SOLICIT DEMISIA LUI IOHANNIS.CINE ISI IUBESTE TARA,VA SEMNA PETITIA!


Musafir

#226

2015-07-28 16:36

Nu doresc să ajungă dinou la putere gasca de infractori din fostul PDL, ce acum se ascund în spatele PNL-ului

Musafir

#227

2015-07-28 16:50

pentru ca acest fost primar, ajuns presedinte al tarii, nu gindeste si nu simte romaneste si mai mult de atit ,in loc sa se apropie de sufletul romanului , sa ii cunoasca nevoile , sa il ajute , isi promoveaza doar propiile interese . Defileaza  sloganul - punct si de la capat  !! similar cu cel al lui Basescu - sa traiti bine !!!dar refrenul permanent este de fapt  vreau  puterea ,partidul si guvernul meu !!!  doar ambitii si pretentii , fara nicin un iz de patriotizm .


Musafir

#228

2015-07-28 21:13

Din N + 1 motive (sper sa intelega chiar si el, cel ce pare ca gandeste cum vorbeste....doar e profesor de fizica....)

Musafir

#229

2015-07-28 21:57

pt schimbare


Musafir

#230

2015-07-28 22:00

Nu sunt de acord cu acest presedinte,care este marioneta grupurilor malefice,nu vrea binele si dezvoltarea tarii si a semenilor.Saracul de el si-a vandut sufletul satanei,pentru bani,putere,etc......Vreau un presedinte ales de popor,credincios,sincer,corect,care vrea binele si dezvoltarea tarii si a semenilor.De aceea vreau sa incurajez acest popor care a fost batjocorit,umilit,furat.....sa nu mai aplece capul raului-minciunii-urii,dezbinarii,ce SA NE UNIM CU TOTII IN RUGACIUNE,SA NE INTARIM IN CREDINTA SI SA NE RIDICAM PRIVIREA SPRE CER DE UNDE NE VA VENI TOT AJUTORUL,SALVAREA,MANTUIREA ,DEZVOLTAREA-PACEA SI PROSPERITATEA TARII.

Vreau sa va informez si sa va incurajez ca Tatal Ceresc iubeste Romania,Ardealul este Gradina Maicii Domnului si daca ne rugam cu credinta,ne unim pentru binele tarii atunci in curand va interveni intr-un mod miraculos Tatal Ceresc si ne va scapa de totii raufacatorii...

Profit de aceasta ocazie foarte importanta,sa va transmit o parte dintr-un mesaj Divin cu privire la Romania.

IN CURAND VA INTERVENI TATAL CERESC,INTR-UN MOD MIRACULOS,VA INTARI FOARTE MULTE SUFLETE IN CREDINTA SI INTELEPCIUNE,SA AIBA CURAJUL SI TARIA SA INFUNTE RAUL-MINCIUNA-DESTRAMAREA.........VOR CADEA RAND PE RAND MULTE CAPETE,NU VA MAI TOLERA NIMIC RAU.RUGATI-*VA,INTARITI-VA IN CREDINTA SI LUPTATI IMPOTRIVA NEDREPTATII.NU VA MAI APLECATI CAPUL RAULUI,FITI CURAJOSI,DREPTI  SI VETI REUSI SA INVINGETI SI SA CONDUCEM TARA SI LOCUITORII EI,SPRE BINE-PACE-DEZVOLTARE.

IN CURAND VA CADEA UN LIDER FOARTE IMPORTANT A GRUPURILOR MALEFICE SI ATUNCI SE VA CREEA PANICA IN JURUL LOR SI DEZORIENTATI VOR CEDA SI MULTI VOR FUGI DIN TARA DE FRICA....SI NICI NU SE VOR MAI INTOARCE.

Poate o sa postez tot mesajul,momentan atat....m-am consultat si  cu un vazator de duh si mi-a confirmat ca este adevarat.

AVETI CREDINTA-RUGATI-VA SI VOM REUSI,SA NU VA FIE FRICA DE CEL RAU,Romania este o tara binecuvantata,are unul din cei mai puternici Ingeri protectori,sa cerem ajutorul ingerilor,sa lege toti demonii din tara si ne vor asculta si ajuta.
Doar prin credinta,si cu ajutorul Bunului Dumnezeu,a Ingerilor,Isus.Romania va deveni ceea ce este si va fi Gradina Maicii Domnului si va curata gradina de tot raul si va zdrobi capul sarpelui.

NU VA FIE FRICA,SATANA ESTE PUTERNIC,DAR DACA NE RUGAM CU CREDINTA,SA NU UITAM CA DUMNEZEU ESTE ATOTPUTERNIC! DOAMNE AJUTA-NE!


Musafir

#231

2015-07-28 22:30

Iohanis nu e un român adevărat şi nu ţine la adevăratele valori ale ţării

Musafir

#232

2015-07-29 08:26

pentru un viitor mai bun

Musafir

#233

2015-07-29 08:29

În primul rând, recunosc, cu adâncă umilință, că am votat CU KLAUS WERNER IOHANNIS gândindu-mă că prea multă putere în mâinile baronimii pesediste ar dăuna grav și pe termen lung Țării. Doresc DEMISIA celui pe care l-am votat cu bună credință datorită egoismului și rapacității acestuia vizavi de finanțele României pe care le-ar vrea aruncate în aer numai pentru beneficiul propriu. Consider ca absolut inacceptabilă frecvența vizitelor externe pe care cuplul Iohannis le exercită, fără niciun beneficiu major și vizibil pentru noi, cei din masa mare a poporului român!

Musafir

#234

2015-07-29 16:22

vreau ca presdintele tari romanesti sa fie in primul rand un roman acest tigan nemtesc,,,in primul rand e un analfabet in politica ..ne face de rasul lumi cu urata lui pe und merge...si apoi merge pe bani nostri...nici un presedinte care sa perindat di 89 incoace nu sia dus muierea la cotroceni numai asta...Asa ca trebuie trimis acolo unde sa afla tot neamul lui.,,GERMANIA .

Musafir

#235

2015-07-29 18:17

L-am votat dar imi este scarba de aroganta lui la doleantele celor ce l-au votat...Trebuie urgent scos din fruntea romaniei acest individ,, Nu ne reprezinta pe noi ca natiune, reprezinta interesele unor mafioti care distrug acest popor

Musafir

#236

2015-07-29 20:42

N'avea asta ce cauta la Cotroceni ! Este o nulitate !!!!

Musafir

#237

2015-07-29 21:06

Am semnat pentru ca acest om a tradat Romania! Intr-o tara normala era arestat pana acum pentru deciziile luate in numele poporului roman.
Nefiind roman, nefiind ortodox, acest presedinte s-a indreptat impotriva romanilor ortodocsi. Am dovezi zdrobitoare in acest sens daca mi se asigura protectie.

Musafir

#238

2015-07-29 21:22

PENTRU CA ACEST OM, MASON DE RANG 33 ESTE MASON, ADICA SATANIST, SI NU VA LUPTA NICIODATA PENTRU ROMANIA SAU PENTRU POPORUL ROMAN. A INCEPUT DOAR CU MINCIUNI, SI CONTINUA CU DISTRUGEREA ROMANIEI.

Musafir

#239

2015-07-29 23:09

Vreau să se facă dreptate cu oamenii corupți,nu excrocherii,vă multumesc

Musafir

#240

2015-07-30 06:11

Asa cum am prevazut din perioada alegerilor binomul Ponta-Iohannis este "inteles" , ceea ce nu trebuie sa ne mire pentru ca se trag din acelasi FSN. Restul e "gargara"de doi lei. Romania va putea revenii la valorile ei numai prin inlaturarea FSN-ului si instaurarea unui Noi Ordini Institutionale adica a Miscarii NOI. AJUNGE cu nemernicia, TRADAREA SI HOTIA!

Musafir

#241

2015-07-30 08:15

CEa mai mare pacaleala a Romaniei Slugoiul neamt care il doare in cur de Romania !Demisia Tradatorule si fugi la nemtoii tai!

Musafir

#242

2015-07-30 10:24

Deoarece Iohanis nu reprezinta interesele Romaniei si ale cetatenilor!

Musafir

#243

2015-07-30 11:55

A preluat mandatul de presedinte si nu face altceva decat sa-si satisfaca dorintele pe cheltuiala poporului roman.Si-a marit salariul lui pune bete in roata s.a.m.d. in concluzie este un rau tarii noastre!
Georgeta Lukacs
Musafir

#244

2015-07-30 15:49

D-l Iohanis tulbura  linistea  poporului roman! Are o atitudine periculoasa in pozitiile incorecte fata de actualul premier,care are in spate peste 5 milioane de voturi si are rezultate pozitive!

Din  nefericire  , romanii mereu sunt supusi la scandaluri ,nu sunt  lasati sa se bucure de viata ! E destul cat au fost trasi pe sfoara  de -a lungul istoriei!  Asteptam o raza de speranta pentru linistea  noastra !

 


Musafir

#245

2015-07-30 17:37

cred ca si cei mai mari P.N.L-ISTI,regreta alegerea sa,e mai rau ca Basescu,mai rau nu se putea,am sarit din lac in...mare,SUCCES ROMANIA.

Musafir

#246

2015-07-30 18:48

Semnez pentru ca sunt roman si ceea ce face Presedintele este impotriva Romaniei.

Musafir

#247

2015-07-31 10:40

Noi l-am ales , am crezut in el , dar acum mi-am dat seama ca m-am inselat . Un parvenit caruia nu-i pasa de romanii cei multi .El iubescte luxul , huzurul si bogatia pentru el si sleata lui de hoti.

Musafir

#248

2015-07-31 20:46

Klaus Iohannis este un tip antiromânesc şi antinaţional, ne-a interzis prin lege ca să ne cinstim Eroii noştri...


Musafir

#249

2015-08-01 06:02

De ce vreti euro?

Musafir

#250 Re:

2015-08-02 11:54

#26: -