Lipsa Timbrelor pentru psihologi=Prostitutie Intelectuala!

Quoted post

Ion Duvac, un invigator, poate singurul

#384 Mirela, coducera organizatiei CPR Bucuresti te sustine

2012-04-02 18:13

In aceste clipe de promovare profesionala, cand tu ai dat dovada de solidaritate de breasla, membrii Consiliului te felicita. Dispozitia nr. 1 va fi abrogata, iar tu te vei bucura pe deplin de actiunile noastre. Am vb cu Mircea, vei fi numita purtator de cuvant, dupa ce scapam psihologii de timbre si de Anitei. Vei colabora cu oameni deosebiti, asa cum esti si tu. Maine iti tinem pumnii, esti o femeie sclipitoare, asa cum ar trebui sa fie toate psiholoagele romance. Esti o femeie curajoasa. La Colegiu vei avea calculatorul tau, cu birou de presa si cu secretara. Pentru noi tu esti ca un simbol profesional. Eu personal iti ofer sansa unica de a lucra intr-un mediu academic, cum esti tu obisnuita. Inca odata te felicit. Cu pretuire colegiala si academica,

Raspunsuri

psiholog

#386 Re: Mirela, coducera organizatiei CPR Bucuresti te sustine

2012-04-02 18:31:21

#384: Ion Duvac, un invigator, poate singurul - Mirela, coducera organizatiei CPR Bucuresti te sustine

Laurentiu, si noi iti tinem pumnii in reconversia profesionala ce te astepta. Ca nu cred ca te angajeaza cineva ca "jurist" in conditiile in care tu nu stii nici limba romana. Ce ti-ar placea puisor sa inveti sa faci in viata? Sa pui faianta? Sa speli piscine?

Mirela spunea ca nu e ranchiunoasa si ar avea nevoie de cineva sa ii curete piscina. Si Romeo ar avea nevoie de un om la curatenie la cabinet. Ce zici? Te bagi?

 

o psiholoaga romanca, sclipitoare si curajoasa

#402 Re: Mirela, coducera organizatiei CPR Bucuresti te sustine

2012-04-03 01:54:16

#384: Ion Duvac, un invigator, poate singurul - Mirela, coducera organizatiei CPR Bucuresti te sustine

M-ai facut sa rad, pacaliciule. Se vede treaba ca nu ti-a fost dat sa audiezi niciodata un curs de-al lui Duvac. Pai asa vorbeste el, mai pacaliciule? Cata mizerie, asa zisi psihologi!


Musafir

#662 Re: Mirela, coducera organizatiei CPR Bucuresti te sustine

2015-05-08 19:02:58