Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Florian Marin, noul administrator special al CET Govora

#48565 Florian Marin, noul administrator special al CET Govora

2016-09-14 18:40

Florian Marin, noul administrator special al CET Govora

Azi a avut loc o întâlnire de gradul zero între liderul PSD Constantin Rădulescu și adminstratorul judiciar al CET Govora, avocatul Remus Borza proaspăt înregimentat în ALDE. O întâlnire mascată pentru numirea lui Marin la CET.

Pesediştii îl dau afară de la CET Govora pe adminstratorul special Mişu Mihalache. Liberalii l-au numit în funcţie în luna iunie 2016, după schimbarea fostului manager Mihai Bălan. Mandatul acestuia va înceta luna viitoare prin decizia Consiliului Judeţean Vâlcea, a preşedintelui Constantin Rădulescu care are majoritatea necesară pentru numirea unui administrator agreat de PSD. Se pare că noul administrator special al CET Govora va fi Florian Marin, fostul consilier al preşedintelui CJ Constantin Rădulescu, fost şef al IPJ Vâlcea. Acesta şi-a dat demisia zilele trecute din funcţie. Deocamdată niciunul dintre ceilalţi consilieri ai CJ nu a confirmat informaţia, doar sursele din CJ.

Raspunsuri

PE FOTA NU LA CIURUIT NIMENII,MERIT STATUIE ,VA N GURITE DE TARANI RETARDATII.

#48567 EU U AM CERUT DECIT ADEVARUL,BALAN AL VOSTRU SI TALPASAN AL NOSTRU,CHIAR V AU CIURUIT

2016-09-14 19:13:55

#48565: Florian Marin, noul administrator special al CET Govora - Florian Marin, noul administrator special al CET Govora 

 BA PROSTILOR DIN CET,ASCULTATI L PE FOTA,BAGATI VA POOOOLA IN GURA LUI MOIIISTUL SI ESCROCUL DE BORZA,ASTA E UN NENOROCIT CA VOSGANIAN,VULPESCU CHITOIU[VARUL MEU,VARUL LUI FOTA],BAAAAAAAAA E UN NEMERNIC SI UN TRADATOR ORDINAT,VETI PATI CA NOI OLTCHIMUL,PUTETI SA VA UNITII SI ATIT,VA VOR FOOOOTE N GURITEEEEEEEEEEEEEEE,SA L SCUIPATI PE FOTA N GURA CIND NE VOM INTILNI,NU AVETI NIMIC DE CISTIGAT,ISI VOR BATE JOC KAKATI DE GUVERNANTI[POLIITICIENI] EXACT CA DE NOI,HAI SA MI SOOOOGETI POOOLA TARANILOR RETARDATI DACA NU ATI INTELES NIMIC,PAAAAAAAAAAAAAAAA,EU V AM SPUS DIN NOIEMBRIE MAI PERECIS 8 NOIEMBRIE,VA SPUNE CEVA 8 NOIEMBRIE,CHIAR DE SFINTII MIHAIL SI GAVRILA,PE VOI PROSTILOR V AM INFORMAT CA VETI MURI SDUBIT CA NOI OLTCHIMUL,MI ATI RIS IN FATA,APOI  ATI INCERCAT SANE IMBUNAM[IMPACA] SA NE IMPRIETEMIN,DEGEABA BAI RETARDATILOR,NU AT INTELES NIMIC DE LA FOTA,VA MERITATI SOARTAAAAA SODA ,UZUC SI ALTE FABRICI[ATA?]ATI INTELES BA CEVA TARANI RETARDATI CINE I MIRON COZMA 2 DE OLTCHIM?...NU MAI E FOTA SAU PICASSO.