Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Anton

#731 Re: preț moldova

2018-05-24 17:47

#730: George din Moldova -  

Eu am un var căsătorit cu o moldoveanca și i-am spus să se intereseze de aceste medicamente pentru cel mai bun prieten al meu care are hepatita C. Nu exista in nicio farmacie din Moldova tratament pentru 12 săptămâni la 400 Euro. A fost la toate farmaciile din Chișinău ( Felicia, Elody, Farmacia familiei, Apoteka etc) cel mai ieftin este undeva la 820 euro. Așa că terminați cu prostiile astea ieftine să puneți oameni pe drumuri aiurea sau sa umblați cu escrocherii ca site ului www.twinvir.ro . Nu toți suntem fraieri sa credem tot ce se scrie pe aici.

Raspunsuri


Musafir

#732 Re: Re: preț moldova

2018-05-26 16:08:22

#731: Anton - Re: preț moldova 

Eu cunosc bine pretul m edicamentelor din farmaciile din Chisinau. Data cititi mai agent, am mentionat ca le procur din Egypt. Ar fi bine sa va informati referitor la pretul de acolo, apoi s- a scrii prostii .Fraier esti tu, scrii zvonuri, nu exista cel mai Mic pret, fiecare combinatie are acelasi pret la toate farmaciile, caci apartin unei retele. Eu nu pun pe nimeni pe drumuri, folositi medic.indiene...prin colete saptamani intregi transportate ...asa va place,sa incurajati alti f raieri la fel ca tine sa obtina profituri considerabile. Din acest considerent atacati dur orice informatie care ar fi benefica pentru pacient, dar foarte incomoda pentru complicii schemelor  cu antivirale indiene.Dar tot mai multi Romani se trateaza cu succes si cu alte medicamente...mafia Indiana se va destrama...un simplu exemplu, Ledifos in farm.in India costa  in jur de 324 usd/ 3 cutii. Care e pretul in Romania, de la millionpharma de exemplu,sau de la intermediari ? Care nu fac nimic mai mult decat o comanda pe net..

  Nu cautati  fraieri in Moldova, in Romania aveti o multime.