Raluq operatoare pe chatul Apropo! Semneaza petitia pentru un chat mai bun!

Raluq operatoare pe chatul Apropo! Semneaza petitia pentru un chat mai bun! / Anunțuri / Sugestii pentru Raluq / Comentarii

Love Raluq
Musafir

#1

2019-09-04 05:12

am semnat pentru tine, Raluq ! sa dai afara toti haterii si obsedatii, stiu ca poti ! Raluq, forever :*:*:*

Eva Braun
Musafir

#2 Toleranta

2019-09-04 05:44

https://www.prostemcell.ro/articole-discriminare/integrare-toleranta-acceptare.html Citeste ce scrie aici, Raluq, e exact ce vorbeam noi. Sa aplici pe chat cand vei fi op! Succes, scumpa!

Ronaldo
Musafir

#3

2019-09-04 11:05

Raluq fata mea cand ajungi op sa nu uiti de noi astia de te-am votat si sa ne dai voice si stii tu, ban dupa ban la aia care se pun contra la tovarasii tai. hai, sa fi iubita si sa te vad ajunsa si mai sus. Te pupa fratele tau Ronaldo.

Marius

#4 Am semnat pentru raluq op

2019-09-04 11:49

cand erai op altfel era chatul raluq tu esti prietena cu iris fa ceva ca neam saturat de plus m si de hateri care injura continu

eu semnez pentru tine

bafta

Cicoare galbena

#5 Face-ti alegeri corecte

2019-09-04 12:13

E adevarat ca se pune mult + m dar si useri au devenit cainosi si turbati iar opi parca dorm. Melow e mai mult absenta Nonchalant nu face fata ca si el trebuie sa se apere ca la dibuit ca e cam taranache si face laba si acum spala la imagine numai iris ce mai da ban pe drept la turbati. Sa te ajute raluq iris ca cand era cu seritonina op era si corecta si lipsita de scrupul. Ralu e buna de op si va rog din suflet sa o pune-ti.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...