Ucigasii ursuletului sa plateasca!

Quoted post

emil

#25

2016-10-12 15:53

Primarul a facut foarte bine,   daca ursul cat era de speriat ataca un copil ??,erati multumiti nu?,

UN COPIL A FOST ATACAT DE UN URS IN MIJLOCUL ORASULUI, COPILUL A DECEDAT, PRIMARUL A DUS URSUL IN PADURE VIU SI NEVATAMAT! 

Jigodiile care au luat decizia poate a salvat vieti amenesti ,

in apropiere era o scoala sa nu uitati,

La noi trebuie sa moara cineva k voi sa bagati coada intre piciore si sa nu mai comentati prostii

Vina mare o au autoritatile care trebuie sa aiba grija de animale protejate ( hrana etc)

Raspunsuri

meee

#49 Re:

2016-10-12 16:50:22

#25: emil -  

 1 - nu primarul decide

2 - in 3 ore daca chiar era vorba sa faca rau omora juma din oras...

3 - in 3 ore tranchilizai toate balenele din lumea asta

4 - si eu am peste 100 de kile... omoara-ma si pe mine, daca o sa omor pe cineva?!

5 - tu ai vazut filmu?! realizezi ca era un PUI de urs! care in omentul in care a fost impuscat era incoltit, speriat si vroia sa fuga (si nu avea unde)?!?!?!


Musafir

#302 Re:

2016-10-12 20:21:02

#25: emil -  

Puteai sa il tranchilizeze. Cum au nimerit cu glonțul, nimereau si cu tranchilizantul. Dar noi stim doar sa ucidem...


Musafir

#331 Re:

2016-10-12 20:32:41

#25: emil -  

 

Daca facea asta, daca facea ala....daca daca daca.  Nu ere niciun copil in preajma, ursul era pui, era speriat si vroia doar sa plece nu sa manance copii.

Nu era deloc justificat sa-l impuste. 

Au ratat cu tranchlizantul, alta idee nu aveau, niciun plan, un scenariu, nu orice fel de pregatire pentru ceva ca asta. Asa ca l-au impuscat si gata. 

 Nu o sa fie nimic din tara asta vreodata din pacate. Plin cu idioti, numai de furat si mintit. De data asta si ucigasi. Bravo.

 


Musafir

#445 Re:

2016-10-12 21:31:30

#25: emil -  

 Chiar nu îți înțeleg indignarea. ..nimeni nu pățea nimic!!!!!!! Ev Mediu =România! !

331

#472 Re:

2016-10-12 22:03:25

#25: emil -  

 Mars la scoala aia din apropiere si apoi intri pe net ca sa comentezi. Te'n gura de expert in "ursi speriati care ataca copii" si in sfatuitor de autoritati locale!

Rusine autoritatilor unui oras care a fost capitala culturala si care trebuiau sa fie un exemplu! 

Ca turist, nici sa imi fac nevoile in Sibiu nu am de gand sa merg!

 


Musafir

#597 Re:

2016-10-13 04:14:59

#25: emil -  din partea mea ai un mare.......HAI SICTIR

 


Musafir

#774 Re:

2016-10-13 08:22:09

#25: emil -  

 Părerea mea e ca mai bine tăceai !!!!Uite de aceea am ajuns așa cum suntem la ora actuala din cauza unora ca și tine, bătuți în cap și pupatori de moaste!!!! O tara de cacat,  cu oameni de cacat ...... Și sa îl lăsăm să taie și pădurile ca de știu ei mai ce este de făcut nu ???


Musafir

#882 Re:

2016-10-13 09:49:37

#25: emil -  

 cred  ca pericolul este in oameni ca tine, in  cei care au impuscat un pui de urs, in toti care au adus tara asta unde este. Fa-ti un control la cap, si in timpul liber uitata-te pe Animal planet, National Geographic etc. si vezi ce trebuie facut in situatii asemanatoare. Si in tarile civilizate mai ajung animale salbatice prin orase dar nu intra lumea in panica ca au venit sa manince copii si sa le impuste o armata de autoritati, dupa ce le haituiesc citeva ore . Esti vinator de placere sau idiot? Citi oameni au murit , altii se chinuiesc sa supravietuiasca din cauza hotilor pe care ii stim cu totii , aia nu sunt pericol? Cu ei ce facem? sau poate faci parte dintre ei ? stai cu coada intre picioare poate iti pica vreun os..... Rusine, mare rusine, sper ca esti tinar ca sa ai totusi o scuza, dar oricum esti lipsit de sentimentele care caracterizeaza o fiinta umana, empatie, ratiune etc. Nu te-am jignit pur si simplu meriti criticile daca ai vazut amaritul ala de pui, armata aia de BARBATI si AUTORITATI, si pui problema asa


Musafir

#898 Re:

2016-10-13 10:04:11

#25: emil -  

Nu e vorba aici de razboiul copil-urs!  Ai facut o pauza de la pupatul moastelor ca sa iti dai tu cu parerea, IQ-egal-cu-zero ce esti...? Intai invata sa scrii coerent romaneste,apoi da-ti cu parerea despre bogatiile Romaniei ( care includ si ursii si lupii si padurile), care sunt si ale mele si nu accept sa imi fie furate, ucise , distruse de toti cei ca tine care nu stiu decat sa ucida! Esti la fel de criminal ca cei care au facut-o, poate intr-o zi o sa simti si tu glontul ala rece cum iti sfasie carnea, sa vezi ce o simti. Si daca tu ai crapa, nu ar afla nici naiba de moartea ta si stii de ce? Pentru ca ursuletul e mult mai iubit decat vei fi tu vreodata! Si cu asta am spus tot! 


Musafir

#940 Re:

2016-10-13 11:02:08

#25: emil -  

 Du-te si te-mpusca.


Musafir

#962 Re:

2016-10-13 11:31:19

#25: emil -  

 Astia care gandesc ca tine,au facut pe altii sa ne priveasca ca pe niste ciudati,un popor de barbari,care au o placere in a ucide,binenteles ce pot ucide,in cazul de fata un pui de urs speriat si fara aparare ,de tot circul creat ,de cei ca tine,te-a atacat cumva?cred ca tu esti atacat altfel,cu gandirea care o ai.


Musafir

#1050 Re:

2016-10-13 13:33:04

#25: emil -  

 din cauza bipezilor ca tine, din pacate multzi, foarte multzi, Romania este in cacat !, Atat !, chiar nu mertzi efortul meu sa-tzi dau alte argumente si explicatzii !

 


Musafir

#1072 Re:

2016-10-13 13:57:37

#25: emil -  

 Sper sa te gaseasca mama ursuletului.


Musafir

#1096 Re:

2016-10-13 14:27:03

Retardat mintal cu plozii lui mata de prost,ăștia cu dacă era sau dacă nu ..nu a fost,era un pui de urs și dacă era în 3 ore ar fi atacat dar nu a făcut-o iar ei nu l au împușcat pt securitatea ta sau a plozilor tai ci pt ca deja îl urmăreau de prea mult timp și probabil sau plictisit asa ca lau împușcat pt ca asa se face în evul mediu =România plina de făcători de cacati.

Razvan

#1142 Re:

2016-10-13 15:56:12

#25: emil -  

 Draga Emil,

Cand au decis sa il impuste autoritatile identificasera si locul, si problema, si ursul. Putea sa fie si urs de 6 ani, de 1000 de kile. In conditiile in care nu atacase pe nimeni si nici nu ataca in acel moment, mai normal era sa comunici oamenilor sa stea inauntru, scolii - sa tina copiii de asemenea inauntru, iar pana la reusita tranchilizarii ursul sa fie supravegheat.

Dar... oamenii au fost ca dumneata - prosti, cel putin.


Musafir

#1255 Re:

2016-10-13 18:57:43

#25: emil -  

 Taci mah idiotule ca ursul era doar speriat nu venise sa omoare pe nimeni. 


Musafir

#1303 Re:

2016-10-13 19:48:50

#25: emil -  

 Mai nea emil,inteleg ca te sperie ursii....dar si gramatica bre????!!!!!!!


Musafir

#1349 Re:

2016-10-13 22:10:54

#25: emil -  

 Du-te tu dracu' !


Musafir

#1366 Re:

2016-10-14 00:30:40

#25: emil -  

 amice esti idiot!

Alex

#1370 Re:

2016-10-14 01:28:57

#25: emil -  

 Îmi bag pula în sufletul tău de jegos măi Emile! Locul criminalilor psihopați împuțiți ca si tine este la puscarie ! Luatear poponarii la pulă scârbă mizerabilă! 


Musafir

#1591 Re:

2016-10-15 16:41:14

#25: emil -  

 MAAAAA JIGODIEEEEEEEEEE DE OM CE ESTI CU GANDIREA TA DE CRETIN!!! Da ce naiba, numa noi oamenii suntem importanti pe lumea asta?? Imbecilule !! Intrebarea "DACA " nu iti da nici un drept sa omori o biata fiinta infometata! Atunci sa fie omoratii si toti criminalii din puscarii luai-ar dracuu , cu ce is superiori oamenii ?? Zi-mi tu cu ceee?? Ca  isi permit sa distruga toata planeta , cu asta isi superiori oamenii. Chestia asta e la fel ca si cu eutanasierea tuturor cainilor vagabonzi dupa ce un copil a fost omorat de caini. Dar cate mii de caini mor zilnic de mana omului? Asta nu conteaza normal, pentru ca va doare in cur pe voi toti atata timp cat nu sunteti in pielea animalelor. Sa se foloseasca alte solutiii in cazuri de genul asta ca sunt! Nu chin si omor !

Lucia

#1612 Re: lu

2016-10-16 08:48:53

#25: emil -  

 Dacă ii dădea o bucata de pâine ca era flamand se oprea  si  puteau Sa îl tranchilizeze  nu trebuia împușcat  criminali fără discernământ puși doar pe crime și torturi sadice PUȘCĂRIE PUȘCĂRIE PUȘCĂRIE. 

dreptate

#1660 Re:

2016-10-19 22:38:33

#25: emil -  

In secunda cand a fost impuscat mortal nu constituia nici un pericol pt nimeni_ cum prevede legea ca ar fi avut voie. DIMPOTRIVA, era captiv (practic era ca si contentionat). Intr-o curte inchisa, GOALA_fara nici un om, DIN FERICIRE, spre deosebire de cazul CURUTZ, acum exista si DOVEZI FILMATE. Crapi de ciuda, vierme?! 

Dimpotriva era speriat si URSUL ERA VICTIMA _ haituit, fugarit timp de 3 ore de catre oameni idioti, ultimele jeguri de incompetentza.

 

Cretinule, in apropiere de tine trec 15 femei pe strada, poate le violezi ca ai ce-ti trebuie, de ce nu te castram noi, asa PREVENTIV, ca cine stie.... daca, la cat esti de frustrat, violezi vreuna.

Ma CAC pe Ionut al tau drag, sfant si iubit , stii ??! :D ;)

 




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...