Petitieonline.com

FCSB are dreptul de a juca in GHENCEA!

Deoarece stadionul GHENCEA  afost construit din bani publici, orice echipa de fotbal sau rugby din Romania are dreptul sa joace pe acest stadion daca plateste o chirie.

Drept urmare solicitam ca FCSB, echipa de fotbal din superliga 1 sa primeasca dreptul de a juca in GHENCEA.


Traian Rares Giurigu
Contactați autorul

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că Traian Rares Giurigu va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU

Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.
Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.
Îmi dau consimțământul pentru prelucrarea informațiilor pe care le furnizez în acest formular în următoarele scopuri:
Am cel puțin 16 ani și accept politica de confidențialitate a acestei petiții.