Andreea Marin – afară din TVR!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Andreea Marin – afară din TVR!


Musafir

#651 Re: Re:

2016-07-06 07:05

#649: vvv - Re:  

 nu a fost atacata. a recunoscut ca planuia de o luna. ba mai mult, vecinii spun ca intra pe strazile pe care se jucau copiii cu masina cu 60 km/ora si de aici a aparut ura ei fata de cainii acestora, pentru ca s-au luat vecinii de ea. culmea, presa de cacat nu se duce la vecini sa afle adevarul. ce conteaza adevarul cand minciuna e mai placuta urechilor lor? nu va mai uitati la posturile tv romanesti. sunt pline de minciuni si manipulari.


Musafir

#652

2016-07-06 07:05

Sunteti niste mincinosi!

Inca nu am semnat nici o petitie , dar constat cu stupoare ca semnatura mea se valideaza doar pentru ca am accesat link-ul din e-mail, unde se specifica posibilitatea de a nu semna ceea ce cereti. Eu am vrut doar sa vad de ce va inversunati atat de tare pe fata asta, care poate o fi mai fricoasa, sau o avea experiente neplacute din copilarie. Pentru asta vreti sa fie data afara din TVR? Nu cumva cineva e agasat de succesul ei in viata? Eu habar n-am de ceea ce mai face ea in televiziune, si la TVR ma uit rarisim. Eu nu semnez asa ceva. Nu vreau sa-si piarda nimeni jobul din cauza mea!
Andreina Nuca ( acum am semnat ce am scris)


Musafir

#653

2016-07-06 07:10

Nu pot fi de acord cu un asemenea comportament deviant, as putea zice, din partea unei persoane publice care se mai si doreste a fi un model pentru romani. Aceasta femeie m-a dezamagit profund si nu sunt de acord ca ea sa mai fie platita din banii mei. Va rog sa ii reziliati contractul cu institutia Dvs. cat mai repede.

Musafir

#654 Re:

2016-07-06 07:11

#652: -  

 succes? care succes? asta e o frustrata! un om normal, de succes nu ar fi facut asa ceva. stai linistita, a pierdut orice sansa de a mai fi zana romanilor din clipa in care a instigat la omor si a amenintat cu moartea niste fiinte a caror singura vina e ca au fost abandonati de niste dobitoci. 70% dintre romani sunt impotriva uciderii cainilor, sa nu uitam acest aspect. 20% sunt dezinteresate, iar 10% sunt pro ucidere. dar cei 10% sunt indivizi lipsiti de empatie care pot ucide la fel de usor si un om. conform studiilor FBI cei care ucid, maltrateaza animalele reprezinta un pericol social. noi nu avem FBI, avem politia romana care nu e in stare de nimic, dar sa faca studii de specialitate

Popor incult

#655 Inconstienta e in floare

2016-07-06 07:18

Mai trebuie sa fie inca un caz cu vreun copil sfasiat de caini..  ati uitat cam repede..

Cand ar vrea cineva pe strada sa va ia la bataie, ar trebui sa-i lasati, ca doar cine stie ce "suflet" bun are, precum cainii vagabonzi, doar ca poate sunt si ei nemancati de cateva zile si deh..

In ce priveste exprimarea, cu totii sunteti niste ipocriti perfizi. Ar trebui sa va inregistrati putin dupa ce sunteti atacati de vreo 3 caini sa vedeti ce vocabular detineti.. sau poate cine stie, aveti vorbe de duh ca va e drag de ei si le dati o mana sau un picior si plecati fericit acasa.


Musafir

#656

2016-07-06 07:24

Să-și cumpere o tricicletă băbăciunea aia de andreea marin


Musafir

#657

2016-07-06 07:26

Mi se pare inadmisibil să continuăm să condamnam câini pentru lipsa noastră de umanitate.Noi suntem vinovați, de tot si de toate!

Musafir

#658

2016-07-06 07:36

Nu e normal ca din contributiile noastre sa fie platit,un asemenea specimen. In plus, e o adevarata manie impotriva cainilor fara stapan, desi s-a dovedit stiintific ca se moare din cauza cainilor de lupta si raselor agresive (cazul Ionut) insa.. tot din bani publici se platesc daunele

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2016-07-06 07:38



Musafir

#660

2016-07-06 07:39

ma intreb, cum poate "zina cea buna a surprizelor" sa omoare niste biete suflete nevinovate care sunt pe strada fara voia lor, acum se vede adevarata fata a acestei femei

Musafir

#661

2016-07-06 07:43

am semnat petitia deoarece Ego-ul gonflat al Andreei Marin al devenit insuportabil, deoarece afiseaza o aroganta ce nu poate fi camuflata, deoarece are o parere despre sine care nu are nicio legatura cu realitatea.

Musafir

#662

2016-07-06 07:43

televiziunea trebuie sa fie o institutie de exemplu.rusine ca o asemenea persoana ca A.Marin sa faca parte din ea .Si ironie mare sa sustie emisiunea"pretuieste Viata".Pentru suspiciune de posesie de arma, pentru folosirea ei fara discernamint, animal cruelty, vorbe grave de jignire,limbaj maidanez.Trebuie solicitata la audieri si IESIREA IMEDIATA DIN POST.Nu ciinii sint maidanezi ci ea.si ma bazez pe fapte cind spun asta.

Musafir

#663

2016-07-06 07:56

Felicitari Kanal D pentru toate reportajele facute spre binele animalelor! Va multumesc din suflet pentru omenie, sunteti glasul celor ce nu pot vorbi, sunteti strigatul animalelor chinuite, va apreciez enorm pentru asta. Iubitorii de animale, cei ce iubesc cu adevarat viata va multumesc pentru tot ce faceti.

Musafir

#664

2016-07-06 07:57

Pentru ca acest subspecimen sa dispara din peisajul asa-zisului showbiz romanesc si, in primul rind, sa fie pedepsit/a asa cum merita.

Musafir

#665

2016-07-06 08:11

Nu suport falsitatea ei.

Musafir

#666 Re: Inconstienta e in floare

2016-07-06 08:24

#655: Popor incult - Inconstienta e in floare 

 Citeste rechizitoriul cazului Ionut si de acolo vei afla ca doi copii nesupravegheati au intrat pe un teren privat PAZIT DE CAINI, la aproape 1 km de parc! Cainii erau cu stapan, nu maidanezi, iar cei doi copii au patruns in mod ilegal pe acel teren privat pt ca erau neglijati de bunica. Nu mai mancat rahat ca o sa va inecati cu el!


Musafir

#667

2016-07-06 08:32

I s-a urcat prea mult faima la cap,are un comportament neadecvat,iar in relatiile personale e de toata jena! Nu poate constitui un exemplu pentru nimeni.
Irelevant

#668 Re: Re:

2016-07-06 08:47

#643: - Re:  

 Ma bucur ca citesti doar cateva propozitii. Nu ma inyereseaza ce ai de zis daca doar atat ai inteles fiindca e clar ca nu esti o persoana care sa cunosca dezbaterea si argumentarea.

Cel care spune ca filmatul pe spatiu public e permis. Da , e permis fara autoportret si in loc sa fii prostul din curtea scolii, mai bine ai fi atent cati-am dat articole din lege direct. La fel cum informeaza-te ce e un spatiu public si ce e un autoportret ca vad ca termenii din lege sunt grei, domne. Deci filmatul unei persoane este interzis chit ca esti sau nu in spatiu public iar redistribuirea e tot interzisa daca n-ai consimtamantul ei. Nu-ti convine, fii dobitoc si du-te si incearca sa schimbi legea oficiala, dar nu ne mai aburi pe noi cu ineptiile incapacitatii creierului tau.


Musafir

#669

2016-07-06 09:01

poate fi orice, numai zana NU!

Musafir

#670

2016-07-06 09:10

Desi imi era simpatica pentru emisiunile care facea, intodeauna am avut senzatia ca este cu nasul pe sus si ca aparenta inseala! Persoanele care urasc animalele sunt joasnice si nu merita respectul Celor Din jur, Din partea mea alungati aceasta prefacuta cu suturi Din tvr.

Musafir

#671

2016-07-06 10:04

nu-mi plac oamenii belicosi, falsi, neempatici...vai de capul cateilor cu astfel de oameni...

Musafir

#672

2016-07-06 10:05

Eu ca si cetatean roman platitor de ''buna voie'' de taxe si impozite VREAU altceva: DESFIINTAREA tvr (''libera'') pt. care au murit suflete nevinovate in 1989 atunci cand au fost chemati sa o apere cand ei emiteau si coordonau ''revolutia'' chiar si pe intuneric. PUNCT.

Musafir

#673

2016-07-06 10:07

Romania, tara de imbecili violenti. Sau a dat patriotismul peste voi? Adevaratele javre sunt cele ca madam Marin. Mi-e mila de prostovanul ala de turc care-si pierde vremea cu o mizerie ca ea. Dar se va trezi si el odata si odata....


Musafir

#674 Re: Re: Inconstienta e in floare

2016-07-06 10:14

#666: - Re: Inconstienta e in floare 

 "Ionut" nici nu a existat. Are cineva curaj sa dea cripta la o parte sa vada ce se afla acolo? Totul a fost o mascarada sinistra initiata de familia de tigani Anghel cu sprijin puternic de sus, precum se stie, si, mai devreme sau mai tirziu, toti cei care au avut ceva de impartit cu animalele, vor plati. Si ei, si nepretuitii lor plozi. Bine-ati venit in Romanistan, acolo unde violenta conjugala este la ea acasa, abuzul - sub orice forma - asupra copiiilor si animalelor este chiar incurajat, unde institutiile statului freaca menta in stil mare, "Garcea" vine, constata si pleaca, unde retarzii au ales in fruntea statului un samsar de copii si case, iar acum dau din colt in colt ca le e rusine pe cine-au votat. Si lista poate continua la nesfirsit. Din pacate.


Musafir

#675 Re:

2016-07-06 10:15

#652: -  

 Andreina, du-te sa iti iei pastilele! Cu respect, Romania!