Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Radu Preda

#782 Re: Re: Vindecat!

2018-12-23 11:00

#780: Marian - Re: Vindecat! 

Hei, nu promovez nimic aici. Nu vreau un argument aici, tocmai mi-am împărtășit experiența de droguri. Și în ceea ce privește preocupările legate de ambalaje sunt ambalate în ambalaje termice, sunt de acord că fiecare furnizor nu se confruntă cu același lucru și nu-i pasă, dar nu pe toată lumea. Știi că nu sunt singurul care a cumpărat medicamentul. Există o mulțime de comentarii Google, mărturie. Sunt cei care nu sunt reali? Trezește-te, dragi, sunt mai mulți oameni care cumpără. Trebuie să fim siguri de un fiabil.

Raspunsuri

Rodica

#783 Re: Re: Re: Vindecat!

2018-12-24 10:26:48

#782: Radu Preda - Re: Re: Vindecat! 

Eu am terminat facultatea de farmacie .Nu exista ambalaj termic. Temperatura controlata înseamnă că vine in container unde pe toată durata transportului este o temperatura constanta este adus la depozit tot cu temperatura controlata furnizat la farmacie tot cu temperatura controlata. Dacă vreți să prostiti lumea nu prea va merge. Atâta timp cât nu exista garanție că sursa este sigură puteți să înghiți orice. Farmacie online din India?? Daca deschid google o să găsesc grămezi de farmacii . Niciuna nu garantează temperatura controlata pentru că nu are cum. Nu garantează nici macar pentru produs d-apai pentru temperatura. Cititi prospectul la aceste antivirale și o să vedeți la ce temperatura trebuiesc pastrate. O să vă minunați când o să vedeți că nu trebuie nici la 40°C și nici la -5°C. Putem sa discutăm până mâine dacă în ambalaj e praf de creta sau nu atâta timp cât ele sunt deteriorate de diferențele extreme de temperatura intre expediție și destinație.