Andreea Marin – afară din TVR!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Andreea Marin – afară din TVR!


Musafir

#776

2016-07-08 19:43

Detest prostia omenească si oamenii ce nu iubesc animale , cred că dacă nu iubești si respecți animale nu ai nici pt oameni doar pretinzi !

Musafir

#777

2016-07-08 20:11

Andreea Marin nu a avut o atitudine demnă, pentru funcția pe care o are în TVR.
Mai ales că, spune domnia sa , că este o mare iubitoare de animale.
Din comportamentul dânsei , s-a putut observa exact contrariul.

Musafir

#778

2016-07-08 20:24

pentru ca am stiut ca e o femeie falsa si fara scrupule si nu da doi bani pe publicu care o sustine

Musafir

#779

2016-07-08 22:13

Fara stressss la TVR !!!! Vreau sa vad pe sticla
fete zambitoare, nu masti care pozeaza in "zane", dar care genereaza conflicte interumane si care devin razboinice impotriva unor biete animale .
A simtit madam Marin pericolul a nu nu mai fi vedeta TVR si a iesit pe posturi pentru a-si salva imaginea?? Paaai, sa simta si ea frica pe care a generat-o, ce semeni cam aia culegi.
Apropo' unul dintre cateii fiorosi/atacatori nu are un ochi si tremura ca varga cand a fost recuperat din adapostul public.
Rusine, Marine!!!!!





Musafir

#780

2016-07-09 05:56

De ce noi muritorii de rand ne credem mai presus de Dumnezeu?
Cum puteti fi fericiti si va puteti distra cand mii de animale mor de mana omului, cand sunt chinuite? Ati golit Bucurestiul de caini, ati inchis aerisirile subsolurilor blocurilor cu plase ca sa nu intre pisicile. Iarna unde pot trai acestea? In copaci ca pasarile? Atata scoala aveti? S-au inmultit sobolanii; si-au facut galerii in fata scarilor!!! Treziti-va la realitate! Inumanilor. Ce vorbiti de civilizatie cand sunt semeni de-ai nostri care dorm langa imobilele voastre in paturi insalubre si care nu au ce manca! Este un tablou sinistru! Cu ce va incalzeste faptul ca aveti borduri roz si mult asfalt? Si individa asta care nu stiu cine se crede - a venit din Moldova sa ne dea noua bucurestenilor lectii de viata! Du-te fata la tine acasa si lasa-ne cu rautatea ta! Am crescut de copil cu caini in jurul blocului, nu m-a muscat niciodata niciunul. Si presa are marea ei vina ca a incurajat foarte mult lipsa de omenie - scenariul Ionut! Prostii! Care mama vine la televizor si nu varsa o lacrima ca sa stranga cativa lipsiti de suflet si sa strige slogane impotriva cainilor? Duceti-va de unde ati venit si creati-va cartiere izolate cu ziduri gigante si traiti cum vreti voi! Nu ne bagati pe toti in aceiasi oala!!!!!!!

Musafir

#781

2016-07-09 06:55

Un om fals de cand sa nascut ,a stiut bine sa-si acopere cealalta față de viperã, pana acum...de aia o mai bãtea Bănică , stia el...era de nesuportat...nu imi vine sa cred la cum era ea de bună offff


Musafir

#782

2016-07-09 07:26

Deoarece si animalele sunt suflete si nu au nici o vina ca noi suntem fara mila fata de ele

Musafir

#783

2016-07-09 08:04

Pentru dreptul animalelor la replica! chiar daca unii susțin ca drepturile presupun si obligații , da,, dar din partea oamenilor nici-decum din partea animăluțelor nevinovate care sunt aruncate pe străzi de către oamenii ce ar trebui sa-si asume obligațiile! In concluzie nu sunt de acord cu modul in care sunt tratate aceste suflete nevinovate,care si da a ataca ,ataca tot din cauza oamenilor!!!

Musafir

#784

2016-07-09 08:40

O ipocrita, o cotoroanta!

Musafir

#785

2016-07-09 10:25

Atat ar trebui sa scrie pe CV-ul ei: "O CURVA"

Musafir

#786

2016-07-09 18:43

Urasc oamenii falsi si "vedetele de carton"!

Musafir

#787

2016-07-09 18:55

Țăranca ideală , parvenită-n Capitală ...

Musafir

#788

2016-07-09 19:43

Din dragoste pt animalute.Si ele au un suflet si o inima exact ca si noi oamenii

Musafir

#789

2016-07-09 20:38

O astfel de persoanä nu poate fi plătitä din contribuția mea..., cei ce faceți asta v-ați propus probabil să ne exterminați pe noi, iubitorii de animale... , sunt revoltată că în țara asta sunt "tapată" forțat de taxe pentru care nu mi se oferă nimic..., cu alte cuvinte eu nu contez... doar banii mei, NU ESTE NORMAL !!!! :( Ruşine România pentru nedreptatea la care ne supui !!! :( Doar o bombă atomică mai poate pune lucrurile la punct aici...., nu mai am aşteptări..., trăiesc doar nefericirea de a mă fi născut aici .... :((((

Musafir

#790

2016-07-10 08:35

Andreea nu este o persoana pe care copii nostrii sa o vada la televizor .Ei trebuie invatati sa iubeasca animalele nu sa le omoare.


Musafir

#791

2016-07-11 07:57

D -na Marin nu trebuie sa uite,ca orice creatie a lui Dumnezeu trebuie protejata! Daca ar fi luat un saculet cu mancare acele bete animalute ar fi dat recunoscatoare din codita....Sunt dezamagita de aceasta dedublata ZINA !

Musafir

#792

2016-07-11 12:13

Ororile fata de animale,care au ca izvor ignoranta si doar ignoranta,trebuie sa dispara in aceasta tara. Romania trebuie sa se civilizeze si ea pt. a nu ne mai face sa iesim cu capul plecat in lume.

Musafir

#793

2016-07-11 22:24

ASEMENEA FIINTA AR TREBUI ACTIONATA IN INSTANTA, PTR CA DEJA NE PRODUCE TRAUME IN PLUS!!! NU SUFERIM DESTUL SI ASA PTR SUFERINTA ANIMALELOR DIN TARA ASTA??DAUNELE MORALE SI CHIAR MEDICALE , CINE LE PLATESTE PTR SUFERINTA NOASTRA SI A COPIILOR NOSTRI CARE IUBESC ANIMALELE???INDIVIDA ASTA CARE S-A TRANSFORMAT DIN "ZANA" IN BESTIE, TRANSFORMA UN CONFLICT PERSONAL IN DAZBOI NATIONAL!!!

 


Musafir

#794

2016-07-11 23:19

sa nu o mai vedem NICIODATA pe aceasta prefacuta..falsa..ipocrita...nesuferita..inutila " zînà" ràsuflatà ...

Musafir

#795

2016-07-11 23:38

Nu agreez persoanele care nu au respect fata de animale.

Musafir

#796

2016-07-12 06:37

Deoarece m-am saturat ca toate legile in Romania sa fie facute sub presiunea unor simpli oameni care nu au suflet si care trimit animalele la "adapost"-adica moarte sigura. Vedeti si dumneavoastra toate stirile pe care le furnizeaza media in legatura cu acest lucru. Si nu se gandeste ca are o fetita. Si ca vor veni perioade grele in familie. Nimeni nu scapa de boala. O sa vada ea!!!!!!!!!!!!!!

Musafir

#797

2016-07-14 13:02

sunt satul de lipitorile de la tvr sa intre la privat daca e asa de buna

Musafir

#798

2016-07-15 08:15

Sa ii ia dracu pe astia care sadesc ura si suferinta !!!

Musafir

#799

2016-07-15 19:31

Cica i se mai spune si Zana, pacat ca exista asemenea persoane

Musafir

#800

2016-07-16 10:05

Sper sa se schimbe ceva .....