Scrisoare deschisa catre d-na moderatoare Mirela Vaida

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Scrisoare deschisa catre d-na moderatoare Mirela Vaida


Musafir

#26

2014-07-17 16:45

mirela nu merita acel post la modul cum se comporta cu ,concurentii
camelia

#27

2014-07-17 16:51

nu esti la Capatos,Boureanu Mirela Vaida...sau poate da?

Musafir

#28 Re: marinela balanSemnatarul

2014-07-17 16:52


Musafir

#29

2014-07-17 16:53

Rusine..dna..Mirela
Verga Mihaela

#30

2014-07-17 16:53

Dna Vaida imi pare sincer rau de scara valorica scazuta pe care o detineti, dar daca nu face.ti fata ca moderatoare lasa.ti locul altcuiva...rusine pentru iesirile si izbucnirile care va caracterizeaza...sunte.ti o rusine ...
:'(

#31

2014-07-17 16:55

Eşti o ruşine mirela o mare rusine!!!!!
Cornelia Crisan
Musafir

#32

2014-07-17 17:00

Regret nespus de mult ca o Doamna atat de talentata,frumoasa,delicata fizic nu poate sa fie impartiala,nu poate sa-si stapaneasca antipatiile fata de unii concurenti,mai regret faptul ca ,coboara atat de mult nivelul acestei emisiuni cu glumele dansei,"fara perdea",cu tipetele fata de unii concurenti.Asa cum si-a cerut scuze fata de Andrei,astept sa-si ceara scuze sau macar sa incerce sa-si estompeze antipatia fata de concurentul Ray.


Musafir

#33

2014-07-17 17:01

Atitudinea fatisa,vadit ostentativa la adresa acesui cuplu este mai veche numai ca in ultima perioada a atins cote inalte. Contrasteaza flagrant cu atitudinea acesteia fata de Oana ,Laur ,Andrei .
De fapt,rolul acesteia este doar de moderator care sa se comporte impartial ,fara preferinte si preferati.
Ne ajuta sa nu ne mai trebuiasca o asemenea emisiune,sa nu mai pierdem timpul si in plus sa ne mai si enervam.

Musafir

#34

2014-07-17 17:04

NU ESTE PRIMA DATA CAND CUPLUL RAY-TINA ESTE PUS LA ZID NELASAND DREPT SA SE JUSTIFICE MODELATOAREA SPUNEA SI TOT EA RASPUNDEA PLUS CA A FACUT INVITATIE SA SE RETRAGA CA SI CUM RAY VENISE IN PROPRIETATEA SANSEI.. PENTRU O-L ISI CERE SCUZE SI PENTRU CEEA CE URMEAZA IN MATERIAL FACUT DE EI.
scorpion

#35

2014-07-17 17:13

Astept cu nerabdare,finala acestui sezon MPFM si nici sa nu mai aud de acest canal TV. Voi dragii nostrii T&R, sinteti singurul motiv, ptr. care mai vizionez aceasta emisiune. Va pup dragii mei...mult calm si multa rabdare sa va dea D-zeu.
ionelus

#36 ionela totolici

2014-07-17 17:15

Rusine Mirela ca doamna nu meriti sa.ti zic o doamnă nu se comporta asa!!!

Musafir

#37

2014-07-17 17:20

mirelo esti varza se vede clar ca tu si staful ai un singur concurent oana

Musafir

#38

2014-07-17 17:21

D-na Mirela, dumneavoastra impreuna cu organizatorii acestei emisiuni instigati la violenta, ura, cearta si agresivitate prin citirea repetata, voluntara a mesajelor rautacioase.Manipulati concurentii si opinia publica prin alegerea materialelor, taiate, trunchiate si lipite. Cum se explica ca ei in casa au o relatie destul de armonioasa, iar in emisiune devin timorati, agresivi si se simte inconfortul starii lor. Cum se face ca mai nou dupa ce i-ati tinut pe bara timp de 8-9 luni pe Mariana si Grigore,(de altfel acesta fiind motivul clasarii pe ultimile locuri ) mai nou acum pe final ii promovati zilnic. Oare au dormit 9 luni si s-au trezit acum? Eu inteleg din acest lucru ca vreti sa prefigurati si sa manipulati oamenii cum sa voteze astfel tabloul final sa fie asa cum va doriti. Nu ati fost corecti, nu sunteti si cred ca nu veti fi niciodata. Pana intr-o zi cand veti fi trasi la raspundere. Undeva se va sparge buboiul. Voi sunteti cauza, iar ei sunt doar efectul actiunilor voastre.Voi ii denigrati prin asa zisele mesaje pe care de altfel le puteti controla foarte usor. Apoi ii obligati sa stea drepti in fata mesajelor citite, sa aplece capul, sa multumeasca, sa faca plecaciuni sau sa dea raspunsuri decente sau ironice la mesaje rautacioase. Mirela tu ai putea sa faci aceste lucruri, zi de zi in conditiile in care sunt ei acolo? Iti spun eu ca nu! Esti colerica, nervoasa, epuizata si cel mai rau impartiala. Nu uita! Esti doar un moderator si nimeni nu este de neinlocuit. Concluzia: Cand cititi mesajele rautacioase sistematic, intentionat, ca sa-i denigrati atunci asteptati-va la reactii. De cateva zile va chinuiti sa-i faceti asta lui Raymond, suparati ca nu mai vrea sa dea curs certurilor, exact ceea ce va trebuie ca sa vina banuti. Si presimit ca in viitor o s-o puneti pe Constantina pe primul loc ca sa va intre si mai multi bani din partea sustinatorilor Oanei. Scuzati-mi franchetea, bine ar fi sa ma insel.
camelia

#39

2014-07-17 17:22

Boureanu mirela Vaida,de ce trebuie sa hotarasti tu pentru noi cine si ce ne place?statutul tau de moderatoare nu ar trebui sa-ti permita iesiri in decor,ar trebui sa asisti impasibila la acest show si sa lasi concurentii sa se desfasoare(doar e reality show?) si sa ne lasi pe noi,telespectatorii sa hotaram de cine ne place

Musafir

#40

2014-07-17 17:25

Semnati si voi aceasta Petitie
Georgiana Ciuperca

#41 Ray

2014-07-17 17:26

Semnati va rog toti care iii sustineti pe ray si tina

Musafir

#42

2014-07-17 17:33

Ii sustin neconditionat pe Tina si Ray, si sustin aceasta scrisoare deschisa, deoarece am observat aceleasi lucruri si eu.Din pacate nu imi permit sa-i votez decat pe internet, si rar prin sms.Sper sa fie puternici asa cum au fost si pina acum.
Sabau Mary
Musafir

#43

2014-07-17 17:45

Doamna Mirela, mi-e si greu sa va mai spun doamna. V-ati coborat singura undeva sub nivelul marii. Pacat de dvs.


Musafir

#44

2014-07-17 17:46

Si impartialitatea unui om este o virtute.
irina monalisa
Musafir

#45

2014-07-17 17:47

sa va fie rusine, ati transformat aceasta em in oda pt Poarna, doar ea conteaza, doar pe ea o promovati, n-am saturat de mizerie si circ, vrem sa vedem materiale frumoase, vrem o moderatoare impartiala, pt care sa conteze obrazul nu care sa se prostiteze in numele raitingului, schimbati cv pt ca acest format frumos se va pierde, pana acum ati fost singuri pe piatza media dar din toamna Slava Domnului vom avea alternative!


Musafir

#46

2014-07-17 18:00

Nu suntem de acord cu felul in care prezentatoarea Mirela Boureanu Vaida trateaza anumiti concurenti in speta concurentul Untu Raymond .Ex:In ziua de 15 07, in timpul emisiunii de la ora 14 ,d-na prezentatoare nu a binevoit sa dea citire nici unui mesaj de felicitare din partea sustinatorilor Ray si Tina,Zi aniversara, cand noi pe grupuri am trimis sute de asemenea mesaje.La fel s-a procedat si in emisiunea din data de 17 07,cand d-na prezentatoare inainte de a se da materialul cu momentele aniversare s-a avut grija sa i se citeasca concurentului Raymond un mesaj care sa-l faca sa-si piarda cumpatul. Oare ce urmariti stimata d-na prin atitudinea d-vs acum in prag de finala ????????

Musafir

#47

2014-07-17 18:05

Rusine dna Vaida!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
musafir

#48

2014-07-17 18:20

Mirela daca nu tropai si chiui ca la Moldova, daca esti un tip mai asezat, cu un umor subtil si intelligent nu te apreciaza sau mai bine zis te desconsidera.

Musafir

#49

2014-07-17 18:24

ar trebui ca moderatorii sa fie initiati in ceea ce inseamna a modera; nu cred ca oricine o poate face!
Mirela Vaida canta bine, ar trebui sa se tina de cantat si nu de lucruri in care nu se pricepe

Musafir

#50

2014-07-17 19:06

Rusine pentru modul cum va comportati cu Raymond si Constantina