Mireasa pentru Fiul Meu = REGIZAT ?

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Mireasa pentru Fiul Meu = REGIZAT ?


Musafir

#1

2011-11-26 19:44

Vad zilnic pe internet din ce in ce mai multi oameni nemultumiti de o concurenta si anume Andreea iar la sfarsit de saptamana ea este desemnata "Mireasa saptamanii", oare voturile sunt reale ?
GROSU andrei
iasi

#2

2011-11-26 19:48

FOARTE FRTOASA EMISIUNEA

Musafir

#3

2011-11-26 19:51

FACATURA...NIMENI NU O DORESTE PE ANDREEA IN CASA...
GROSU andrei
iasi

#4

2011-11-26 19:51

FOARTE FRUMOASA EMISIUNEA
GROSU andrei
iasi

#5 Re:

2011-11-26 19:56

#1: -  

 


Musafir

#6

2011-11-26 19:59

consider ca tot ceea ce se intampla este pur blat si nu exista transparenta

Musafir

#7

2011-11-26 20:04

stiam k e totul regizat dar voi n aveti capacitatea de a intelege ce vrea lumea sa vada?cum ati putut sa l eliminati pe Alexandru?Marius a fost de atatea ori salvat si alexandru care a avut mai mult decat Catalin peste 93% nu merita sa mai ramana o saptamana sa fie votat,chiar era votat pe bune,chiar credeati k vor ajunge in finala si luau premiul,Alex si Irina?pai nu asta era ideea?sa se casatoreasca cineva care isi doreste?ei nu au facut cuplu de la inceput la misto ca sa zic asa,ei chiar isi doreau,erau singurii,si voi o scoateti pe Gabriela pe locul 2 dupa atata timp cand nu se mai auzise de asa ceva?puteati macar sa l scoateti mai spre final sa mai avem si noi la ce sa ne uitam!!!Doamne ce neprofesionalism,uitati va si voi la editiile trecute,va rog...chiar dak au foat si acolo masluite voturile,ca peste tot,cel putin au facut pe placul telespectatorilor...mi aduc aminte k am plans cand a ramas Carmen,dak va amintiti...de bucurie....!dar voi chiar n aveti legatura cu ce se intampla aici...va schimbati dupa cum bate vantul....ba rau...ba mai bine...dar acum extraordinar de rau...Doamneee si sunteti asa de multi...chiar nu vede nimeni ce vrea sa vada lumea??mai bn o pastrati pe inculta,falsa si penibila de andreea???cum i ati adus pe victor si gina de 2 ori in emisiune,ceea ce n ati facut pana acum cu ceilalti care au iesit,bagati pe Alexandru inapoi in casa...vedeti voi cum faceti...pe bune...chiar ati gresit enorm....!!

Musafir

#8

2011-11-26 20:14

sustin petitia... sunt sigura ca totul e aranjat in studiourile Antenei, fara a tine cont de voturile telespectatorilor.
GROSU andrei
iasi

#9 Re:

2011-11-26 20:26

#1: -  

 


Musafir

#10

2011-11-26 20:36

Da,parerea mea este ca acest show este regizat.Se vede clar favorizarea anumitor concurenti.ANDREEA actrita tinuta in casa de ruda PRODUCATORUL CATALIN DUMITRU.Se urmareste ca Andreea sa ajunge in finala si sa castige un premiu inexistent.
aya

#11

2011-11-26 21:02

Nu stiu daca este regizata emisiunea dar daca e asa Antena 1 nu are nimica cu asta ei doar difuzeaza nu o produc , producatori sunt cei de la sinevyzion ;)
Parerea mea este ca nu e regizat nimic , acum incep sa isi arate fiecare adevarata fata :)))))
daca era regizat nu aratau producatori multe chesti care ar putea sa ii traga pe ei in jos
cristina

#12 blat curat

2011-11-26 21:07

nu pot sa cred ca aceasta ANDREEA a iesit iar mireasa saptamanii,sunt sigura ca este o actrita platita de ei de aceea nu o scoate din casa
reli

#13

2011-11-26 21:13

la inceputul competitiei au spus ca ei nu tin pe nimeni cu forta in emisiune si le-au eliminat pe cele doua care vroiau sa plece .acum de ce nu s-a putut?de ce nu au fost ELIMINATE cele doua?

Musafir

#14

2011-11-26 21:15

as dori sa fie eliminati acei concurenti care num sunt respectosi , si sa ramana doar cei care doresc sa faca un cuplu sa vedem si noi mai multa liniste,intelegere si multa dragoste altfel cred ca sunt tinuti pentru certuri si jigniri pe cere noi telespectatorii nu le mai dorim va multumesc

Musafir

#15

2011-11-26 21:30

emisiunea e regizata 100%

Musafir

#16

2011-11-26 21:37

Alexandru a fost un concurent foarte apreciat de telespectatori , concurentul salvat de la eliminare cu 94% din voturi , in seara asta nu i s-a acordat nici o sansa , a fost vizibil ca ii deranja pe cei din staf
SA VA FIE RUSINE .


Musafir

#17

2011-11-26 22:15

Antena 1 sa nu ne mai prosteasca.Nu-si dau seama dar tot ei vor pierde.Telespectatorii nu vor mai vota,nu vor mai urmarii emisiunea care a ajuns de tot rasul.Vrem corectitudine din partea dumneavoastra domnilor!
Ema

#18

2011-11-26 22:39

Intr-adevar, cum spunea cineva mai sus, Catalin Dumitru e producatorul.. si ghici cum o cheama pe Andreea noastra ? Andreea Elena Dumitru paaam paaaam :)) Deci.. nu stiu sigur cate persoane sunt "infiltrate", dar din cate am citit, am auzit, m-am documentat, Andreea si Catalin sunt cele mai dubioase.. Andreea e sigur de-a lor.. dar si Catalin are ceva acolo. Sa va explic si de ce: Va mai amintiti ca intr-o emisiune a fost intrebat daca e actor sau ceva de genul acesta ? El a raspuns categoric ca nu, ca a fost figurant cand era copil dar nimic mai mult, si aici s-a abandonat subiectul. Ma intreb eu acum.. de ce nu s-a insistat ? De ce o productie attaaaaaat de "serioasa" i-a permis lui Catalin sa minta telespectatorii, fara a-l trage la raspundere sau macar fara a-l contrazice.. Catalin a fost la cating pentru "Narcisa salbatica" si ptr "Burlacita".. Acum puteti intelege si nemultumirea acestuia, fata de Victora$, in momentul cand acesta din urma, i se adresa cu numele intreg CATALIN MOVILEANU.. Acum va provoc pe toti, sa cautati pe google : CATALIN MOVILEANU, pentru a va convinge de cele spuse de mine, precum si ANDREEA ( ELENA ) DUMITRU, ca sa ii vedeti intreaga activitate profesionala, dar si BALAN ALEXANDRU, pentru a vedea cum se exprima lumea fata de el, cum il desciu si ce adjective i se atribuiesc.. unele nu foarte deplasate, avand in vedere ca.. de-a lungul competitiei, eu una le-am "dedus" din comportamentul si din infatisarea acestuia ( comportament necontrolat, cearcane, insomnii etc etc etc )
Ema

#19

2011-11-26 22:58

http://jba.justice.md/services.php?court=9&key=7CA0B99B-7F82-DF11-834E-00215AE0F24B&case_number=09-1-2760-240620 aici ceva interesant despre Victor
Foarte relevant e faptul ca.. video-ul de pe site-ul Antenei 1, in care aparea CATALIN, dand proba ptr rolul din NARCISA, "cannot be found.." s-o fii ratacit saracutul video.. dar oricum se vede f clar ca este vb despre el

Musafir

#20 Re:

2011-11-27 01:40

#7: - Emilian Manoila


Musafir

#21 mama marghioala

2011-11-27 09:07

cum a fost posibil sa dati voie unui psiholog cu diploma sa intre in concurs?? concurentii nu sunt obligati sa suporte acolo zi de zi un individ care, avand studii de specialitate, sa ii catalogheze, sa se joace cu nervii lor, sa ii provoace, sa ii jigneasca subliminal!! nu sunt de acord de asemenea cu prezenta andreei, actrita de ocazie!! si, daca se poate sa se pastreze constanta metoda de eliminare si scos votul de pe net, deoarece se stie clar ca persoanele care au ip dinamic voteaza in nestire pe anumiti concurenti, si astfel voturile nu pot fi contorizate si nici reale. consider ca, cine isi doreste cu adevart sa isi sustina favoritul , poate vota pe telefon si astfel chiar se stie cine , cati admiratori are!! apoi, cine nu formeaza un cuplu si nici nu da semne ca ar dori, sa fie eliminat fara nominalizare, acolo nu este statiune de odihna, premiul este f mare si trebuie meritat, acesta fiind de fapt scopul emisiunii!!
re:

#22 # 22

2011-11-27 11:01

:)))))))))) doamne ce face lipsa de activitate si plictiseala din oameni.... si cum sa fie reale voturile cand se voteaza pe ip dinamic intr-o veselie??? ca de obicei, hotul striga hotii..probabil vreun fan infocat care nu a dat suficiente voturi pe dinamic a facut mizeria asta de petitie ;)

Musafir

#23

2011-11-27 15:42

trebuiesc facute investigatii altfel asistam la o manipulare
Ema

#24 Re: # 22

2011-11-27 17:34

#22: re: - # 22

Probabil ca tu votezi cu ip dinamic din mom ce esti asa de sigur (a) pe tine.. Eu macar, "dau fata" si ma semnez cand comentez. Pentru cunostinta ta generala, te anunt ca nu am ip dinamic, si ca da.. probabil ca as vota de 10 ori daca as avea..

Si cum bine ai spus, este evident ptr toata lumea ca sistemul de votare cam lasa de dorit, tocmai asta fiind motivul pentru care am initiat aceasta petitie. E normal sa fie si oameni pro, si oameni contra, nu am o problema cu asta. Iar daca ti se pare o "mizerie de petitie".. ce cauti aici ?


Musafir

#25

2011-11-27 17:51

totul e regizatttt