FRAUDA Link Academy si Business Academy

Quoted post

memc

#15 teapa mafiota

2019-08-07 09:49

Bine inteles ca dupa ce ca ii ameninta si ii hartuieste pe fraierii care s-au inscris, inca mai are nesimtirea sa faca reclame pe net si sa apara in cautarile GOOGLE. E clar ca Romania e stat mafiot. De asta s-au intamplat si crimele din caracal.

Cei de la LINK GROUP se pretind a fi profi, si iau cursuri plagiate de la diverse facultati din Serbia, si unii moderatori sunt sarbi, binenteles si in Serbia e o mafie si mai mare ca de asta a fost omarata biata Tijana de un clan mafiot.

LINK ACADEMY nu ofera material didactic ca unele programe ca DREAMVEAWER nu se deschide aparand eroare motiv pentru care ori trebuia cumparat ori trebuia platit cu acelasi tarif compania TOP TECHNOLOGY pentru a imi repara programul informaticienii de top de acolo.

LINK GROUP te si aboneaza pe ascuns la diversi cyber-criminali americani si rusi pentru a iti trimite scrisori nigeriene de la OCN.NE.JP sau de la NAMEDIAL.COM sau de la ZU81U.GEDD.GDN (atentie! Nu accesa acel link deoarece iti poate dauna calculatorului sau telefonului dv) de la asa zisi printi nigerieni care pretind premii daca le dai datele personale si parolele.

 

Raspunsuri

Diana

#16 Re: teapa mafiota

2019-11-28 12:07:52

Buna ziua,

Mai intai am rugamintea sa invatati sa utilizati computerul si dupa sa strieti tampeniile acestea, va rog eu.