Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Liviu

#722

2018-04-25 11:55

Pana la urma am decis sa fac comanda de pe twinvir.ro, ma gandeam ca oricum achit doar la livrare dupa ce verific, si s-au tinut de cuvant. Am verificat fiecare cutiuta, totul a fost in regula.

Raspunsuri

Andra

#723 Re:

2018-04-26 13:33:35

#722: Liviu -  

Să înțeleg că tu iei "cutiuțele " nu ce este înăuntrul lor. Mă gândeam că ai și laborator acasă să vezi dacă este praf de creta sau otrava de șobolani. Nefiind transportate cu temperatura controlata singurul lucru bun probabil că rămân "cutiuțele". Ne-am prins că vrei sa faci reclama escrocheriei numite www.twinvir.ro dar nu prea merge.

Matei

#724 Re:

2018-04-27 12:17:06

#722: Liviu -  

Salutare, sa stii o sa fac si eu acelasi lucru. Sunt de acord cu ideea ca nu pierd nimic daca fac comanda si nu-l aduc sau ceva nu-mi convine, am si ales sa iau o singura cutie. Am sa fac mai des analizele si daca rezultatele vor fi bune, mai fac comanda. Eu sincer chiar am frica ca nu cumva sa fac ciroza sau hepatocarcion pe timp ce astept tratament de la stat, doar stand cu gandul ca trebuie sa avanseze boala ca sa-l primesc. Daca mai e pe aici cineva care se trateaza cu twinvir, va rog sa scrieti si aici ce rezultate aveti