descalificarea concurentului Aurel

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția descalificarea concurentului Aurel


Musafir

#1

2016-02-16 17:35

Sper ca Aiurel sa zboare,a facut atat de multe.Si-a dorit sa plece ,ok am inteles dupa 3 zile si-a dorit sa ramana ok,a jignit-o pe iubita-sa (si aia o desteapta a acceptat) dupa un timp a ''batut-o'' (hihi,din prea multa iubire) citez din gagica-sa iar ce mi-a spus capac a fost faza aceea cand l-a amenintat pe Florin,dupa a inceputr sa ne jigneasca pe noi SUSTINATORII

STOP !!!

Musafir

#2

2016-02-16 17:44

trebuia scos demult afara din casa sobolanul asta imputit,,e violent cu femeile si un huligan ,,Manuel din cauza lui a sarit gardul !!!!

Musafir

#3

2016-02-16 17:53

Nu pot suporta nedreptatea mai ales cand iti tipa in fata sa iei atitudine ca poate macar atunci se face ceva. Dar daca nici atunci nu se intampla nimic, inseamna ca traim doar ca sa traim, ca niste zombii. Daca Marius a vorbit atat de rau cand era beat, atunci aiurelul de Aurel care era constient si nebaut, ce a facut ? A injurat si jignit sustinatorii lui Florin. De ce ? Pentru ca nu poate sa dea in el direct. Jalnic. Penibil. Rusine nu se merita sa-i zic ca nu stie ce-i aia.


Musafir

#4

2016-02-16 18:49

Este un concurent irascibil ,a folosit si el de foarte multe ori expresii vulgare si este un om agresv verbal.

Musafir

#5 #5

2016-02-16 19:32

sper sa luati masuri in legatura cu Aurelz este mult prea nesimtit si ia peste picior pe toata lumea. Nu stie sa spuna doua cuvinte legate si cu un sens!


Musafir

#6

2016-02-16 19:35

Nu mi se pare cinstit ca numai Marius sa plateasca pt cuvintele indecente ..daca sunteti fair domnilor din STAF...corect ar fi ca si AUREL sa fie pedepsit pt cuvintele vulgare si injuraturile adresate atat sustinatorilor cat si stafului si ..de mai multe ori...el de ce nu e pedepsit , pt ca e concurent vechi sau are cuplu ????..Fiti drepti pana la capat.

Musafir

#7

2016-02-16 19:38

Buna ziua! Nu mi se pare deloc corect ceea ce se intampla in aceasta emisiune. Este josnic. Aurel ar trebui dat spre eliminare, nu Marius! Pe bune? Aurel a agresato pe Valentina fizic cat si verbal! Nu se face asa ceva cu o femeie. Ps:daca accepta nu are decat:)! Aurel este cel care trebuia sa primeasca aceasta pedeapsa! Sustinatoare FLORIN!

Musafir

#8

2016-02-16 19:43

Votez aceasta petitie nu mi-se pare corect ca Marius sa fie propus spre eliminare el a zis niste cuvinte la bautura nu e neaparat o scuza..Dar Aurel merita sa fie cel putin propus spre eliminare daca nu eliminat a jignit sustinatorii la amenintat pe Florin e un tip agresiv pana si la adresa ,,iubitei".Vrem dreptate

Musafir

#9

2016-02-16 19:48

Nu este corect pt marius sa il propuna la eliminare iar pe cel ce a gresit de mai multe ori sa il tina in competitie aurel merita eliminarea de mult dar cum turcii nu sunt corectii si tin toti analdabetii si toti prosti ei cred ca vor face reiting.nu gresesc.primesc numai critici si face zcarba publicului sa se mai uite si o sa piarda mult

Musafir

#10

2016-02-16 19:58

A incalcat regula 25, a jignit telespectatorii si nu o singura data, e impulsiv, obraznic si agresiv.

Musafir

#11

2016-02-16 20:26

Sper sa se sesiseze stafful si sa i/a in considerare cerintele noastre si anume sa faca ceea ce este corect,adica sa fie propus si Aurel si chiar si Valentina in cursa de eliminare,desi eu cred ca ar trebui descalificati pentru Reluga 25 incalcata chiar daca ei nu recunosc noi nu sintem prosti sa ne duca cu zaharelul ca statea in dosul usii si o astepta sa iasa,ca sa nu mai zic ca ne/a injurat ,eu una chiar sint revoltata fiind sustinatoarea lui Florin,cu ce drept ma injura,ce i/am facut idiotului,sa mearga acasa sa mai invete bunele maniere badaranul dracului,iar proasta aia de Valentina daca ii suporta toate magariile n/are decit,asta inseamna ca nu are demnitate de femeie in ea,,isi merita soarta''..as mai avea multe de zis la adresa lui dar nu are rost,ceea ce imi doresc este sa nu il mai vad in emisiune,iar in incheiere as dori sa mai zic ca doresc ca Marius si chiar am votat si o sa mai votez pina Simbata sa ramina pentru ca eu cred ca nu a gresit asa mult fata de Aurel,se vede clar ca este o razbunare la adresa lui Florin ei doi fiind prieteni,si asa au gasit cei de la mpfm sa se razbune,dar vreau sa le zic ca este o vorba din popor'' Razbunarea este arma prostului''si intr/o zi totul se va intoarce impotriva lor!


Musafir

#12

2016-02-16 21:10

Marius nu merita sa intre in cursa spre eliminare,Aurel este obraznic,agresiv,etc.....eliminareaaaaa


Musafir

#13

2016-02-16 22:23

Aiurel merita sa fie dat afara.Vorbeste urat,injura ne ia peste picior se vede ca nu are cei 7 ani de acasa.AFARA CU EL

Musafir

#14

2016-02-16 22:27

Am semnat pentru ca asa si trebuie afara cu cei care nu respecta ceea ce trebuie ! Nu cred ca Aurel a reactionat corect la adresa lui Florin si sustinatorilor acestuia

Musafir

#15

2016-02-16 23:11

Staful il tine in brațe pe Aurel si pe cerșetoarea lui, cea care in seara asta se vaita ca nuuuu are fuste colorate si ei nu i se trimite pachet. Pai ai surori, un balsam si un șampon sunt greu de luat? Acasă nu te îmbrăcai cu haine? Nu ți le poate trimite cineva pe cele vechi? Întrebări retorice, sigur, dar pomana pe care o cer ăștia zilnic ma face sa vomit! Ea cere boarfe si el voturi ( ii spunea Aurel "Vino acum sa mulțumești pentru inel!!! Acum AM ZIS!!") la 5 min după ce a cerut-o de soție! Doi scârboși pomanagii!! La munca, nu la întins mana, copii tineri, in fata a milioane de oameni care nu au ce mânca!! Huaaaaa!

Musafir

#16

2016-02-17 00:00

Ptr ca ca Aurel a jignit toti sustinatorii lui Florin intr-un mod foarte urat ,,,,Cel mai nesimtit si taraa concurent !

Musafir

#17

2016-02-17 00:50

Sa iasa afara!!! Altii au gresit mai putin ca el si au fost pedepsiti, daca nu se poate abtine sa iasa afara sa-si faca placerile, Valentina e o fata oarba, nu vede ce tine langa ea, un barbat agresiv maxim!

Musafir

#18

2016-02-17 03:38

AM SA TRIMIT ACEST VIDEO DACA E NEVOIE SA FIE DAT IN EMISIUNE, IAR AUREL SA FIE TRIMIS IN CURSA SPRE ELIMINARE. http://m.youtube.com/watch?v=8bTYnOnrDsk

Musafir

#19

2016-02-17 03:43

Aurel a jicnit cu buna stiinta de multe ori sustinatorii,a agresat fizic si verbal deci trebuiau luate masuri mai de mult de staf..cred ca el nu trebuie favorizat

Musafir

#20

2016-02-17 04:55

PENTRU CA ASEMENEA PERSOANE CU UN CARACTER ATAT DE JOSNIC NU ARE CE CAUTA INTR-UN SHOW VIZIONAT DE ATATI COPII SI ADOLESCENTI ...

Musafir

#21

2016-02-17 05:24

Ptr k aurel sa fie descalificat ptr comportamentul lui fata de concurenti si fata de noi telespectatori

Musafir

#22

2016-02-17 05:41

Aurel s a purtat de nenumarate ori necivilizat,dar treaba cu bruscarea Valentinei a pus capac pentru mine.De Marius nu imi place,este foarte GALAGIOS si trebuie sa l suporte toti.Spune ca este HAIOS mie una nu mi se pare.

Musafir

#23

2016-02-17 06:47

tot timpul au fost concurenti care au gresit in aceasta emisiune dar aurel a gresit mult mai mult cind l-a facut bozgor pe manolo .ce inseamna asta ?de ce nu a fost sanctionat ?aurel nu a vorbit prostii ?manolo a suferit din cauza lui .sa fie sanctionat dur .propus pentru eliminare ca are o mare sansa sa plece .


Musafir

#25

2016-02-17 16:05

Pentru încălcarea regulei 25 de către concurentul Aurel si pentru comportamentul sau agresiv atât fata de iubita sa Valentina cât si fata de concurentul Florin!