Andreea Marin – afară din TVR!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Andreea Marin – afară din TVR!


Musafir

#751

2016-07-07 22:20

Consider ca incidentul respectiv ne-a demonstrat ca dna. Andreea Marin, prin comportament, vocabularul suburban, amenintari, e.t.c nu face cinste institutiei pe care o reprezinta si este incompatibila cu calitate de vedeta, formator de opinie, realizator de emisiuni

Musafir

#752 Re: Re: Re: Re:

2016-07-08 04:33

#736: Irelevant - Re: Re: Re:  

 In Norvegia Fam Anghel era la puscarie pentru NEGLIJENTA! Nimicule sunteti asa disperati sa sugeti un ban si voi! 


Musafir

#753 Re: Re: Re: Re:

2016-07-08 04:35

#745: Irelevant - Re: Re: Re:  

 Cand urmaresti ceea ce spune iti dai seama de adevaratele intentii. "Citeste" printre randuri daca esti capabila, Nimicule. Visati doar procese. Sunteti niste demente nesatisfacute. Luati-va un barbat care sa va si satisfaca, nu sa stea de pampalau langa voi! Ca uite ce face lipsa de calitate


Musafir

#754

2016-07-08 05:14

Cruzime fata de bietele animale, ce exemplu ne da Dna Andreea Marin??? Rusine sa i fie! Am avut o parere buna despre ea cu ani in urma, dar omul se mai schimba, titul este sa imbatrinesti frumos!

Musafir

#755

2016-07-08 07:24

Ptr. ca m-am saturat de ''vedeta ''ASTA CARE NU MAI STIE CUM SA ATRAGA ATENTIA ASUPRA EI ,acum face pe victima !O prefacuta care incearca sa faca pe inteligenta dar creierul ei nu da deloc pe afara !!! Daca asta continua sa apara la tvr scot programul acesta din grila televizorului.

Musafir

#756

2016-07-08 08:04

Acum mi-am dat seama de cât de perfidă poate fi această ,,persoană publică,,.. NU VREAU SĂ MAI ADUCĂ MINCIUNA PE SPAŢIUL PUBLIC.

Musafir

#757

2016-07-08 08:18

De ce faptul ca pe andreea Marin au latrat-o niste caini pe drum face obiectul stirilor tv? Pentru ce trebuie sa inghitim toate mizeriile unor pseudo-vedete?
Urmand aceasta logica, ar trebui sa apara la stiri si sa invadeze spatiul public si faptul ca aceasta curva parvenita merge la toaleta.

Musafir

#758 Re:

2016-07-08 08:41

#757: -  

 cum de ce? pai nu ati vazut? au si aparut hingherii sa faca afaceri cu primariile din Ilfov. era clar ca asta se urmarea cu acest "scandal". a fost o facatura ieftina pentru a sustine afacerile hingherilor si primarilor corupti!

Irelevant razand copios

#759 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-08 09:09

#753: - Re: Re: Re: Re:  

 Femeie nebuna, nu-ti mai proiecta frustrarile pe mine ca nu sunt tu ;) De la subiectul de dovezi si Andreea Marin ajunsasi la femei nesatisfacute de barbati. NU mai da reply pana nu-ti dai seama cat de penibila esti, spurcata mica, dar daca continui cu aceste frustrari, mars pe centura ca vad ca acolo trage gandirea ta.

 


Musafir

#760

2016-07-08 11:26

Pentru ca sunt de acord cu cele cerute in ea..

Musafir

#761

2016-07-08 11:55

ATATA TIMP CAT PLATESC ABONAMENTPENTRU TVR SI Radio LUNAR,NU MAI DORESC SA O VAD PE ACEASTA ZANA DE CACAO,CARE ISI CHINUIE CATALUL TINANDU-L IN ZAPADA,IAR EL PLANGAND DE FRIG,CONSIDER CA SI BANI MEI AU FOST FOLOSITI PENTRU O ASEMENEA CREATURA REA,NU MAI SPUN CA ISI DORESTE SA OMOARE CAINI,IN LOC SA STEA DE VORBA IN MOD CIVILIZA CU STAPANI ACELOR CAINI,SA LE ATRAGA ATENTIA EA ISI DA ARAMA PE FATA DE MAHALAGIOAICA SI CRIMINALA.DORESC SA I ADOPT PE CATELUSIL AMARAT PE CARE ACEASTA INDIVIDA IL CHINUIESTE.SA ISI FIE RUSINE,DACA O AI ANDREEA MARIN !

Musafir

#762

2016-07-08 14:24

Pt ca merita data afara din tv o asemenea fandosita falsa,si pt ca iubim cainii (animalele) ...o ipocrita ,,zana" ca ea !!!


Musafir

#763

2016-07-08 14:26

Tipa este super falsa. Imi pare rau ca unii oameni realizeaza asta deabia acum sau nici macar acum!

Musafir

#764

2016-07-08 14:57

Adevărata față se arată la nervi!

Musafir

#765

2016-07-08 14:59

Am semnat aceasta petitie din cauza falsitatii si rautatii doamnei Marin.

Musafir

#766

2016-07-08 15:04

Atitudine inacceptabila fata de necuvântătoare !

Musafir

#767

2016-07-08 15:06

Pentru ca a premeditat,a aranjat"atacul" Daca dorea sa ajute animalele care nu au nici o vina,avea putere mediatica sa gaseasca solutii,sa atentioneze ,sa cheme alaturi oameni care pot lua decizii,care pot ajuta,pt a rezolva,in sfarsit chinul animalelor de pe strada si a face ca oamenii sa fie in siguranta pe strada( dpdv animalute)n M-a deranjat intotdeauna ipocrizia Dna A Marin este un suflet trist,neimplinit,mereu poarta o masca, vrea sa para asa cumnu este In primul rand pt dansa nu este bine Ce gandim,simtim,facem,vorbim,trebuie sa fie in concordanta Un om cu pace sufleteasca nu procedeaza ca dansa Daca isi folosea toata puterea,cunostintelept a rezolva problemaanimalelor fara stapan,era jos palaria ,asa cum a procedat,NU! Parerea mea

Musafir

#768

2016-07-08 15:15

Dorim oameni de televiziuni cu comportament civilizat, indiferent daca sunt pe platou sau în afara acestuia, dorim oameni de televiziune care sa aiba atitutini civilizate, cu un limbaj demn de pregatirea lor, unii sunt jurnalisti, dorim sa nu mai asistam la circuri si bâlciuri mediatice cu un limbaj pestrit, aproape suburban si mai ales , nu mai dorim ca tocmai unii dintre acestia, cum este cazul din pacate, al Andreei Marin, sa incite la ura împotriva maidanezilor si asta prin intermediul mass-media, iubitorii de animale nu pot accepta o asemenea palma.

Musafir

#769

2016-07-08 16:41

O persoana care pretinde ca nu cunoaste canicidul din Romania si este total lipsita de afectiune si intelegere fata de aceste animale nevinovate, care nu din cauza lor au ajuns pe strada, nu are ce cauta in televiziunea publica, platita din banii nostri.

Musafir

#770

2016-07-08 16:44

Am vazut ca o apara prietenii "de ce sa faca puscarie pt ca a spus ceva la nervi". De fapt, nu este doar vorba de cuvinte spuse la nervi, sunt amenintari cu comiterea unor infractiuni, plus ca femeia a INTREPRINS niste chestii.. si-a CUMPARAT arme, cum ea singura recunoaste. Si tot ea recunoaste ca de fapt acei caini nu au atacat-o, spunand "ma doare-n cur de garantia ta, daca (ar) ataca maine un copil?" SUNTEM SATUI de pedepse cu moartea date animalelor pe principiul "DACA" si cu parca...


Musafir

#771

2016-07-08 17:00

Andreea MArin ar trebui sa dea un exemplu pozitiv cand vine vorba de animale si sa lupte pentru ele nu " cu ele " (impotriva lor)

Musafir

#772

2016-07-08 17:00

Atata timp cat aceasta persoana are asemenea caracter infect.... nu are ce cauta in spatiul public.
Nu o consider nici macar o diva.... dar-mi-te un exemplu de urmat... AFATA DE LA TVR...

Musafir

#773

2016-07-08 18:26

Nu faci rau la necuvantatoare!

Musafir

#774

2016-07-08 18:32

Nu platim taxe radio si tv sa vad acesti oameni cum ne strica buna dispozitie
Constanteanul

#775

2016-07-08 18:47

DA DA SA SEMNAM PETITIA DA PT NORMALITATE HAI SA NE CONFORMAM REFERENDUMULUI CARE SPUNE 300 DE PARLAMENTARI.POSIBIL UNI SA ACTIVEZE IN PRIVAT DUPA REPREZENTATIVITATE ZERO,BALARI DE 4ANI.POSIBIL DIN TOAMNA SA II FI PLACUT SI SA MAI DOREASCA VOT DEH...INCREDERE.CONSTANTENI IS LECUITI SI SI SATUUUUI MAXIM.PARASUTAT SUSTINUT IMPUS FACATOR DE NIMIC.SINGUR MAXIMA PIERDERE PT POLITICA :-)