Scrisoare deschisa catre d-na moderatoare Mirela Vaida

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Scrisoare deschisa catre d-na moderatoare Mirela Vaida


Musafir

#76

2014-07-18 05:53

Sustinem un tanar cu un caracter de invidiat!!!

Musafir

#77

2014-07-18 06:22

de ce nu s au dat mesaje despre familia lui Laur a ti primit o multime,cu parintii lui Ray nu a ti semnat nici un contract,au fost invitati in emisiunii
teo

#78

2014-07-18 06:33

ma intriga tre lucruri 1-de ce s-a permis intrarea lui Laur in casa dupa ce a fost eliminat in nici o emisiune de cand s-a infiintat nu a fost permis asa ceva
2-cum a trecut doana moderatoare asa usor si sa nu mai comenteze nimic despre incidentul cu Andrei de luni cand -ia batut obrazul in direct a fost obraznic cu ea si a refuzat sa plece din emisiune 3-de ce pentru toate problemele pe care le fac cei doi Oana si Laur se rade si setrece f. usor sant cateva intrebari fara raspuns sant convinsa ca o sa se scoata -doamna-rusine pacat de emisiune a facut-o praf

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-07-18 06:46


Mihaela

#80

2014-07-18 07:06

Buna ziua dna Mirela!V-ASruga mai multa rabdare cu concurentii in mod egal!Se vede f clar cum il vreti pe Raymond afara!Sa va fie rusine pt modul in care scoateti in evidenta doar defectele unui concurent si pe altii precum Oana si Laur ii ridicati in slavi!Va dati prea pe fata!!Vrem sa se citeasca in emisiune si mesajele de sustinere nu doar cele ce va fac buzunarele cat mai groase!Din banii nostri va castigati salariul!Vrem sa reflectati asupra celor scrise de noi!Din sezonul urmator nimeni NU se va mai uita la aceasta mizerie regizata ce isi spune''emisiune matrimoniala''!!


Musafir

#81

2014-07-18 07:09

Sa plece Mirela! Un sezon nou,o moderatoare noua care sa stie ce inseamna aceasta emisiune.
laura

#82

2014-07-18 07:20

O vrem pe GABRIELA INAPOI,O vrem pe GABRIELA INAPOI,O vrem pe GABRIELA INAPOI,O vrem pe GABRIELA INAPOI ....................
Dute femeie si canta la nunti ca doar de asta esti buna . Se vede Mirelo ca nu ai copii !!!! Nici nu cred ca o sa ai vreodata... la ce rautate ai in tine .
Si mai lasa-l pe Ray in pace ca ne-am cam saturat de atitudinea ta.
Laura

#83

2014-07-18 07:23

Eu sper ca toate aceste comentarii sa le citeasca si viitorii concurenti , chiar imi este mila de ei ce o sa-i astepte ; nici nu vreau sa ma gandesc. Dar poate va fi alta moderatoare :)

Musafir

#84

2014-07-18 08:31

imi pare rau ca pentru materialele din gala va coborati conportamentul atatde jos

Musafir

#85 camelia

2014-07-18 10:35

sunteti din ce in ce mai ostili la adresa noastra,a sustinatorilor Ray si Tina,rusinicaaaaa!pe Antenaplay nu ii mai vedem deloc,de ce credeti ca platim abonament ca sa vedem pe altii?

Musafir

#86

2014-07-18 10:55

sunt de acord intr-u totul cu ce scrie in petitie.

Musafir

#87

2014-07-18 13:06

Sunt total dejamăgită de doamna moderatoare, de două săptămâni nu mă mai uit la emisiune.

Musafir

#88

2014-07-18 14:13

sa plece mirela vaida cat mai repede.

Musafir

#89

2014-07-18 14:43

Este inadmisibil un comportament atat de partinitor. Cand se adreseaza catre cuplul OL, Mirela  zambeste cu toata fata si indiferent de cat de grave sunt acuzatiile aduce de unul sau de altul... ea bagatelizeaza si trage concluzia care sa ii avantajeze. Cand vine vorba de cuplul RC amplifica situatia conflictuala, da conotatii negative cuvintelor si daca se poate ii pune pe jar si mai tare sa se certe in continuare

Musafir

#90

2014-07-18 14:54

Intrebarea mea este care concurent vi se pare normal?va spun eu nici unu de aici problema Mirelei cu ei.
adina

#91

2014-07-18 15:12

O emisiune in care concurentilor li se anihileaza personalitatea,fiind fortati, sub amenintarea unui contract, sa incaseze jigniri, umiliri, construirea in mod voit a unei imagini proaste,rupta de realitate, comform simpatiilor sau antipatiilor realizatorilor.

Musafir

#92

2014-07-19 03:46

Penibil cand un modelator se scuza ca e doar un papagal vorbitor ! A gandi este apanajul oamenilor !

Musafir

#93

2014-07-19 03:51

Fara replica la prestatia doamnei modelatoare ! poate ca se va gandi mai mult,inainte de a acuza ! vezi situatia concreta cucanapeaua incomoda, vezi cerbicia cu care ataca adevarata iubire sustinand circul de prost gust din casa ! Daca e de vina producatorul, ar fi de demnitatea ei sa atraga atentie, nu sa se dea doar o piulita in angrenaj !

Musafir

#94 Re:

2014-09-01 08:41

sebi

#95 JEGOSI ORDINARI

2015-07-31 13:19

 bai tampitilor !! cum sa va luati de femeie ptr niste simple intrebari ? terminati pe viata ,sunteti ! rusine !!! R U S I N E !!