Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Radu Preda

#779 Vindecat!

2018-12-18 18:01

"Am avut hep-c timp de 20 de ani înainte de a fi găsit în sângele meu. Medicul mi-a explicat că a cerșit foarte mult în ciroză, sfătuindu-l să-l ia pe Harvoni, dar asta era atât de scump, mulțumit că am auzit comprimatul indian Harvoni Ledifos, cu toate acestea, a fost puțin riscant să caut un loc de încredere în ianuarie 2017 Am început tratamentul pentru cursul de 12 luni Ledifos cumpărat din India, medixocentre.com, care a fost destul de demn de încredere și accesibil pentru mine. "Am citit o mulțime de generic forumuri de tratament Harvon, deoarece am fost foarte îngrijorat, pentru prima dată am avut vreun tratament, la toate. În 4 săptămâni am fost nedetectabil și la cererea mea am fost testat luna trecută timp de 18 luni nedetectabil! fără efecte secundare! "Sunt foarte recunoscator!" Și prietenul meu a început recent tratamentul cu comprimate ledifos generice și, după 4 săptămâni, virusul a dispărut, dar doctorul a spus că a terminat cursul de 12 săptămâni. Sper că ar fi la fel pentru toată lumea.

Raspunsuri

Marian

#780 Re: Vindecat!

2018-12-22 10:59:17

#779: Radu Preda - Vindecat! 

Daaa, comandat prin colet poștal vine din India de la 40°C in Romania la -9°C. Orice altceva doar bun nu e medicamentul ăla care a suferit variații extreme de temperatura asta in cazul in care nu e praf de creta înăuntru. Inca o reclama la un site de escrocherii online cu medicamente antivirale. Deschideți ochii oamenilor înainte să umflați buzunarele escrocilor.