Naşul TV pe reţelele de cablu şi DTH.

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Naşul TV pe reţelele de cablu şi DTH.


Musafir

#276

2012-05-30 16:42

Doresc introducerea cat mai grabnica a postului Nasul Tv in reteua Digi DTH.

Musafir

#277

2012-05-30 19:10

Aha,stiu de ce astia de la rcs-rds nu vrea sa-l bage pe Nasul in grila,pai,sint "rosii"pina-n maduva oaselor si Nasul, scoate la iveala laturile spuse de tonta si acolitii lui,iar m-nealor(vezi,rcs-rds)zic ca daca nu este Nasul in grila,noi nu vedem si murim prosti,baaa!!,nu sintem prosti,vedem tot si auzim tot!Bagati pe Nasul in grila ,ca este gratis si noi tot vedem chiar daca voi sinteti oi ci sorici

Musafir

#278

2012-05-30 19:13

Doresc din toata inima,sa-l vad pe Nasul la televizor,nu fiti oi cu sorici,bagati-l in grila.

Musafir

#279

2012-05-30 19:16

Ce sa mai spun?,toata lumea cere,numai cablisti se fac ca nu vad si n-aud,neispravitilor,dati pe Nasul pe televizor.

Musafir

#280

2012-05-30 19:18

Nasul tv,cit mai repede pe reteaua rcs-rds,acummm...!!!

Musafir

#281

2012-05-30 19:36

Sint uimit,cum un jurnalist ca Radu Mararu,liber,curajos,care fara teama, dezvaluie mocirla uslista,cu dovezile pe masa,nu este bagat in grila de programe a rcs-rds,iar alte posturi fara nici-o importanta,au prioritate,fara sa intrebe abonatii daca sint de acord cu ele.Cred,ca ar trebui sa va dea de gindit,cablistilor,citi sustinatori are Nasul,va este teama ca va intrece la audienta?Pai,sa stiti, ca asa o sa fie!Grabiti-va sa-l bagati, ca sa va convingeti.Astept!

Musafir

#282

2012-05-31 08:59

Mult succes pentru Nasul Tv!

Musafir

#283

2012-05-31 13:17

Avem nevoie ca vocea unuia dintre cei mai probi jurnalisti romani care este Radu Moraru sa fie receptata de cat mai multi oameni. El este singura alternativa la celelalte voci care intoxica populatia.
MARIANA D
Musafir

#284 NAsul TV este o emisiune necesara Romaniei intregi

2012-05-31 13:40

VA rugam sa nu sistati NASUL TV,

eu asa vad ca orice lucru de valoare la noi nu este apreciat si este banat si interzis de vulgul ignorant,


Romania are nevoie de cultura, de valori umane, si de promovarea lor in MAssmedia romaneasca

Noi maturii avem nevoie dar si copii nostri la fel

Aici in Romania, istoria ne-a fost furata de talhari si prosti si masluita dupa vrerea lor cea rea.

Dar lacrimile si rugile romanilor le-a auzit DOMNUL si strabunii nosti iara LUMINA si Intelepciunea dacica din nou se

intoarce acum la noi.


NAsul Tv ne incarca mereu bateiile supte de lichelele din Romania
Nu se paote continua cu acest desmat al ignorantei in massmedia

Daca e nevoie venim cu teapa lu Starbunul Vlad Tepes, copaci avem destui, iar Codrul e frate cu romanul de veacuri de daci.
sai punem sus unde vor si ei, la locul lor pe lichele si pe haimanalele care nesug viaat noastar si a copiilor nostri, fara nici o rusine sau frica de DUMNEZEU.


Iar tzepele care ni le fac acesti parveniti,  hoti de tara la modul lor grosolan,

DUMNEZEU sa ne apere si sa ne pazeasca de prosti si de golani cand ajung sus de tot.

Deci sus, in tzeapa cu ei, acolo le este locul, nu la Sfatul tarii

SUS cu ROMANIA

o tara curata, frumaosa si foarte bogata

ca ne-au lasat numai cu INIMA din noi
e prea frumaosa tara mea sa o las sa o oamoare unii zi de zii

DOAMNE AJUTA-NE si VEDE-NE pe toti !!!
AMIN


Musafir

#285

2012-05-31 13:46

Salutari si numai bucurii.

Musafir

#286

2012-05-31 13:54

il apreciez pe d-l radu moraru si imi plac emisiunile d-lui.

Musafir

#287

2012-05-31 13:55

Radu Moraru este in continuare un bun realizator de programe TV.Este foarte bine si chiar 'necesar'sa beneficiem de personalitatea si de rezultatele stradaniilor lui.

Musafir

#288

2012-05-31 13:59

Sa vina NASUL f.f.f. urgent,
Romania nu este a javrelor ordinare, este a poporului roman,
SALVATI ROMANIA MEA DRAGA SI SCUMPA ,PAMANT DIVIN

Musafir

#289

2012-05-31 14:07

Solicit ca Nasul TV sa fie pe retelele de cablu si DTH
multumesc

Musafir

#290

2012-05-31 14:21

Renunt la OTV,chiar si la ANTENE,dar rog in mod insistent introduceti ==NASUL TV==in grila de programe
.Am pachet prin cablu fibra de sticla,insa sunt dispus sa trec la operatorul care introduce primul ==NASUL TV==La ora actuala il vizionez pe internet.
Gabryel
Autorul acestei petitii

#291 Re: NAsul TV este o emisiune necesara Romaniei intregi

2012-05-31 14:40

#284: MARIANA D - NAsul TV este o emisiune necesara Romaniei intregi

Doamne ajuta! Multumim pentru comentarii tuturor.


Musafir

#292

2012-05-31 14:55

Un post TV ce merita vizionat . Emisiuni interesante si utile pentru a sti poporul roman tot ce se intampla in tara noastra. Mult succes in activitatea dvs. !

Musafir

#293

2012-05-31 15:38

Rugam RDS&RCS sa introduca in grila de programe Nasu TV

Va multumesc anticipat,

Gheghe Ioan

Musafir

#294

2012-05-31 15:45

va rog sa aduceti mesaje de pace, care sa ne ajute sa ne conectam la inima noastra, ca la minte am fost conectati, exlusiv, pt prea mult timp. sa ne ajutati sa ne reamintim originea noastra spirituala, energetica, dincolo de minte, concepte, dezbateri, cit mai practic si aducator de Lumina. sa fiti inspirati!

Musafir

#295

2012-05-31 15:58

Pt ROMANIA zilelor noastr,defapt pt conducatorii ei,Nasul TV este destul de incomod pt k aduce multe lucruri ocultate la lumina zile.Am credinta ca BINELE si ADEVARUL TRIUMFA. DUMNEZEU SA NE AJUTE! LUIZA

Musafir

#296

2012-05-31 16:12

Si noi va multumim pentru ca ne-ati acordat aceasta ocazie de a ne da acordul si rugamintea ca aceasta televiziune sa fie introdusa in grila de programe .Toata stima si pretuirea pentru emisiunile de la NASUL ! De-ar fi cat mai multe televiziuni care sa spuna adevarul oamenilor ! Va multumim !
Lucia
Musafir

#297

2012-05-31 16:19

Felicitari pentru aceasta initiativa,sa fie cat mai de folos tuturor romanilor!Sa aveti parte de zile binecuvantate si cat mai multe realizari.


Musafir

#298

2012-05-31 17:28

imi place Radu Moraru,l-am urmarit mereu cu interes.Imi era dor de el!
Sper sa il vad cat mai curand!!!

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2012-05-31 17:29



Musafir

#300

2012-05-31 18:58

Mi-a placut Nasul si il doresc din nou pe televizor