Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Mirela Stanisoara

#517 Tratament

2017-07-12 19:02

Văd că se vorbește aici despre generice bune și generice mai puțin bune. Eu nu am vrut sa risc deloc indiferent de opinia medicului sau a oamenilor care scriu sau vând pe siteuri ca acesta. Am luat medicamentul original cu ajutorul asociației de turism medical într.o singura zi din străinătate cu totul inclus : zbor , analize , rețetă, medicamente pentru 3 luni. Nu am platit nici macar dublu față de cât se vând generice aduse in Romania mai mult sau mai puțin bine. Am terminat de o luna tratamentul dar viremia a fost nedetectabila după prima luna de tratament.

Raspunsuri

Daniel

#518 Re: Tratament

2017-07-14 13:20:09

#517: Mirela Stanisoara - Tratament 

 Bravo , daca ai reușit să iei originalul . Nu toți însă au șansa asta. Bineînțeles că originalul nu se compara niciodată cu genericele dar prețul lui este de 20 de ori mai mare decât genericele. Daca ai reușit să l cumperi chiar și cu dublu față de un generic ai făcut o afacere excelenta. Important este oricum că te ai făcut bine. Sănătate tuturor!

elena

#650 Re: Tratament

2018-01-08 11:52:13

#517: Mirela Stanisoara - Tratament 

Buna ziua ,doresc sa iau legatura cu dvs ,ma intereseaza tratamentul .imi puteti da un nr de tel ? Va multumesc