Petitie impotriva demiterii d-lor dir.ai liceului "Goga Ionescu"

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2012-08-24 13:45



Musafir

#2

2012-08-24 22:33

e un director rau...un om care discrimineaza...inseala...si multe altele ...cine are nevoie de mai mult de atat sa ma intrebe personal

Anonymous

#3 Re:

2012-08-24 22:46

#2: -

am nevoie de mai mult de atat. uimeste-ma

Andreea

#4 Re: Re:

2012-08-24 23:01

#3: - Re:

de obicei imi place sa stiu cu cine stau de vorba.... daca esti o persoana demna si nu iti este rusine de ceea ce esti, spui si gandesti lasa-ti si numele aici, ca sa vada oricine doreste ceea ce afirmi..... si te rog frumos sa vii cu argumente care sa sustina spusele tale, altfel nu au nici o relevanta si ne pierdem timpul aiurea....

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2012-08-24 23:14


Andreea

#6 Re: Re: Re: Re:

2012-08-24 23:22

#5: neidentificat - Re: Re: Re:

pai are relevanta...si sa-ti spun si de ce: pentru ca atunci cand faci niste afirmatii la adresa unei persoane, indiferent de ce natura sunt acestea, trebuie sa ai curajul si demnitatea sa le faci in numele tau... si sa justifici ceea ce spui, altfel intr-adevar nu au nici o relevanta.....

un alt musafir

#7

2012-08-24 23:54

Domnul director este un om corect si integru si vad ca acest lucru deranjaza anumite persoane carora aceste calitati le sunt straine.
Robert Radulea

#8 Subiect

2012-08-25 03:09

Imi place argumentul "e un om rau" :)) Ala care a scris asta ori nu e cult, ori e incult. Auzi, e un om rau, atat ai putut?? Vreau sa-ti spun, domnule Musafir, cat de comprimat se poate, lucruri pe care eu le stiu de multi, multi ani (acum imi dau seama ca incep sa imbatranesc). Se stie, cel putin la nivel local, ca, pentru liceul ala, nu a facut nimeni mai mult decat domnul Fenoghen. Se mai stie ca, inainte de preluarea postului de director de catre domnul Fenoghen, liceul arata groaznic. Repet: GROAZNIC! Apoi, ca prin minune, au inceput sa apara in curtea liceului autobuze pentru transportul elevilor in localitatile invecinate, masini pt scoala de soferi a liceului, laboratoare de informatica ultra-dotate, etc. Liceul, cladirea liceului a "suferit" schimbari radicale, remarcabile, in interior si exterior, ba chiar au aparut corpuri noi de cladire, tot efortul directorului fiind apreciat de majoritatea locuitorilor orasului. Chiar imi amintesc ca oamenii il rugau pe domnul Fenoghen sa candideze la alegerile pentru primarie, dovedind atunci ca poate sa faca ce altii n-au reusit in ani de zile. Din pacate nu a acceptat, cu siguranta ca orasul ar fi aratat altfel acum (desi s-a schimbat mult in bine in ultima vreme). In fine... Vad ca nimeni nu isi lasa numele real si asta e o mare problema. Nu poti sustine un argument atata timp cat nu-ti poti sustine nici macar identitatea! Parerea mea! :)

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2012-08-25 08:08


Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2012-08-25 08:10


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2012-08-25 08:34


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2012-08-25 09:09


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2012-08-25 09:28


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2012-08-25 10:38


Cazimir

#15

2012-08-25 10:47

Doamnelor aspirante la directiune va rog frumos daca tot postati comentarii tampite si neprobate macar aveti bunul simt sa nu mai va dati altcineva si scrieti va numele voastre.O profesoara de matematica care nu stie sa predea altceva decat ce se afla in catalogul avon si care urma sa fie inlocuita de propria clasa , copiii dorind alt diriginte si o profesoara de informatica care nu stie sa instaleze un sistem de operare windows va dati peste cap si mintiti cu nerusinare pentru a avea o functie prin care sperati sa fiti respectate pentru ca altfel nu reusiti.Daca doriti sa fiti directoare prezentati va la concurs si doveditiva capacitatea sau mai de graba incapacitatea de a conduce un liceu.
Cazimir

#16

2012-08-25 11:04

*dovediti-va

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2012-08-25 11:30


Cazimir

#18

2012-08-25 12:00

Bai " Marius" vorbesc despre ce se intampla cu adevarat si apropo eu cunosc un singur marius si stiu ca tu nu esti acela , dar sa spunem ca te cheama Marius, de ce pari surprins ,nu te asteptai la adevar sau crede ai ca postand niste lucruri impreuna cu ceilalti prieteni imaginari ai tai o sa strici imaginea tatalui meu si toata lumea o sa creada acele ineptii. Sa fim seriosi stie toata lumea cine sunteti si deja dati in ridicol cu aceste nume inventate.
Cazimir

#19

2012-08-25 12:03

*credeai
Vasile Alexandra

#20

2012-08-26 00:37

Eu sper sa ramana tot Domnul Fenoghen,deoarece este un director foarte bun,cu ideii foarte frumoase si un foarte bun profesor de geografie,si nu in ultimul rand iubeste copii.
mdy

#21

2012-08-26 10:16

Nu am fost absolventa a liceului Goga Ionescu ,dar am auzit despre d-l director numai cuvinte de lauda.Pe doamna Ghitulescu (si pe alte directoare numite recent politic)le-as sfatui sa sustina intai un concurs pentru posturile pe care le detin ilegal.Pentru multi dintre noi aceste directoare sunt nule.

id

#22 me

2012-08-26 14:28

politicul nu ar trebui sa aiba vreo legatura cu invatamantul.....atat....a si nu trebuia schimbat...
un om

#23 ha ha

2012-08-26 17:31

politicul a pus in fruntea scolilor din Titu numai tampiti....cireasa de pe tort e la Titu-Targ...sa nu o gustati...e otravitoare...in rest....nula. Domnul Fenoghen ,inainte de a fi director, e OM....ADEVARAT !CINSTE DUMNEALUI!

musafir

#24

2012-08-26 22:41

dl director FENONGHEN este un om extraordinar de bun nu trebuia schimbat indiferent de mincinosii din preajma sa si ktei kre il musk pe la spate=)))...si cei kre au curaj sa iasa la atak....eu il rspect foarte mult....
musafir

#25

2012-08-26 23:11

dl profesor de matemetica ,sotul actualei directoare....nici nu sia optinut sotia bine decizia si postul ....k a si inceput sa dea meditatii in incinta liceului in timpul weekendului!!!