Mireasa pentru Fiul Meu = REGIZAT ?

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Mireasa pentru Fiul Meu = REGIZAT ?

bebe

#26

2011-11-28 00:11

regizat,isi bat joc de noi telespectatorii,sa arate voturiile direct pentru fiecare in parte daca nu este regie,andreea este falsa,prezentatoarea paralela saraca,nu are nicio vina ea,mai bine isi da demisia,ca una eu m-am saturat sa astept sa ii sopteasca aia in casca...

Musafir

#27

2011-11-28 17:12

Non coment !

Musafir

#28

2011-11-28 17:14

Sant de acord cu schimbarea sistemului de vot ca asa nu se mai poate degeaba vb pe blogurile emisiunii ca se pare nu santem bagati deloc in seama.Poate vom reusi sa schimbam ceva! va multumesc pentru initiativa sper sa ne auda cine trebuie adica cei din staff!!!

Musafir

#29

2011-11-28 17:19

Va multumesc pentru initiativa!!!!Speram sa ne auda cei de la antena1!!!!!
Ema

#30 Re:

2011-11-28 18:33

#29: -

Eu va multumesc tutror pentru ca va mobilizati ! Chiar daca nu vom rezolva nimic cu asta, eu ma bucur ca macar am spus toti, la un nivel mai "inalt", ceea ce gandim !!

Va multumesc


Musafir

#31 bebe

2011-11-28 20:21

cate semnaturi trebuie adunate?ms
Ema

#32 Re: bebe

2011-11-29 15:18

#31: - bebe

Cat mai multe :) Nu avem un numar "fix"..


Musafir

#33

2011-11-29 20:26

si normal ca este regizat totul.lasa de dorit incepand cu prezentatoarea care ne tot abureste de cateva zile tot cu acelasi subiect litera "A" parca pe noi asta ne intereseaza.ia mai lasati subiectele astea prostesti si reveniti la emisiunea care intradevar pana acum ne-am uitat cu drag la celelalte editii dar acum nu mai are rost sa ne uitam si sa cheltuim banii pe voturi.

Musafir

#34

2011-11-29 22:00

se vede clar ca sunt 2-3 bagati in concurs pentru a schita un scenariu...se observa ca ei dau tonul in casa si ca sunt niste actorasi de mana a doua..totul in gura lor suna fals...oare cei care regizeaza prostia asta nu traiesc in realitatea din romania?!se vede ca habar nu au de cum o duce si cum judeca si vorbeste omul de rind!


Musafir

#35

2011-11-29 22:28

Am scris de multe ori pe forumul emisiunii ca este regizata intr-o mare proportie, oricum am fost catalogata drept "telenovelista","naiva"....etc.Pe forumul emisiunii sunt foarte inversunati in a sustine favoritii, se jignesc , se injura intre ei, asta consider eu ca este dovada ca lumea nu crede in regia acestei emisiuni.
Ema

#36 Re:

2011-11-30 01:33

#34: -

Sunt de acord cu tine. Eu sunt sigura ca Andreea e "de-a lor".. si chiar daca.. imi pare rau intr-o oarecare masura sa cred asta, si Catalin... Desi sincer.. el "nu s-a dat de gol".. Mie imi place de el in cont chiar daca ar fii "actor".. daca e asa, e un actor bun :)) In schimb d-soara.. vai de ea.. De restul  (excluzand Daniela.. despre care sincer nu stiu ce sa cred, si nici nu ma prea intereseaza mult) nu am dubii..


Musafir

#37 Re:

2011-11-30 12:39

#1: -

Mie imi place ANDREEA


Musafir

#38

2011-12-01 09:15

...
Ema

#39 Re: Re:

2011-12-01 19:56

#37: - Re:

Fiecare avem propriile gusturi.. ce sa iti spun :) Dupa parerea mea, consider ca toti cei carora le place Andreea, s-au lasat pacaliti, sau sunt mai usor de pacalit. Fara nici o dorinta de a jigni pe nimeni sau nimic de genul.. e doar parerea mea..


Musafir

#40

2011-12-03 11:40

Buna ziua ,

Mi se pare cea mai urata emisiune de pana acum , este imposibil ca intr-un reality show sa dai afara o jumatate dintr-un cuplu , este imposibil ca Andreea care minte cu o nesimtire grasa sa fie bagata mereu in seama de moderatoare , este imposibil ca si moderatoare sa le vorbesti concurentilor foarte rece si radical cand tu ai meseria si scopul de a face sa aflii cat mai multe de la concurenti sa sa-i lasi sa se exprime fiindca astfel ii vei face sa isi dea drumul la gura si poate de ce nu sa se incurce in propiile minciune sau sa isi exprime sentimentele reale si scopurile reale fara ca in acel moment sa isi dea seama ca se dau de gol , nu imi vine sa cred ca un baiat ca adrian jigneste atat de mult doar pentru faptul ca este matur , mi se pare ca numai are nici-un farmenc aceasta emisiune cu parere de rau.

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2011-12-03 13:09


tatiana

#42

2011-12-03 13:11

este regizat dovada actrita principala ANDREEA URMARITI www.dailymotion.com

Musafir

#43

2011-12-03 19:24

asa este e regizat totul pe fata!!!!!!!!

Musafir

#44

2011-12-03 19:29

sant de acord cu voi!!!!!!!

Musafir

#45

2011-12-05 11:56

rog , producatori scestui show sa elimine sistematic , o parte din concurenti si sa introduca alti care vor sa se casatoreasca , sper sa se aduca modificari , pt. a se redresa show-ul. este pacat ca o emisiune buna s-a transformat in circ si dezgust

Musafir

#46

2011-12-05 11:58

eliminati concurenti care se pling ca vor afara

Musafir

#47

2011-12-06 01:54

ajung sa cred ca noi suntem prostii ca ne uitam la aceasta emisiune care imi face numai nervi. si eu am ajuns la concluzia ca e regizata cumm se intampla de MARIA iese mama saptamanii la care cred ca majoritatea lumii nu o voteaza. la cum vorbeste si ce prostii scoate nu cred ca e votatata dar asta e..... as vrea sa iasa afara dar asta cred ca numai in visele mele nu?
nu mai cred in aceasta emisiune.
elena

#48

2011-12-08 10:08

Catalin si mama lui sunt falsi...acum isi arata adevarata fata....mama lui e plina de ura a venit doar pt bani pt a scapa de saracie...iar catalin sa ne mai lase cu teoriile lui ...sa se poarte normal sa nu mai faca pe inteligentu si sa nu se mai bage in orice discutie la fel cum face si diana...ca ne-am saturat de ei.....nu este discutie sa nu intervina...si de multe ori nici nu sunt implicati in discutie..... chiar ne-am saturat .
elena

#49

2011-12-08 10:16

Am ajuns la concluzia ca va place scandalul si cearta....andreea a suferit cand toti erau impotriva ei dar nu v-a pasat....din contra scorniti iar si iar...nici nu se uita bine un subiect...si dati iar materiale ....cred ca va jucati cu sanatatea ei ....doamna mirela credeti ca e frumos ce faceti_ tonul cu care vorbiti cu concurentii_ parca ar fi la inchisoare si ati fi o politista comunista , asa va purtati cu ei...lasati-i sa vorbeasca nu le mai vorbiti asa de sus....ca incepeti sa deveniti antipatica

Musafir

#50

2011-12-11 12:30

TOTUL E REGIZAT DOAR CA E O REGIE FOARTE PROASTA...SINGURII CARE PAR A NU STI DE ACEASTA FACATURA SUNT..D-NA MARIOARA SI ADRIAN...DE ACEEA SUNT LUATI IN SUTURI IN FIECARE EMISIUNE,DE ACEST PERSONAJ,CATALIN AJUTAT FOARTE MULT DE MIRELA SI DE STAF-UL EMISIUNII.PREZENTATOAREA,SE VEDE DE LA O POSTA CA ESTE PARTINITOARE SI SOLIDARA CU CEI DIN FAM.MOVILEANU!