ROMANIA ESTE A OAMENILOR NORMALI! NE VREM TARA INAPOI!

Quoted post

Laurentiu

#13 Ne meritam soarta

2011-12-16 01:22

Romania e o tara plina de prosti, de oameni fara educatie si o tara in care povestile crestine si despre dumnezei, sunt la putere. Nu mai chemati oamenii sa ia atitudine fiindca ei sunt ocupati cu moastele, cu concertele de manele si cu meciurile de fotbal. Ne meritam soarta pe deplin, si ne va fi si mai rau. Asta merita o multime de 20 de milioane de oameni lasi(observati ca nu am scris "popor") si pusi doar pe furat, pe inselat, pe baut, pe stat degeaba, pe rugat la sfinti, pe ascultat manele si pe uitat la emisiuni ddiverisment nereusite. Dar romanii sunt prea cretini pentru a-si da seama in ce hal au ajuns. Sa traiti bine! daca foarte bine nu ati vrut

Raspunsuri


Musafir

#26 Re: Ne meritam soarta

2012-06-07 23:13:29

#13: Laurentiu - Ne meritam soarta

Faci o mare greseala oameni de bun simt nu sint prosti daca ne conduc o sleata de hotii singura spesranta e si moastele sfintilor care face dreptate nu prin batai dumnezeu le ia ce e mai scump caind nu se asteapta si atunci se caiesc si intreaba de ce ia lovit necazu chisr pe ei da nu isi pun intrebarea cati oameni au nenorocit prin furaciunile care le-au facut,stiu oameni de bine care dupa ce au furat tara prin tot felu de afaceri dubioase ii face o masina de zeci de mi de euro beizadelei si il gaseste mort printr-un accident si atunci vede ca degeaba a furat si afacut rau ca asa face dreptate Dumnezeu