Petitie pentru sustinerea studiilor si examenelor in sistem online
Petitie pentru sustinerea cursurilor si examenelor online la Universitatea Spiru Haret din Bucuresti, Facultatea de Ştiinţe Economice din Bucureşti.
Consider ca siguranta noastra, a studentilor cat si a profesorilor conteaza foarte mult. Prin urmare va rog sa semnati aceasta petitie daca sunteti de acord cu continuarea studiilor in sistem de predare online asa cum a fost pana acum Sunt de parere ca sanatatea este prioritara atat pentru noi cat si pentru cei cu care luam contact: profesori, parinti, copii, etc.
Prin urmare va solicitam continuarea studiilor in sistemul online pentru anul universitar 2020-2021.
Adelina Blaj Contactați autorul petiției
Autorul acestei petiții a decis să stopeze continuarea strângerii de semnăturiAnunț de la administratorul acestui websiteAm eliminat informațiile personale ale semnatarilor.Regulamentul general al Uniunii Europene privind protecția datelor (GDPR) solicită un motiv legitim pentru stocarea informațiilor personale, respectiv ca informațiile să fie stocate pentru cel mai scurt timp posibil. |