Petiție în atenția lui Crin Antonescu

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Petiție în atenția lui Crin Antonescu


Musafir

#776

2012-08-01 22:50

Domnul bugetar,repetent si chiulangiu antonescu la fel ca cei de teapa lui trebuie sa dispara din viata publica.Inteleg ca ii va veni greu deoarece nu este in stare sa faca nimic" lucrativ",dar oameni ca el trebuie inlocuiti de cei ce au realizat ceva in viata, in afara politicii dambovitene

Musafir

#777

2012-08-01 22:50

Si, desi sunt viu, nu am votat. Macar eu si sotia mea am fost recenzati!

Musafir

#778

2012-08-01 22:54

Domnule Antonescu, eu sunt cat se poate de viu si nu va ma vreau ca Presedinte! ;)

Musafir

#779

2012-08-01 22:56

USl=FSN.Demisia !!!

Musafir

#780

2012-08-01 22:57

nu am votat mascarada pucistilor.................!!

Musafir

#781

2012-08-01 22:58

SUNT VIU, DECI EXIST, DOAR PENTRU CINE VREAU EU

Musafir

#782

2012-08-01 22:59

d-le antonescu asteptam sa ne demonstrati ca aveti onoare si sa va dati demisia.

Musafir

#783

2012-08-01 22:59

Pacat ca, in dorinta de a fi solidara cu cei ce gandesc la fel, ii dau legitimitate acestui concetatean, nu este mort, dar pur si simplu, nu exista. Poor Thing!

Musafir

#784

2012-08-01 22:59

Nu am fost la referendum,sunt vie si sunt si unguroaica!

Musafir

#785

2012-08-01 23:00

de acord cu sotul meu

Musafir

#786

2012-08-01 23:02

Sunt vie,sunt jumatate unguroaica si nu am votat.Muncesc afara,trimit bani in tara si ma intreb daca mai am drepturi in Romania,doar pentru ca nu cred in USL...? Nu este prima data cand mi se intampla mie ,dar e prima data cand se intampla altor cateva milioane bune...

Musafir

#787

2012-08-01 23:03

Eu sunt un mort foarte viu si nu am votat pentru ca asta a fost alegerea si dreptul meu constitutionale

Musafir

#788

2012-08-01 23:03

Demisia lui Ponta si Antonescu

Musafir

#789

2012-08-01 23:03

Sunt viu si nu am votat! E clar. d-le. Antonescu?

Musafir

#790

2012-08-01 23:03

Nu numai ca exist dar am si votat la toate alegerile de pina acum. Chiar pot sa spun ca domnul CA in caliatetea sa de senator intrat de pe locul 2 in circumscriptia mea nu m-a reprezentat niciodata nefiind prezent in parlament. Nu vreau ca domnul CA sa nu ma reprezinte mai departe in calitate de presedinte

Musafir

#791

2012-08-01 23:04


Ce pot să zic, decât că revenirea metodelor comuniste mi-a lăsat cel mai amar gust posibil. Cum pot oameni care mint ENORM, care se apropie puternic de patologic prin felul de manifestare, să fie în "vârful" acestei țări? Cum ? :(

Musafir

#792

2012-08-01 23:05

Si eu si toata familia mea nu am fost la vot in semn de protest si cand spun familie ma refer pana la verisori,socrii,cuscrii,matusi si unchi.Mort este interimarul de la Cotroceni caruia ii doresc sa il laude popa intr-e partu lumanari, pentru tot raul facut acestei natiuni.

Musafir

#793

2012-08-01 23:05

Sunt vie si nu am votat! Asta contrar mesajului pe care mi l-ati trimis duminica la orele diminetii. E clar sau trebuie sa va desenez, d-le Antonescu?

Musafir

#794

2012-08-01 23:05

sunt in italia dar nu am putut vota ca trebuie sa muncesc si duminica de nevoie.si chiar daca as fi putut nu l/as fi votat pe antonescu unul care nu are discurs convingator.el si ponta se vad foarte urat de afara. le iese rautatea prin toti porii.am invatat afara sa recunoastem rautatea.nu ne mai pacaleste nimeni.mai bine un om direct ca domnul presedinte basescu.vrem sa te vedem la cotroceni si sa ne traiesti si sa ne duci cat mai spre bine ca poti.

Musafir

#795

2012-08-01 23:06

Nu sunt mort si traiesc in Auckland, New Zealand si consider ca modul in care s-a facut suspendarea Presedintelui nostru, Dl. Traian Basescu a avut un scenariu "made in Moskova". L-am considerat anticonstitutional, ilegal si mai presus de orice stiam ca usl are nevoie de noi ca procentaj la furtul voturilor. Insasi modul in care s-a executat referendumul a inclacat TOATE PRINCIPIILE UNIS STAT DE DREPR si NU S-A VOIT INLATURAREA SUSPICIUNILOR DE FURT. Din contra s-au creiat toate conditiile pentru ca sa se voteze multiplu. Deci am absentat ca sa nu legiferez un FURT SI O "LOVITURA DE STAT MADE IN USSR" (via Masoneria rusa).

Musafir

#796

2012-08-01 23:06

Sunt vie, si traiesc in Franta.
Daca diaspora romaneasca va fi tratata in acelasi mod de catre clasa politica romaneasca, vom uita sa mai trimitem bani in tara, sa cumparam proprietati, sa invatam limba romana copiilor nostri... Nu am votat, nu voi participa niciodata la un simulacru de democratie.

Consulatul a anuntat o lista de sectii de votare, apoi au schimbat-o, trebuia sa votez la Hotelul Ibis din Nantes, acolo nimeni nu era la curent.....

 


Musafir

#797

2012-08-01 23:08

Nu sunt mort si traiesc in Auckland, New Zealand si consider ca modul in care s-a facut suspendarea Presedintelui nostru, Dl. Traian Basescu a avut un scenariu "made in Moskova". L-am considerat anticonstitutional, ilegal si mai presus de orice stiam ca usl are nevoie de noi ca procentaj la furtul voturilor. Insasi modul in care s-a executat referendumul a inclacat TOATE PRINCIPIILE UNIS STAT DE DREPR si NU S-A VOIT INLATURAREA SUSPICIUNILOR DE FURT. Din contra s-au creiat toate conditiile pentru ca sa se voteze multiplu. Deci am absentat ca sa nu legiferez un FURT SI O "LOVITURA DE STAT MADE IN USSR" (via Masoneria rusa). Toata lumea asteapta cum DEMISIA celor 2: Antonescu asa cum a promis si mai ales Ponta pentru plagiat.
Elena

#798

2012-08-01 23:11

Sint vie, traiesc, muncesc, platesc impozite si toate cele statului Roman, dar tu Crinele esti un trintor care vrei puterea cu orice pret. Atit tu cit si Victoras sinteti niste oameni rai si agresivi daca intra tara pe mina voastra in citeva luni o faceti praf. Imi pare rau ptr romanii care traiesc acolo.
primus

#799

2012-08-01 23:11

Sunt viu si-mi platesc taxele si impozitele. Si-l rog pe dl. Antonescu sa ma ia in calcul in planurile dumnealui pentru viitor. Planurile de a parasi scena politica, adica :)

Musafir

#800

2012-08-01 23:12

DORESC CA TARA SA NU FIE CONDUSA DE REPETENTI SAU DE PLAGIATORI, NU MA REPREZINTA NICI ANTONESCU NICI PONTA. CEL PUTIN DOMNUL PRESEDINTE TRAIAN BASESCU ESTE RESPECTAT IN CADRUL UE (VEZI REACTIA CELUI MAI IMPORTANT LIDER UE - CANCELARIUL GERMANIE, ANGELA MERKEL).