Lasati-l pe doctorul Bradisteanu in pace!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Lasati-l pe doctorul Bradisteanu in pace!


Musafir

#76

2012-06-26 23:30

Un om cu miini de aur ca si Dtr. Bradisteanu, mie personal mia salvat sotu de la moarte,nu unu ca Basescu !Ce mare bine a facut Basescu pentru tara asta de cind e la conducere el cu gasca lui ?? SUCCES IN DEMERSUL PE CARE,L FACETI !


Musafir

#77

2012-06-26 23:37

Ni se spune ca nu avem dreptul sa comentam hotararile judecatorilor si procurorilor,insa femeia cu breton,fost ministru al justitiei si procurorul general au dubii la diagnosticul dat de genialul cardiolog dr Bradisteanu si Dl profesor doctor Lascar.Ce rost sa se mai faca comisii cu doctori de renume cand le avem pe aceste doamne,nu le-ar mai rabda pamantul

Musafir

#78

2012-06-26 23:43

ca de obicei in tara se face tambalau , din nimic , iar ce este important pt. toti se trece in tacere...doctoru nu are nici o vina ca se comporta civilizaz cu toti pacienti , dar hai sa fim sincer , ca de obicei ziaristi in lipsa de imaginatie creiaza ei ,, vezi Doamne stirea bomba ,, am vazut multe cazuri la protv si antena 1 care din nimic au ajuns sa se faca mare tambalau....

Musafir

#79

2012-06-26 23:47

va sustin

Musafir

#80

2012-06-27 00:00

Mesaj pentru romani!
Va asteptam sa va alaturati campaniei "VIATA in Romania" si dedicat protejarii resurselor naturale si exploatarii lor in interes national, ecologic si cultural: https://www.facebook.com/events/451622361528271/
Doar impreuna putem!
Geo

#81 Impuscat nu arestat cacatul bradisteanu

2012-06-27 00:03

E un cacat de om si o nulitate de felcer, un gunoi, o voma, un bandit sinistru. Mori, javra.

Musafir

#82

2012-06-27 00:12

Numai tápi ispasitori sunt cautati in tara asta, numai corupti, numai miyerie la tot pasul! Cine-i de vina? Avem nevoie numai de aceste reclame de prost gust administrate tinerei generatíi/? De la cine pot invata lucruri deosebite, cand avem numai paranoismul in fata. Lipsa de respect pentru munca, numai cu reclame dubioase la fiecare server de telefonie. Cand se va raspunde cu kllucruri care fac cinste conducerii tarii, valorilor morale ale poporului nostru. Oare nu avem dreptul sa lasam totusi niste lucruri mai crestine la indemana copiilor nostri Generaíile ruginite ne ducem curand! Cui ramane farama aceasta de tara care a fost numai tentatie de distractie pentru buna parte dintre cei ce trebuiau sa duca faima cinstei, corectitudii acestui popor! De ce trebuie sa facem numai analiye fara sa avem certitudinea ca am cautat si remediul nu numai pentru cara noastra, dar si a vecinului. Vedeti ca poate se mai joaca la primavara laBrosteni Nica a lui Stefan a Petrei si se duce bolovanul peste bordei!

Musafir

#83

2012-06-27 00:19

daca va fi nevoie sa se iasa in strada ca in cazul Arafat,sper sa fim din nou uniti

Musafir

#84

2012-06-27 01:06

False mesajele de sustinere. Si agramate. S-ar zice ca sunt scrise de unul singur - famiglia AN?

Musafir

#85

2012-06-27 03:03

no comments...adica n-am cuvinte
Vlad

#86

2012-06-27 03:04

no comments...adica n-am cuvinte
Victor Ponta

#87 Re: Suntem unici la rahaturi

2012-06-27 03:04

#6: cuibus - Suntem unici la rahaturi

Mai penalilor, Basescu l-a inchis? V-as deporta pe o insula impreuna cu Bradisteanu si Nastase, sa ii puteti pupa mai bine, in intimitate.

Vlad

#88 comentariu

2012-06-27 03:05

n-am cuvinte
Victor Ponta

#89 Re:

2012-06-27 03:06

#83: -

Arafat e om, Bradisteanu e pupincuristul lui Nastase. E o mare diferenta. Iesiti voi pentru el.

Victor Ponta

#90 Re:

2012-06-27 03:08

#26: -

Pentru 5000 de euro il aduce si pe Hipocrate in operatie, manca-l-ar mama de felcer corect. Pupati-i in cur pe slugile lui Nastase, dar nu implicati o tara.


Musafir

#91

2012-06-27 06:21

Azi ce spectacol ne mai ofera DNA-ul ?

Musafir

#92

2012-06-27 06:24

Cei ce il urasc pe Basescu sunt arestati??Sunt milioane de romani!

Musafir

#93

2012-06-27 07:10

Nu este corect sa fie anchetat DL doctor Bradisteanu!


Musafir

#94

2012-06-27 07:50

Această campanie murdara declanşată de acest individ care prin tot ce face arată că îşi urăşte poporul care l-a ales, nu este singulară. Mai reamintesc şi acţiunea de hărţuire a eminentului cardiolog prof. dr. Grigore Tinică de la Iaşi care mi-a salvat recent viaţa, deşi trebuia să opereze în condiţii de stres, fiind hărţuit de acelaşi DNA sub comandă politică. Aceşti oameni care dau dovadă de un înalt patriotism preferând să-şi salveze compatrioţii în loc să lucreze peste graniţă unde ar fi avut un salariu de câteva ori mai mare trebuie preţuiţi şi respectaţi. Dar nu poţi cere acest lucru din partea acestui golan care nu are nici un pic de respect faţă de valorile poporului pe care din nefericire îl conduce.
NEDUMERIT

#95

2012-06-27 09:11

Toata stima pentru Dr. Bradisteanu. Presedintele tarii nici nu a aparut in ecuatia asta. De ce cand cineva are probleme, vinovat sau nevinovat ,BASESCU E VINOVATUL,? Va comportati ca lasii. Cand nu va iese ceva, X e vinovat, voi nici nu sunteti pe acolo... Inteligenta, diploma de doctor, renumitul avocat, cercetator...a, am uitat ca ei au disparut demult...nu are a face cu OMUL X, Y, Z.
Pe langa inteligenta, mai trebuie si cinste, onoare, sinceritate, care de ce sa nu recunoastem,
de ceva timp aceste calitati sunt sub semnul intrebari la multe persoane. Punct.

Musafir

#96

2012-06-27 09:25

Ar fi dezirabil ca circul din politica sa ramana in politica si sa nu se extinda si in alte domenii, medical, justitie, etc.
Este pacat pentru oamenii decenti din tara asta; cei putini care au mai ramas, pentur ca cei mai multi, satui de circ si batjocura au mers "pe alte plaiuri" unde sunt apreciate cinstea, valoarea si corectitudinea.
12345

#97 Re:

2012-06-27 09:38

#1: -  

 Medicii ar trebui sa se ocupe de pacientii adevarati nu sa acopere infractorii, daca fac asta locul lor e alaturi de ei, nu conteaza cat de buni sunt profesional. Poate o vizita la Rahova nu i-ar strica nici lui...


Musafir

#98

2012-06-27 09:47

Este inadmisibil ce se intampla in Romania zilelor noastre.Nu stiu cat conteaza parerea unui om obisnuit ca mine,dar,dupa cum am spus si cu ocazia condamnarii domnului Nastase,cred ca nu este acesta cel mai vinovat om politic,drept pentru care ar trebui lasati sa-si faca meseria ,oameni precum dr.Bradisteanu si sa fie anchetati si condamnati cei mai vinovati decat d-nul Adrian Nastase ,care prin faptele lor ,nu salveaza vieti asemeni d-nului doctor,ba dimpotriva.

Musafir

#99

2012-06-27 09:48

Sa salvam Romania si oamenii de calitate precum Dr. Bradisteanu!

Musafir

#100

2012-06-27 09:48

Daca nu luam atitudine,maine putem fi noi urmatorii pe lista neagra a lui Traian Basescu!