl si intrebatil pe roibu cu ce ocazie e citat si de ce oltchim e in halu asta ?
astea patimasi pe aici de tot balacariti fraternizati azi .... maine si inpartiti si praduiala si pedeapsa in doua si numai dracu sa va stapineasca in veci..vecilor in zmoala

Musafir

#22117 Re:

2014-06-15 16:27

#22116: -

pai sa fi tu convins ca multi suntem plecati, sau avem actele deja facute, dar uite ca nu terminam cu prostii  pe aici, dar avem neamuri si copiii care noi trebuie sa le  asiguram viitorul...eheee nenica tu vorbesti de  pe tusa si vezi din gaura mesei de biliard..., lasa trambita  ca e mai groasa de cat sti tu, vinovatii o sa plateasca toti, inclusiv cei de azi


Musafir

#22118 Re: pentru musafir 22097

2014-06-15 16:56

#22100: NICU BURDOAZA - pentru musafir 22097

Burdoaza, una e una, alta e alta, lasa prostiile si devin-o om cu minte la cap, imbatranesti urat daca se confirma ce se vorbeste si mama  ta n-ar vrea acolo sus in cer sa stie ca esti o lostrita si ai deviat de la cele cuvincioase si normale, pentru alte scopuri urate.  Scopul scuza mijloacele, stim ca asa te-au invatat PROST niste derbedei ca sa devii si tu "om mare", dar astia te tradeaza cand tu si aici deschizi gura, asa ca vezi si nu mai dezamagii..., umblii cu cioara vopsita, vei culege ciori....

ia de la fota ghioca,iaooooooooo

#22119 pai sa dea d zeu ghioca sa ajungi atunci tu cu tacto cernev in zmoala

2014-06-15 17:05

Musafir

#22120

2014-06-15 17:46

Mergen la tribunal ca sa i prezenta si judecatorului sindic actele care le avem sa vedem el ce explicati ne da. Pe 18 se judeca un dosar la judecatoru sindic. Si dupa asta mergem peste "domnii" Calea si Cornoiu
UNU

#22121 22112

2014-06-15 17:48

ESTI FOARTE DESTEPT.ASTEPT SA MA INVITI...............LA NEVASTATA PENTRU CAEU NU BEAU.
X

#22122 22120 NU TINE

2014-06-15 17:51

PE 18 SE PREZINTA LA TRIBUNAL CEI CARE AU GRESIT. NOI NU AVEM CE CAUTA ACOLO.
DOI SI INCA DOI SI ALTI O MIE SI INCA TREI MII PLUS TOATE NEAMURILE LOR

#22123 Re: 22112

2014-06-15 18:01

#22121: UNU - 22112

TACI DRACU DE CIUCIUBETE CA STIM NOI CE FACI SI CU CINE SI LA CE......STICLELE LE INVARTI SI LE REINVARTI, MAMUT SOMNAMBUL, TE LUAM PE TINE LA CAREU SI 11 METRI DE NU O SA ITI FIE BINE LEPRA ORDINARA, DACA TE IEI DE FAMILIILE NOASTRE GATUL NU O SA-L MAI AI LA PURTATOR, CAPUL TI-L INFIGEM IN TEAPA LA INTRAREA IN JUDET. MIZERIE CU OCHI CARE AI SI NUME DE TOT CACATUL.


Musafir

#22124 Re: 22120 NU TINE

2014-06-15 18:06

#22122: X - 22120 NU TINE

TU VEZITI DE CACATUL DIN CAPUL TAU MORTACIUNE, CA O SA DAI DE DRACU CURAND.

Musafir

#22125 Re: Re: 22120 NU TINE

2014-06-15 18:16

#22124: - Re: 22120 NU TINE

Altceva  in afară de jigniri mai știi ??????